Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

ja jsem vcera mel moznost po strasne dlouhe dobe alespon na par minut vybehnout, teplota kolem te nuly a podle meteostanice diky vetru a vlhkosti pocitova teplota jeste o par stupnu mene.
osvedcena kombinace tepleho funkcniho trika, fleece mikiny a navrch vesty, co zepredu neprofoukne a ma sitovana zada byla tak akorat. vetsinou mi je stejne nejvetsi zima na bricho/hrudnik a to resim pridanim funkcniho tricka s kratkym rukavem. lehkou bundu do kapsy pro pripad zastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. Já byl včera navlecenej jak cibule, 3 funkční trika a lehká softshelka, čepice, nakrcnik a klepal jsem kosu jak cyp. Oblikani holt musím doladit... 

Mimochodem od Klimatexu mám čtyři věci a všem se pářou lemy. Takže další pokus bude Sensor, Kilpi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám celkem jednoduché:

+10⁰C krátké tričko

5-10⁰C krátké termo tričko a tričko

0-5⁰C dlouhé termo tričko a tričko

0 až -5⁰C dlouhé termo + dlouhé funkční tričko.

pod -5 už moc neběhám, ale když tak termo tričko dlouhé, funkční dlouhé a vesta....

Rukavice beru už kolem 0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem spokojeny s craftem. tricko je dlouhe, takze nehrozi hole zada, rukavy taky s rezervou, pruzne, dobre obepina telo, ale nemam pocit, ze by stahovalo (jako trebas u podobneho trika z decathlonu). mam dve a oboje hodne v pohode. nez lemy, tak to mam spise prosoupane/odrene triko v mistech, kde jsou popruhy bezeckych batohu a vest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Dagoberd napsal:

Hmm. Já byl včera navlecenej jak cibule, 3 funkční trika a lehká softshelka, čepice, nakrcnik a klepal jsem kosu jak cyp. Oblikani holt musím doladit... 

Mimochodem od Klimatexu mám čtyři věci a všem se pářou lemy. Takže další pokus bude Sensor, Kilpi. 

Jám mám od Klimatexu hodně věcí a vše v pohodě. Jedno termotriko s vlnou na zimu mám už snad 20 let a furt drží.

před 59 minutami, guzmic napsal:

já to mám celkem jednoduché:

+10⁰C krátké tričko

5-10⁰C krátké termo tričko a tričko

0-5⁰C dlouhé termo tričko a tričko

0 až -5⁰C dlouhé termo + dlouhé funkční tričko.

pod -5 už moc neběhám, ale když tak termo tričko dlouhé, funkční dlouhé a vesta....

Rukavice beru už kolem 0

No jo otužilec. My normální lidi to máme trochu posunuté. 😉

Já beru šustku už snad pod 10 stupňů. Ale v tréninku mám raději teplo, v závodě chlad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Beet

není to tak hrozný, já zas nesnáším, když se moc potím.... radši mám trochu větší chlad.

Ale naposledy to bylo dobrý, vyběhnul jsem na kopec za barákem 940m.n.m nahoře -2⁰C a já v šortkách a jen dvě trička na sobě...lidi nahoře, na mě koukali jako na debila. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děs, je mi zima jen co to tady čtu. 

Z dekace jsem měl tohle  https://www.decathlon.cz/tricko-keepdry-500-cerne-id_8523896.html , bylo OK a bohužel se vypařilo. Takže nákup nejakeho 'keepdry' trika je absolutní nutnost.

Mám vyměnit softshelku z Klimatexu za nějakej šustak, anebo je to na jedno brdo? Maj ted vsude akce ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, moco napsal:

Takhle jsem potkal týpka na Lysé hoře, když bylo -21°C a on tam vybíhal bez trička jen v šortkách

nebyl to tenhleten? https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/svleceny-do-pul-tela-nekdy-naboso-cupa-kazdy-den-jde-na-lysou-horu.A150319_2148590_ostrava-zpravy_jog
celkem známá lysohorská postava a myslím, že motivoval i spoustu mladších lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Anela napsal:

nebyl to tenhleten? https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/svleceny-do-pul-tela-nekdy-naboso-cupa-kazdy-den-jde-na-lysou-horu.A150319_2148590_ostrava-zpravy_jog
celkem známá lysohorská postava a myslím, že motivoval i spoustu mladších lidí

Toho taky znám od vidění, tenhle to asi všechno spustil 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal větrovku od Tilaku model Aira, bunda je ušitá z materiálu Pertex Quantum Air, načetl jsem toho pár stránek, takže jsem vzal dle načtených informací. 
Pertex mám na zimní bundě Ketil, takže alespoň vím, že je mi příjemný na dotek. 
 

C1962478-E711-433D-9EC8-31D5035462E7.jpeg

D3DACE9F-2922-4B7A-935C-1094A646FFB4.jpeg

F4546E29-4021-44F6-B72C-B64C3AB549E7.jpeg

C8FEB4C7-592B-499B-ABF2-77565EC2591F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, co (která appka, resp. podkladová mapa) měří nejpřesněji převýšení? Dodělával jsem challenge na Stravě a potřeboval jsem nějakých 300m. Podle mapy.cz jsem si zjistil převýšení kopce za barákem a kolikrát ho teda musím vyběhnout. Po doběhnutí mi Garmin Connect ukázal - 40 m, Strava dokonce - 70 m. Dnes při jiném běhu zase byla Strava nad Garminem, tak jsem z toho jelen. Je to kravina, jen nechápu ty rozdíly, když vrstevnice jsou jen jedny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měřeno Garminem 735XT. Já ale neřeším chybu v měřícím přístroji. Tam tu odchylku chápu. Nerozumím tomu, jak může být jeden balík dat zpracován různě v rozdílných aplikacích. Příklad: Běžím a změřím Garminem 735XT. Po doběhnutí jdou data přes BT do app Garmin Connect, která ukáže gain 190 m. Pak se vše synchronizuje se Stravou, která ale ukáže 162 m. To je odchylka víc jak 15%, což mi přijde dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Tak jsem objednal větrovku od Tilaku model Aira, bunda je ušitá z materiálu Pertex Quantum Air, načetl jsem toho pár stránek, takže jsem vzal dle načtených informací. 
Pertex mám na zimní bundě Ketil, takže alespoň vím, že je mi příjemný na dotek. 
 



budes sa pod nou potit, mam stary aj novy modell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...