Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Tak jsem včera taky dosáhl mety 1200km za letošní rok. Bohužel nebylo moc co slavit, vždyť tisícovku jsem měl na kontě 31.7.!!!  :(

 

Rázová vlna mi na můj problém nepomohla, takže jdu za měsíc na megnetickou rezonanci, aby se zjistilo co mě vlastně trápí.

 

Běhu zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rázová vlna na patní ostruhu ?  mě před 2 lety po ultrazvuku, magnetické rezonanci nakonec pomohl spíš čas v řádu měsíců a klid. Od té doby musím velmi pečlivě vybírat boty na běh, zejména co se týká tlumení. Přes Mizuno a Asics  jsem se dostal k Hoka One One a jsem nadšený, crosový model SpeedGoat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska po výběhu namatlal lejtka tímdletím..

.. a myslel jsem, že chcípnu. Kůže rudá, jak na jaře, pálilo to jak kráva a svalíky se samy od sebe třásly strachy...

Děs běs...

Ale funguje to, sice podle mě cimrmanovsky - že to je taková bolest, že jakákoli menší zmizí - ale funguje.

post-322-0-74112800-1447693870_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běhat 7x týdně je imho kontraproduktivní. Když už trénink každý den, tak něco jiného, třeba plavání :)

 

Jinak já včera v rámci tréninku závod na necelých 18 km. Nevěděl jsem, co od toho čekat, chtěl jsem to jít pod 4:30/km. Na startu mě to nějak strhlo, tak jsem se to pak snažil držet, ke konci to už celkem bolelo. Výsledné tempo 4:03/km a velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...