Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Řetězy už jsou v autě stabilně. Ale možná nebude od věci přibalit nesmeky. Pro jistotu. ;-)

na auto snad potřeba nebudou, jen jednou jsem nevyjel až k trafu a to se holt poběží od pily, no...

ale nesmeky si ze zvědavosti sbalím, ikdyž věřím, že ještě bude hezky - ve čtvrtek mi mají přivézt dřevo na krov, takže sníh letos napadne až bude hotová alespoň pojistná hydroizolace :)

 

jinak já jsem v sobotu prověřil kondičku - po skoro třech měsících - ne že bych se ty tři měsíce nehýbal, na stavbě jsem se docela nadřel, ale žádný běh.

myslím, že to bude v úterý pěkně tepat v červených číslech, jestli vás budu chtít stíhat.

 

v mobilu došla baterka, když jsem dělal vrcholové foto, takže jsem trasu dolů hádal tak trochu po paměti, ale nakonec jsem trefil.

post-28074-0-67925100-1575228366_thumb.jpg

post-28074-0-51490600-1575228379_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě dorazilo toto.

 

post-27479-0-46324200-1575288698_thumb.jpg

 

Salming bych si asi nikdy nekoupil, stejně tak boty s dropem 5mm. Ale když už je nabízeli k předplatnému běhej.com, tak jsem si řekl, že je zkusím. První pocit - na noze sedí dobře, jsou dost široké což je taky dobře. Jsem zvědav jak se v nich budu cítit při běhu. Ale na Lysou je zítra neberu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první sraz na Lysé se myslím povedl, ikdyž nám bohužel chyběl otec myšlenky a náčelník. Museli jsme to zvládnout bez něj.

post-28074-0-78309400-1575409271_thumb.jpg

post-28074-0-18186400-1575409282_thumb.jpg

post-28074-0-63135200-1575409257_thumb.jpg

Účast sice nebyla největší, ale to se určitě časem pozvedne :) stejně jako kondice chronomagorů :D

post-28074-0-86187400-1575409294_thumb.png

 

Na hodinkách vlevo je vidět i průměrný čas.

 

Díky moc kluci za netradiční sraz, bylo to super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera... kamarád mi podával včera report, běžel Lysá cup a nahoře už trochu sněhu je...no ještě má připadnout. :-)

Takže sněhové řetězy sebou.

Ještě jednou napíšeš Lysa cup s dlouhým a, tak tě i s tvým kamarádem nechám doživotně distancovat!

 

Dycky LYSA CUP! Prdele.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kudy na Lysou se můžeš asi nejlépe inspirovat zde

https://lysacup.cz/trasa/

trasa z Ostravice, kterou jsme šli, je asi nejznámější, ale super je to i z druhé strany, z Krásné i od Zlatníku (po skialpové trase)... myslím, že tam je méně šutrů.

nebo se rovnou podívej na tuhle https://www.lh24.cz/lh24/trasa-zavodu/

 

a pokud nemáš rád masové akce, tak si ten půlmaraton zaběhni někde sám. a kolem Prahy budou určitě taky mraky lokálních akcí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na konci března v Praze, zvazuju ještě Olomouc. Jen mě irituje, ze jsou to takové brutální masovky. Ještě zvazuju 25.4. hruboskalaky půlmaraton

 

Běžel jsem Prahu i Olomouc a z těchoto dvou jednožnačně doporučím Olomouc. Je tam úžasná atmoška. Já osobně bych taky vybral něco menšího. Ale jak praví klasik, záleží na vkusu každého soudruha. :)

 

kudy na Lysou se můžeš asi nejlépe inspirovat zde

https://lysacup.cz/trasa/

trasa z Ostravice, kterou jsme šli, je asi nejznámější, ale super je to i z druhé strany, z Krásné i od Zlatníku (po skialpové trase)... myslím, že tam je méně šutrů.

nebo se rovnou podívej na tuhle https://www.lh24.cz/lh24/trasa-zavodu/

 

a pokud nemáš rád masové akce, tak si ten půlmaraton zaběhni někde sám. a kolem Prahy budou určitě taky mraky lokálních akcí...

 

Doufám, že se podaří chronovýběh na Lysou v historické krátké době zopakovat. Ty zimní hory mají něco do sebe. Druhá polovina ledna???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě dorazilo toto.

 

attachicon.gifDSC_0863.JPG

 

Salming bych si asi nikdy nekoupil, stejně tak boty s dropem 5mm. Ale když už je nabízeli k předplatnému běhej.com, tak jsem si řekl, že je zkusím. První pocit - na noze sedí dobře, jsou dost široké což je taky dobře. Jsem zvědav jak se v nich budu cítit při běhu. Ale na Lysou je zítra neberu. :)

 

Napíšu sem první dojem, pač jsem je byl v týdnu lehce testnout.

 

Při obutí je první pocit široké boty. Což je pro nás co máme široku nohu, dobrá zpráva. První kroky jsou strašné. Pocitově tvrdá bota. V nějakém testu jsem četl, že Trail 5 na Salmingy tlumí hodně. Nevím jak na Salmingy, ale dramaticky víc tlumí moje 10 let staré krosovky NB. K nepohodlí ještě přispívá drop 5 mm, na který nejsem zvyklý. Nicméně běžím. Po cca 30 minutám si na ně zvykám, nebo přicházím na to jak běhat s 5 mm dropem, a záčíná se mi to líbit. Po dalších 10 minutách, ale začínám mít pocit sevřených prstů. Prostě se mi roztáhla noha. Takže bota je sice široká v oblasti chodisla, ale zdá se, že má užší prostor ve špici.

No byl to zatím první výběh, tak uvidíme jak si na sebe zvykneme v průběhu času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na konci března v Praze, zvazuju ještě Olomouc. Jen mě irituje, ze jsou to takové brutální masovky. Ještě zvazuju 25.4. hruboskalaky půlmaraton

Letos jsem jako první 1/2 maraton v životě běžel na doporučení kolegů České Budějovice a nelitoval jsem, bylo to krásný.

Prahu znám jen ze štafety a asi ji ve 2020 dám, ale na Budějky se těším rozhodně víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodte nekdo prosím trasu, odkud na Lysou, profil , vzdalenost.

Předem díky. Hledám inspiraci. :)

Krom toho, že chci hecnout 1/2 maraton :)

Popř můžu doporučit, 1/2 Žilina nebo Trenčín, pěkný je aj Rajecký 1/2 marathon... popř nádherný trailový běh je Běh Sulovskými skalami.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mě u té Prahy drtí těh 12k lidí, to je strašné zlo.

To s tebou naprosto souhlasím. Ale i přesto to má celkem atmosféru. Nicméně dnes mi přišel mail, že je posledních 500 volných míst. Pořád si nejsem jistý, takže asi počkám na Budějky a mezitím zkusím něco jiného. Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...