Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

ja jako obcasny nadsenec mam jenom jedny (silnicni mizuno) a jak me ted spis drzi teren - lesni cesty a tak vubec, tak uz delsi dobu premyslim o trailovych botkach. tyhle by mi asi vyhovovaly. vyzkousim a musim neco koupit.

 

minimus: sorry za hloupou otazku, ale co je to prosimte na krivce mezi tou 17 a 32 minutou..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jako obcasny nadsenec mam jenom jedny (silnicni mizuno) a jak me ted spis drzi teren - lesni cesty a tak vubec, tak uz delsi dobu premyslim o trailovych botkach. tyhle by mi asi vyhovovaly. vyzkousim a musim neco koupit.

 

minimus: sorry za hloupou otazku, ale co je to prosimte na krivce mezi tou 17 a 32 minutou..?

To je píla:-D, 20x 100m rýchlo, 100m vyklusat/vydychat, trening na 400m dráhe kde rovinky rychlo a zákruty vyklusat

 

Mizuno super, teda trailove som este nemal ale tiez by sa mi zišli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik. jsem si to myslel, akorat jsem nechapal ten pocet :D

to je z rise snu, jako celkove..

 

jinak sana je pro me daleko obema smery.

tak nevim jestli primo esop. ty moje mizuna jsem vybiral ze trojich bot a jako jediny sedly skvele, tak by stejny cislo u trailu mohlo taky padnout..? za litr super kauf, ale riskni to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

á tam budu taky, poprvé, jsem na to zvědavej jak to poběží

Ad Hronov-Náchod: Tak co, jak se ti to líbilo? Moc nechápu, proč se vrátili k té tradiční 8,85 Km trase. Ta trasa 10km, co se běžela poslední 2 roky je mnohem hezčí.

Minulý rok jsem trénoval víc a zaběhl lépe. I letošek jsem si užil. Běh je velmi spravedlivý sport :-).

Škoda, že jsi se neozval přes SZ, mohli jsme pokecat.

 

Mám dvoje boty na silnici a pevný povrch, ale žádné do lesa . tak jsem pořídil na závěr sezóny trailove Mizuno Wave Daichi 4 . Za necelých 1000kacek jsem je tam nemohl nechat .

Já kupuju zhruba 1 - 2 boty ročně. Poměrně mě to plýtvání štve, ale ta pohoda nových bot na delší trasy ty rozpaky vždycky přebije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik. jsem si to myslel, akorat jsem nechapal ten pocet :D

to je z rise snu, jako celkove..

jinak sana je pro me daleko obema smery.

tak nevim jestli primo esop. ty moje mizuna jsem vybiral ze trojich bot a jako jediny sedly skvele, tak by stejny cislo u trailu mohlo taky padnout..? za litr super kauf, ale riskni to..

Mám Mizino Wave Rider WK ve velikosti 42, tyhle Daichi jsou taky 42 a sedí skvele, na první dobrou se zdálo ze budou širší a nebude to ono, zkoušel jsem i velikost 41, kterou běžné nosím, ale nebylo to ono. Tak jsem sel zase do 42 a sem happy. Tzn. volil bych tu stejnou velikost co už mas od Mizuna. V nejhorším jim je posles zpět .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes večer 15km kolečko po okolí, z toho asi polovina asfalt. nikde nikdo, kromě sem tam srnky nebo jiné zvěře, připadám si jak pán :D, takovej pocit svobody a radosti, znáte to. ale hlavně jsem rád, že jsem vůbec schopen vyrazit a něco uběhnout..

botu mám 43 a ty už stejně nejsou.. nicméně běhá se mi v nich dobře i po lesních stezkách, tak to asi nechám být dokud budou sloužit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znam, Lube. Je byl dnes rano. Vyrazil jsem po 7h, na pohodu, lehce mzilo, tak to bylo osvezujici. Nejlepsi je ten pocit, ze se clovek hecl a vymenil teplo postele za lesni cestu. No a ty endorfiny pak, to mi dava energii na celej den vic, nez kdybych jeste 2h spal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.iamdora.cz/sleva-altra-lone-peak-30-modr%C3%BD-trail-running-obuv-p%C3%A1nsk%C3%A9-outlet-p-210.html

 

Našel jsem tenisky, co chci vyzkoušet za super peníz, ale ten eshop je nějaký podezřelý.

Co vy na to kluci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, sleva pěkná, ale ani náhodou! Nemají tam uvedené vůbec sídlo firmy a wtf?

"Jak nakupovat
Návrat a výměna informací Snažíme se plně uspokojit. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, rádi přijmeme návrat.
1). Pokud chcete vrátit nákup na výměnu, měli byste nás kontaktovat do 15 dnů od data, kdy jste jej obdrželi, a pokud chcete vrátit položky, do 7 dnů vám budeme účtovat částku platby za naše poštovné. Po uplynutí časového rámce nepřijímáme žádnou návratnost."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.iamdora.cz/sleva-altra-lone-peak-30-modr%C3%BD-trail-running-obuv-p%C3%A1nsk%C3%A9-outlet-p-210.html

 

Našel jsem tenisky, co chci vyzkoušet za super peníz, ale ten eshop je nějaký podezřelý.

Co vy na to kluci?

No, domena pro eshop byla registrovana 26.07.2019, takze pomerne nedavno, ceny jsou cca polovicni a vsadim se, ze platba bude mozna pouze kartou, zadna dobirka.....takze co myslis?

 

domain: iamdora.cz

registered: 26.07.2019 02:17:04

 

contact: SUB-1143815

name: Mario Hofmann

address: Luckenwalder Strasse 26

address: Eldingen

address: 29351

address: DE

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.iamdora.cz/sleva-altra-lone-peak-30-modr%C3%BD-trail-running-obuv-p%C3%A1nsk%C3%A9-outlet-p-210.html

 

Našel jsem tenisky, co chci vyzkoušet za super peníz, ale ten eshop je nějaký podezřelý.

Co vy na to kluci?

 

Taky bych do toho nešel. Je to celé volaaké čundné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...