Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Maraton:)

Tu desitku pod 45 by uz asi dal..

Jinak ja mam od 1.kvetna nejakejch 360 nabehano, kez by to tak slo dal, furt me to bavi. Nejlepsi cas na desitku 4:15 na kilak, na podzim bych rad nejakej mensi pulmaraton. Cokoli kolem 1:40 bych bral.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 935 se mi taky libi. Maji tusim jen 50m vodeodolnost, ale i to v pohode staci na plavani.

 

Fenix 5 se mi zdaji taky prestrelene, ale jsou to favoriti.

 

Fenix 3 kdyz jsem mel na samotnem zacatky tak jeste nebyly vychytane, ted uz budou asi v pohode. Jen si pamatuji, ze pri behu byly tezke do hlavy hodinek a trochu bimbaly.

 

Mam ted Polar M400, ale ty se moc nedaji pouzit jako celodenni hodinky a nemaji vibrace.

 

Suunto vertical co mam jsou funkcne v pohode, ale nemaji vestaveny meric tepu.

 

Kazdopadne porovnani softwaru tak u me asi vedet Suunto. Garmin se nastavuje vetsinou v hodinkach a to neni vzdy stastne. Zase se vatsinou vse nastavi a pak uz se jen pripadne upravuje. Suunto nastavim v mobilu synchronizuje se a vali to. U Suunta je i lepsi nastaveni GPS je vice moznosti. Myslim 1/5/15/60 sec snimani a Garmin ma jen 1/60 sec. Suunto ma urcite lepsi vydrz.

 

Verticaly mam na horach od ctvrtka a pri 20 snimani GPS a 6 hodinovem vyletu. Zaple nptifikace atd vzaly jen 25% baterie. Fenixy braly vic kdyz bylo vse zapnute.

 

Moc diky za reakce vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno pomalých 8 km. Prim sport II. na ruce.

Ty mě s těma PSII fascinuješ. Pototěsnost stále drží? :)

 

J8 jsem dal v červenci 204,9km. Je to sice letos nejvíc, ale pořád je to sakra málo. Maraton je už za dva měsíce. :( Nějak se nemůžu dostat přes 50 týdně. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na PSII nedám dopustit, dva roky zpět jsem tady v inzerci vzal jedny snad za tisíc korun, v Eltonu objednal novou korunku za tři stovky + těsnění za 50 Kč. Doma jsem to všechno dal dohromady hodil jsem samotný pouzdro na 2 hod do vody a test vodotěsnosti byl hotový.

 

Dalších 14 dní jsem je měl u moře na koupání. :-D

 

Ale tyto už jsou jen na běhání, (stará korunka i těsnění) do vody bych je asi nevzal. :-)

 

Já jsem letos zatím na cca 420 Km, ale běžíme dál.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...