Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, guzmic napsal:

Tak hovno, hovno zlatá rybko, včera jsem byl na průzkum a nikde nic nemají, pár kusů nějakých hnusných Nike, jinak nula bodů.

Takže příští týden směr speciální prodejná.

Kdyby si měl cestu do Prahy, ve Fashion Aréně ve Štěrboholích je Asics prodejna, vždycky kupuju Fujitrabuco tak za půlku... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznalá obsluha - tak moja top skúsenosť bola v jednej predajni, kde mi dotyčný predajca tvrdil, že sa v tomto bežeckom triku od Salomon pri behu nespotím a vysypal komplet info o hyper Lab funkciách, teda nabiflovaný bol. Pri otázke, či chodí behávať a či aj v lete, zneistel a tam sme debatu skončili.

Som prekvapený z Nike Air Pegasus 37. Nejak som s apodvedome vyhýbal tejto značke, ale po skúsenosti s Nike LunarGlide a ZoomVomero, už sa im nevyhýbam. Pegasus 37 krásne obopína nohu, nemá to ten elastický zvršok, ako je to teraz v móde, ale určite mi to nohu nezviazuje. Vždy som sa snažil vyhnúť tým ploským jazykom, lebo aj ploché šnúrky tak či tak sa stočia a potom to tlačí. Ale tu sú dierky na šnúrky štrbinové, takže by sa pretáčať nemuseli.  Päta výborne fixovaná. Tá mäkkosť je o trošku nižšia ako u starých Zoom Vomero, čo boli moje doposiaľ najpohodlnejšie topánky na dlhé behy. Behy do 15km - paráda, svižná topánka. Uvidíme ako to bude po dlhšom behu nad 20km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý web s recenziami a detailnými fotkami bežeckých topánok je na solereview.com. Topánku doslova rozložia, takže vidieť komplet vrstvenie zvršku a podrážky - rozborka ako u hodiniek.

Napríklad:

https://www.solereview.com/nike-air-zoom-vomero-15-review/

https://www.solereview.com/nike-air-zoom-pegasus-37-review/

https://www.solereview.com/asics-gel-nimbus-23-review/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco jo, taky si nechávám dost místa, minimálně jedno číslo. U mě teda Brooks 47,5 a právě DS trainer 48 :). DS trainer byly vždycky super, měl jsem dřív dvoje a teď aktuálně 24. 
Ano, ASICS outlet ve Štěrboholích je docela v pohodě. Jen mě tam překecali na ponožky, které jsem vždycky spolehlivě rozřízl nehtem palce, ale zase jiné jsou držáky.
Závidím vám ty ultra. Opravdu se těším, až mi časem odpadne pár povinností (děti, rekonstrukce) a mohl bych se do běhání trochu opřít zase...
a co Spartathlon? Čuměl jsem, jak silná byla česká účast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spartaton pecka letos. Všeobecně obrovský respekt k Radkovi za všechny ty roky. 

ultra se neboj, stejně se to na naší úrovni víc chodí než běhá. Já jsem bohužel zdravotně tento rok v hajzlu a přesto jsem K100 dokončil (a to jsem natočil jen 200km během 6 týdnů před ní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasim, ze Torin 4 dorazily v patek. Dnes jsem mel cas balik rozbalit a nazout. Super, jak papuce. Ve velikosti 44 mam dostatecnou rezervu. Zitra rano je vezmu na prvni lehci vybeh.
Prekvapilo me, ze nemaji dodatecne dirky na vytvoreni zamku, ale material a placata konstrukce tkanicek vypada cajk, tak by se rozvazovat nemely.
0e11d88fc45f5bdc402fd4d8b1468036.jpg

f2810e730bf7dbe6c2d8bb1d628698f7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
před 14 hodinami, lolohh napsal:

Nemáte prosím někdo nějaké tipy na běžecký pás? Díky.

Co třeba tenhle?

Edit: koupil jsem to mojí ex, která běhala venku poměrně obstojně, nakonec to tak dopadlo a odvezl si ho místní kolega za hodinky 😉

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Andrew napsal:

Co třeba tenhle?

Edit: koupil jsem to mojí ex, která běhala venku poměrně obstojně, nakonec to tak dopadlo a odvezl si ho místní kolega za hodinky 😉

Jako uznávám, že je možné, že na to časem budu jen věšet hadry, ale zpočátku snad ne 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...