Přejít na obsah

Mé první Hamíky a zároveň první bronz


Doporučené příspěvky

Gratuluji ke koupi a potvrzuji, že tyhle hodinky jsou naprosto super. Mám je od konce ledna. Taky jsem chtěl nějaké Hamilton a jsou to mé první bronzové hodinky. Kupoval jsem je v zahraničí, když u nás ještě nebyly k dispozici. Na můj dotaz mi je dovezly den před odjezdem jak v oceli tak v bronzu. Stejně jako ty jsem koukal nejprve po těch v oceli, ale jak jsem viděl tyhle bronzové, tak to bylo jasné. Zpracování je bezvadné, naprosto bezkonkurenční je ten ciferník s povrchem jak jemný šmirglpapír a nalepené indexy, logo výrobce atd. U mě po častějším nošení zatím dělají +6s/den a to typické tikání je bez komentáře ... vzhled bronzu se zatím nezměnil. Chystal jsem se sem vložit recenzi, ale furt na to nebyl čas. Tak hlavně ať nám slouží 😎

731FEDB5-6F3C-42F4-B676-22C2193554D2.jpeg

1F4F49B0-7D9D-40E6-9B5D-4801AF763465.jpeg

3FE622BD-6817-479A-B64F-01AEBA552D6B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to znovu podíval a ohledně toho ciferníku jsem trochu znejistěl. Jak jsem na to koukal večer pod světlem, tak to nebylo dobře vidět a nikdy jsem to ještě pořádně detailně nezkoumal. Když jsem si vybíral mezi nerezovou a bronzovou verzí, tak jsem si u nerezové na indexu 4 všiml, že jsou kolem jemné zbytky lepidla. I prodávající to potvrdila. Strukturou to vypadalo jak lepidlo z nějaké tavné pistole. Takže minimálně čísla jsou určitě nalepená. Mají na sobě slabší luminiscenci. Pak vypadá, že je nalepené logo výrobce. Jestli je ten zbytek vytištěný nebo ne si už nyní nejsem tak jistý, takže za případné mylné tvrzení se předem omlouvám.

Upraveno uživatelem czechito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, czechito napsal:

Gratuluji ke koupi a potvrzuji, že tyhle hodinky jsou naprosto super. Mám je od konce ledna. Taky jsem chtěl nějaké Hamilton a jsou to mé první bronzové hodinky. Kupoval jsem je v zahraničí, když u nás ještě nebyly k dispozici. Na můj dotaz mi je dovezly den před odjezdem jak v oceli tak v bronzu. Stejně jako ty jsem koukal nejprve po těch v oceli, ale jak jsem viděl tyhle bronzové, tak to bylo jasné. Zpracování je bezvadné, naprosto bezkonkurenční je ten ciferník s povrchem jak jemný šmirglpapír a nalepené indexy, logo výrobce atd. U mě po častějším nošení zatím dělají +6s/den a to typické tikání je bez komentáře ... vzhled bronzu se zatím nezměnil. Chystal jsem se sem vložit recenzi, ale furt na to nebyl čas. Tak hlavně ať nám slouží 😎

731FEDB5-6F3C-42F4-B676-22C2193554D2.jpeg

1F4F49B0-7D9D-40E6-9B5D-4801AF763465.jpeg

3FE622BD-6817-479A-B64F-01AEBA552D6B.jpeg

Děkuji moc, jsem si uvědomil, že moje první byly vlastně Murphy, ale ty jsem vzal jednou na ruku a nesedly mi, tak jsem poslal dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...