Přejít na obsah

Carolinum - konec dalších dvou značek


Erendil

Doporučené příspěvky

Tak jsem byl dnes v Carolinu a zjistil jsem, že jim končí další dvě značky. 

Vacheron Constantin a Lange & Söhne jdou cestou pouze vlastních butiků. Museli část věcí vrátit, takže mají 3 kousky od Lange a 5 od Vacheronu a pak finito. 

Vtipný je, že v Carolinu teď bude “nejvyšší” značka Jaeger-LeCoultre, což mě docela pobavilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kdojinej Ani ne tak pobavilo, ale spíš překvapilo, že za chvíli u nás nebudou dostupné žádné dražší značky. Bylo jim prý řečeno, že pro Lange ani Vacheron nejsme dostatečně zajímavý trh. 

Vem si, že Carolinum v Pařížský teď pojde víceméně jen mid-level značky. 

Podle mě nebude trvat dlouho a zmizne i Moser z Koscomu, protože pokud si dobře pamatuju, tak Edouard Meylan říkal, že i Moser půjde cestou vlastního prodeje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Erendil napsal:

@kdojinej Podle mě nebude trvat dlouho a zmizne i Moser z Koscomu, protože pokud si dobře pamatuju, tak Edouard Meylan říkal, že i Moser půjde cestou vlastního prodeje. 

Zajímalo by mě, kolik lidí si koupi Moser v Koscomu. Já je kdysi kupoval o 35% levněji venku a díky tomu se dají prodat s mírnou ztrátou. Na druhou stranu je Moser jedna z mála značek, která v tomto období cenově roste v prodejích mimo AD a nových na chrono24 v EU se moc koupit nedá.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Postal80 napsal:

😅a i kdyby tak těch 20 kousků bude pěkných 20 melounů👌

Jenže je potřeba vědět, že Carollinum má zhruba 600 hodinek skladem v ceně 200-250 mil. Kč a tedy dostat 20 kusů. ještě neznamená prodat 20 kusů. Jen pro zajímavost Carolinum se svými butiky má náklad cca 300 mil. Kč ročně a prodá za 600-800 mil Kč ročně a při tom jim zůstane ještě parádní zisk v řádu 100 mil. Kč. (údaje 4 roky staré). Tedy prodej hodinek je velice zajímavý business a lecjaká firma s násobkem zaměstnanců jim může závidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Josef01 napsal:

Slovem myslím, jsem to snad vyjádřil jasně, kdybych měl výpis skladových pohybů Carollina, tak bych to rovnou napsal 😉

Tak je to slovo potřeba používat u správné části sdělení. Ty jsi to spojil s tím, že "myslíš, že bychom se divili" nikoliv že "myslíš kolik toho prodali". 😉 Proto ten můj dotaz. Insider informace jsou vždy zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...