Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Nene, tech vrcholu bylo podstatne min . Ale diky za tip, vubec jsem netusil ze neco takoveho existuje. Na to bych musel jeste hodne potrenovat a traily pres kilo se mi na stary kolena uz nejak prici, kazdopadne jdu prostudovat ty jejich stranky. Treba se mi povede byt jeste nekdy v kondici a ten kraj je mi hodne blizkej....

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Luzky mam moc rad, ale vzdy jsem se vydal tak na 3 az 4 vrcholy v jednom behu, mam to kousek a vlastne upati Luzickych, vrchol Klic, obcas beham z domova.
PVLH je dobra vyzva, sice tu znam dost lidi co to dali, i vckrat, ale myslim ze do tohoto se nikdy nepustim.
Tak kdyby nahodou jsi nekdy zkusil vyrazit, tak se pochlub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klic je nejvic nejlepsi .
Tak jsem na to kouknul, na 6 vrcholech jsem nikdy nebyl, zbytek znam myslim velmi dobre. Nekdy to zkusim naklikat v mape. Co tam nekdo psal, tak to optimalizoval na 94km, to by uz mozna bylo i pro mne choditelny, ale asi na hranici tech 24 hodin.
Kazdopadne bych se pochlubil, ale sem by to asi nepatrilo, beh by to urcite nebyl . Vyzva je to ale dobra.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klic je nejvic nejlepsi .
Tak jsem na to kouknul, na 6 vrcholech jsem nikdy nebyl, zbytek znam myslim velmi dobre. Nekdy to zkusim naklikat v mape. Co tam nekdo psal, tak to optimalizoval na 94km, to by uz mozna bylo i pro mne choditelny, ale asi na hranici tech 24 hodin.
Kazdopadne bych se pochlubil, ale sem by to asi nepatrilo, beh by to urcite nebyl . Vyzva je to ale dobra.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk


Ja 6km od vrcholu bydlel 24let, ze zahrady na Klic koukal. Nicmene na behani mi prijde takovy nic moc. Ty kameny jsou desne.
Co jsem se bavil o trase, tak nejkratsi neznamena nejpohodlnejsi (nejrychlejsi), kamarad zjiatoval ze neco nad 100 je asi ta nejrychlejsi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ten Klic spis myslej jako kopec obecne, je hodne dominantni, panaromatickej vyhled atd. Kameny mi prijdou treba horsi z Hvozdu smerem na Lückendorf.
Jinak je jasny, ze nejkratsi neznamena nejlehci. Jak jsem rikal, nekdy si k tomu sednu a zkusim to nejak vytrasovat podle toho co znam osobne a pak uvidim jestli je to pro mne vubec realny. Na behani to moc nevidim, max tak sebehnout neco typu Jedlova po asfaltu apod.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čas je bez zastávek. Oficiální je kousek pod 15h. Skoro jsem dohnal třetí nejrychlejší ženu :-))) 

Chtěl jsem jít na 13hodin (a v koutku duše doufal, že to bude blíž k 12). Nooo, plán krásnej ale už před 40km bylo jasno, že nereálnej. Tak jsem to posunul na 14h, že taky dobrý, když je hodně změněná trasa a pocitově technicky těžší (i bez Sněžky). Na 50km bylo jasno, že i 15h bude challenge. Tak jsem se na další zastávce na to vyprd a sedl si v klidu na polívku, kde si ještě ke mně přisedl borec ročník 72 a začne mi vyprávět, jak začal běhat v mým věku co se dočetl, že každej chlap má zaběhnout maratón pod 3h. Já tam sedím, zlomenej ze svejch plánů a ve 2 v noci si v duchu si říkám “ty vole ještě poslouchat tyhle kecy…”

no nic. Doběhnu. Pocit, že to co mělo přijít - stáří - přišlo a celej svět je v prdeli. Hodinu nad gulášem přemejšlím co dál a jedinej logickej závěr vyplyne “v 45 už to prostě půjde jen do hajzlu, je načase zavřít tuhle kapitolu”. Pak přesun ke kámošům do Vítkovic, zpruzenej jak mraky, ale beru to tak, že to prostě přijít muselo. Tak aspoň sentimentáně zakalíme u “Terezy”. Pak přesun zpátky a ubytko. Letmo kouknu na výsledky a ty vole!!!! 22 pozice. 
 

takže ne rookies! Ještě ne! I might be old but not cold! Jěstě vám dokážu nakopat zadky 😎😎😎

běžeckej důchod se odkládá na neurčito

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím, jiný vesmír, tempo ultra vražedné. Nějak jsem zachytil, že logicky není vodič, který by to s ním doběhl, ale není možnost nasadit nějakého od 30. km? možná to pravidla závodů nepovolují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Ajaj napsal:

Čas je bez zastávek. Oficiální je kousek pod 15h. Skoro jsem dohnal třetí nejrychlejší ženu :-))) 

Chtěl jsem jít na 13hodin (a v koutku duše doufal, že to bude blíž k 12). Nooo, plán krásnej ale už před 40km bylo jasno, že nereálnej. Tak jsem to posunul na 14h, že taky dobrý, když je hodně změněná trasa a pocitově technicky těžší (i bez Sněžky). Na 50km bylo jasno, že i 15h bude challenge. Tak jsem se na další zastávce na to vyprd a sedl si v klidu na polívku, kde si ještě ke mně přisedl borec ročník 72 a začne mi vyprávět, jak začal běhat v mým věku co se dočetl, že každej chlap má zaběhnout maratón pod 3h. Já tam sedím, zlomenej ze svejch plánů a ve 2 v noci si v duchu si říkám “ty vole ještě poslouchat tyhle kecy…”

no nic. Doběhnu. Pocit, že to co mělo přijít - stáří - přišlo a celej svět je v prdeli. Hodinu nad gulášem přemejšlím co dál a jedinej logickej závěr vyplyne “v 45 už to prostě půjde jen do hajzlu, je načase zavřít tuhle kapitolu”. Pak přesun ke kámošům do Vítkovic, zpruzenej jak mraky, ale beru to tak, že to prostě přijít muselo. Tak aspoň sentimentáně zakalíme u “Terezy”. Pak přesun zpátky a ubytko. Letmo kouknu na výsledky a ty vole!!!! 22 pozice. 
 

takže ne rookies! Ještě ne! I might be old but not cold! Jěstě vám dokážu nakopat zadky 😎😎😎

běžeckej důchod se odkládá na neurčito

Tak jsem kouknul do mapy a letos tam nevidim zadny Polsko. Ale Labskej a Obri dul smerem dolu, to musela bejt lahudka teda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...