Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Včera s vodním chlazením noční rekord. Dohrabal jsem se na 5 km pod 5min na kilometr. A to jsem začínal s tempem 7:30 na km, v únoru.. Mám radost.. :-)

Za těch pár měsíců...klobouk dolů.

 

Mě potěšil včerejší pohodový 15km běh. Když jsem před rokem začínal tak by mě to ani ve snu nenapadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další chvála na Waive Raider 16. Byly super, taky jsem z nich měl rychlejší pocit. Taky jsem v nich zaběhl své relativně nejlepší výsledky. Bohužel už dosluhují, jednak jsou sešmatlané, druhak už vydupané tak, že ani tolik netlumí, ani se z nich tak neodrazím. Odhaduju náběh 1.200 - 1.500 km, než se začaly zhoršovat. (Mám cca 75 kg.)

Na jaře jsem přezbrojil na verzi 18, je lehčí, podrážka je nějak pevnější - nevnímám tolik, po čem běžím. Kopyto je při stejné velikosti o fous menší, nejsou to už tak pohodlné papuče jako byla verze 16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaře jsem koupil Adidas Energy Boost 2. Na tvrdý a rovný povrch výborná bota, ale třeba na lesních nerovnostech mi přijde trochu nestabilní. Přecijen toho tlumícího materiálu je tam poměrně dost. Celkově ale při mých 197cm/87kg spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k váze 100kg není jednoduché vybrat, měl jsem Asics Kahana a naprostá spokojenost, krásně tlumily,  teď jsem šel do vychvalovaných  Mizuno Wave Mujin a docela se s tím peru, pata OK, ale při nášlapu na plosku citím každý kamínek i kořeny a musím tedy víc koukat pod nohy. Teď studuji co s tím a asi bude nejlepší návrat k Asicsům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem začal běhat v normálních starých teniskách od Nike za litr, byly super, ale po čase se rozlepily, pak jsem si koupil Asics Gel Cumulus 15 a jsem naprosto spokojen, sedly mi perfektně, (koupil jsem na radu prodejce o číslo větší) běhám po trávě, šotolině, asfaltu, terén nee. Výška 181 cm, váha 94 kg. Běhám 5 km cca za 30 min. Spíš takový poklus než běh :)  

Upraveno uživatelem Lihard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k váze 100kg není jednoduché vybrat, měl jsem Asics Kahana a naprostá spokojenost, krásně tlumily,  teď jsem šel do vychvalovaných  Mizuno Wave Mujin a docela se s tím peru, pata OK, ale při nášlapu na plosku citím každý kamínek i kořeny a musím tedy víc koukat pod nohy. Teď studuji co s tím a asi bude nejlepší návrat k Asicsům

Nevím, jestli to tady sleduješ - ale: měl jsem cca 98kg a z běhu mě hrozně bolely holeně. Vykašlal jsem se na Adidas/Nike, a zkusil New Balance na hromadě tlumivé pěny, tzv. maximalistické boty. Dneska nebolí holeně a mám 81 kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše nasvědčuje tomu, že bez porce tlumivé hmoty pod chodidlem se neobejdu, nemáte někdo zkušenost s Hoka One One? Na první pohled to vypadá strašidelně, ale po přečtení pár recenzí jsem se rozhodl, že si je půjdu vyzkoušet

Zkus mrknout na tyhle http://rungo.idnes.cz/new-balance-980-00p-/behani.aspx?c=A140520_092206_behani_fro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...