Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Voděradské bučiny jsou super, moc krásný les, běhám ale kousek vedle... Jinak se sluchátky, je to pro mě možnost si něco pustit, když doma z toho nejsou nadšený:) Ale pro opravdové borce sluchátka prý moc nejsou, nicméně někdy je fajn poslouchat jen přírodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to mate s behanim + hudba? Ja jedine se sluchatkama, coz me i docela motivuje, nez abych se poslouchal, jak funim...

 

Já používám hudbu jen na dlouhé běhy 18km+

Na kratší si užívám lesy a přírodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bez hudby,přemejším si a mám pak víc vyčištěnou hlavu.A taky mě zatím všechny sluchátka sra.ly,protože jak se spotím,tak mi vykluzujou ven z uší.Je fakt,že speciálně běžecký sluchadla jsem nezkoušel,máte nějakej tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám dva roky Koss plug a zatím vynikající, skvělě padnou, nevykluzují a výbornej poslech

Ze me vzdycky leje jak z konve a jak se mi spotej usi,tak to jede ven.Diky za tip,mrknu.

 

Doma na pasu si poustim Spotify running BPM 140 a vali to presne do kroku

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bez hudby,přemejším si a mám pak víc vyčištěnou hlavu.A taky mě zatím všechny sluchátka sra.ly,protože jak se spotím,tak mi vykluzujou ven z uší.Je fakt,že speciálně běžecký sluchadla jsem nezkoušel,máte nějakej tip?

 

Já mam na sport Fischer Audio Mighty Bug, vyhovuje mi, že jsou fakt malý, lehký a maj docela slušnej zvuk, jen trefit ten správnej nástavec. A běhat bez hudby je pro mě utrpení. Navíc vhodná hudba mi navozuje stav takovýho tréninkovýho tranzu.

 

Edit: Ty Koss plug radši ne, já je měl dřív sice taky rád a asi 5x sem je měnil rovnou za nový, když přestalo hrát jedno ze sluchátek. Nedávno sem si je ale po dlouhý době poslech, právě ve srovaní s FA Mighty Bug a Senn IE8 a byla to velká bída, zvuk jak pod dekou.

Upraveno uživatelem busdriver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to mate s behanim + hudba? Ja jedine se sluchatkama, coz me i docela motivuje, nez abych se poslouchal, jak funim...

Bez hudby. Běhám většinou po Praze, a tady se mi fakt hodí slyšet, co se kolem mě děje, už se mi to párkrát vyplatilo. Třeba jenom včas nepoznat, že je za mnou cyklista, je o hubu. V lese si zase užívám ticha a lehkých zvuků přírody. Hudbu si užívám v klidu doma, kde se na ni můžu soustředit; při běhu se soustředím na běh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem celkem lehky cca 185cm/80kg...Mizuno Wave Rider jsou jediný co mě mírně zaujaly z recenzi na netu, akorát sem zmateny ohledně rozporuplných zkušeností s kvalitou tlumení. Taky bych chtěl mít víc tipů než začnu obrážet obchody. Ještě něco dalšího?

Hodně se třeba píše o addidas boost...je to k něčemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se rozhod, že taky zkusím vyběhnout..doporučte mi prosím nějaké dobré botky na neutralní došlap, pouze pevný povrch, objemovky s dobrým tlumením tak do 2000Kč

 

Ideální by bylo zajít do Triexpertu, kde ti nohu změřej a nabídnou Ti pár typů bot. V těch se přímo v prodejně proběhneš a vybereš, co sedí nejlíp. Já mám dobrou zkušenost s Brooks a nově mám HOKA ONE Clifton ( na recenzi zatím brzo ), právě kvůli tlumení. Ale samozřejmě věřim, že skoro každá specializovaná značka dokáže udělat dobrou botu. Jen teda nevim, jestli se vejdeš do těch 2K :/ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu jak to myslíš...kdybych to s běháním myslel vážně tak bych to nejspíš absolvoval...zatím chci jen zkusit jestli mě to vůbec bude bavit...takže časová investice a finanční investice výběru musí být nízká, ale chci se vyhnout běhání v nějakých "módních" teniskách

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám diagnostikovaný neutrální došlap a běhám v těchto botkách: Asics Nimbus 10 - těžká tréninková bota, výborné tlumení, na objemový trénink perfektní. Už je mám dlouho a brzy je nahradím. Bohužel Nimbusy teď stojí docela dost, takže asi půjdu do Asics Cumulus. Druhé co mám NewBalance 1080 - jsou trochu lehčí, taktéž dobré tlumení. Poslední botky co mám Mizuno wave Rider 16 - tlumení je za mě v pohodě, a oproti dvěma předchozím jsou neskutečně rychlé. Když jsem je poprvé obul na trénink, tak jsem nechápal jak rychle letí.

Chtěl bych zkusit i Adidas Supernova glide boost, jestli na tom něco je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se pochlubit.

Včera jsem absolvoval závod u nás v Ostravěnce. Kateřinský běh Hrabovou. 5km za 19:27 minuty. Poprvé po menisku v 2010 a zároveň po 6,5 letech jsem zaběhl nějaký závod pod 4min/km a ještě k tomu osobák na pětku. Už jsem myslel, že to nepůjde, ale ono to jde. Jupííí. Fakt jsem byl včera happy.

Spláchl jsem to pěti pivy, za každý kilák jedno. :) V sobotu na desítce toto pravidlo aplikovat nebudu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...