Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Ja pouzivam Suunto a tedy jejich movescount, ale kvuli sdileni dat s kamarady synchronizuji Garmin connect. Strava je takový kompromis napříč platformami. 

Kromě motivace a hecování se navzájem, vidím ještě jeden přínos - možnost čerpat trasy v neznámém prostředí. 

Má někdo z místních běžců zájem sdílet? Nejde o to si honit ego,... jen někdy je těžké vyběhnout a osobně mi toto pomáhá.... na nových místech pak rád pozávám osvědčené okruhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady psal, na velikonoční pondělí jsem byl jen o vodě a kávě a dal jsem 23 km bez vody a cítil jsem se fajn, jen večer a noc jsem měl už fest hlad.

Tento týden plánuju zase jeden den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guzmic: 23km bez vody - když se běží rychle a nebude horko, tak to asi jde, ale je to trochu hazard. Tos pak vypil 2 litry na posezení, ne? Jinak by asi nastala lehká dehydratace.

tak co PIM, běželi jste někdo? pro mě to byla (PIM) premiéra a běželo se mi naprosto výborně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guzmic: 23km bez vody - když se běží rychle a nebude horko, tak to asi jde, ale je to trochu hazard. Tos pak vypil 2 litry na posezení, ne? Jinak by asi nastala lehká dehydratace.

tak co PIM, běželi jste někdo? pro mě to byla (PIM) premiéra a běželo se mi naprosto výborně.

 

Já běžel PIM poprvé a naposledy v 2004 za 3:19 a pamatuju si, ze to byla celkem trapenka.

Jak jsi dopadl? Byla spokojenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guzmic: 23km bez vody - když se běží rychle a nebude horko, tak to asi jde, ale je to trochu hazard. Tos pak vypil 2 litry na posezení, ne? Jinak by asi nastala lehká dehydratace.

tak co PIM, běželi jste někdo? pro mě to byla (PIM) premiéra a běželo se mi naprosto výborně.

Já jsem naprostý amatér, běhám pomalu. Těch 23 km jsem běžel cca 2:15min teplo bylo kolem 23-25 stupňů.

Po doběhnutí jsem si dal sprchu a vody vypil tak litr během další hodinky.

Při běhu jsem vodu normálně měl, jen jsem chtěl zjistit, jak bude tělo reagovat když budu pít až doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo, to jsi dobrej! já jsem měl chip time 3:25 - poprvé jsem konečně prolomil hranici 3:30. Nemám moc čas na pořádnej tréning, hlavně mi chybí dlouhé běhy a i na tempových bych mohl zamakat. Trasa teda poměrně nudná, ale počasí naprosto výtečné a to fakt hodně pomohlo. No a registraci jsem provedl hned první den, takže za 800 pěkná bunda adidas, medaile, no a hlavně nový osobák.

@guzmic: myslím, že 23km za 2:15 je úplně v pohodě tempo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s under armour a jejich novou edicí s HOVR podrážkou? Mají přes víkend na shopu slevu a jsem zviklanej, že bych do nich šel.

Osobne na me Under Armour pusobi jako fashion znacka, nikoliv sportovni. Takz eja bych si od nich bezecke boty nekoupil. Ale jsem konzerva a treba se pletu a bude to v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@14titi - zkušenost nemám, na závodech jsem na nikom tuhle značku tenisek zatím neregistroval. UA mám zafixovanou jako značku z fitka, tenisky na běh bych si od nich asi zatím nevybral. možná až zaplatí nějakou hvězdu, aby v tom vyhrála pár závodů, podlehnu reklamě (jako u jiných značek) :)

 

jinak já jsem o víkendu trošku zapracoval na letošním objemu a zvednul to z 86 na 140 km na čavisovské 50 (letos 53 km) - okruh se běžel v opačném směru a s mírnými úpravami. profil v tomto směru byl výrazně těžší, z příjemných dlouhých seběhů se staly nekonečné stoupání. původní plány vyšuměly někde na dvacátém kilometru a z druhé půlky se stal pěkný boj o přežití, ale nakonec jsme si to užili a do cíle, dá se říct, doběhli :)

post-28074-0-58327100-1557686513_thumb.png

 

na téma hydratace - nesl jsem sebou litr vody a k občerstvovačce na 32. kilometru byl tak tak. na občerstvovačce jsem minimálně litr vypil a na zbývajících 20 kilometrů jsem doplnil litr, který mi došel asi 5 km před cílem (totální krize). naštěstí mě založil parťák a dal mi chybějící cca 3 deci. v cíli jsem vypil asi litr. doma váha po závodě ukazovala o 3 kila méně (v mém případě je to většinou právě ztráta tekutin).

 

na téma tenisek - zkusil jsem to v silničních hoka - lesní seběhy byly trochu o držku a klouzalo to i do kopce, což minimálně psychicky deptalo. na zpevněném povrchu super. a teď babo raď - 40 km v pohodě a 10 km nic moc. chtěl jsem to zkusit, příště ale beru trailovější obuv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo gratuluju k parádnímu výkonu. Jseš frajer.... krásné 7 místo, jestli jsem dobře koukal.

Nádherný čas a určitě i fajn běh. Já za 14 dní vyzkouším svojí první 30 ctku a do konce roka bych chtěl zkusit i ještě něco delšího... no uvidíme jak se mi to poběží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je přesně ten typ závodu u kterého dopředu vím, že se ho nikdy nezúčastním...klobouček. Přehodnotil jsem názor a zkusím výše opěvované wave ridery od mizuna. Máte někdo nasledováno, jak se bota vyvíjela od modelového označení 17 do letošních 22? Má cenu si připlácet? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazim se ted chodit obden behat a musim rict ze me to zacalo docela bavit :)

Novy boty (Mizuno Wave Inspire 14) taky pomohly a uz jsem 6-7 kilo zhubl, ale jeste to bude neco chtit, mam ted presne metracek na 190cm.

 

Beham 6-7 km tempem cca 5:20 (neni to rovina) a chci se zeptat, jestli ma cenu kupovat nejakej pas nebo neco na hlidani tepovky? Beham jen s Nike run na iPhonu.

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...