Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Taky budu kupovat nove botky. Ja jsem Adidas clovek. Asics jsem si kdysi zkousel a uplne mi nesedly. U Adidasu jsem si ovsem ted nevybral.

Koukal jsem na ty Kyano a ty jsou pro bezce s pronaci, pokud spravne chapu. Ja potrebuju neutralni doslap, takze jsem se zakoukal do Cumulus 21. Ke Kyano je v recenzich prirovnavaj. Nekdo nejake zkusenosti?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Cumulus 19 a běhá se mi v nich dobře. Nicméně ke Kayanům bych pro neutrální došlap přirovnal spíš Nimbusy. Měl jsem i Nimbusy 19 a oproti Cumulusům byly ty Nimbusy, co se týče tlumení, o level výš. Jen byly uzší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Beet napsal:

Mám Cumulus 19 a běhá se mi v nich dobře. Nicméně ke Kayanům bych pro neutrální došlap přirovnal spíš Nimbusy. Měl jsem i Nimbusy 19 a oproti Cumulusům byly ty Nimbusy, co se týče tlumení, o level výš. Jen byly uzší.

Ano máš pravdu, Nimbus jsou brané jako neutrál Kayano, někde v recenzích jsem to zahlédl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2020 v 21:42, Z. Paul napsal:

Kdyby někde byly ty Kayano 25 v jiný barvě (tý veselý) ve velikosti 44 tak bych je měl taky :D ale už asi nejsou :( 

 

každopádně do terénu mám teď Inov8, docela si zvykám. A na silnici starý Nike, a pokoukávám po Hoka One One ... 

mrkni na tyhle, sice nejsou barevný, ale mám teď jedny mizuna a jsou taky super bačkory

https://www.sanasport.cz/mizuno-wave-horizon-3-j1gc192603

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Cumulus 19 a běhá se mi v nich dobře. Nicméně ke Kayanům bych pro neutrální došlap přirovnal spíš Nimbusy. Měl jsem i Nimbusy 19 a oproti Cumulusům byly ty Nimbusy, co se týče tlumení, o level výš. Jen byly uzší.


Dik za info. Uzsi rozhodne ne. Mam sirokou nohu. Vzal jsem v Sana sportu nakonec ty Cumulusy, tak uvidim az to prijde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska první "modelační" běh v Kayano 25, pocity dobrý, začátek stejně jako u 26, tj. že bota je dost tuhá, hlavně kolem kotníků jde cítit "rám" boty, gel ještě nepřizpůsobený chodidlu. Když jsem takhle začínal běhat v K26, tak jsem z toho měl rozporuplné pocity "co to jako je?! Legendární tlumící papučkoidní bota!?", ale po 50km to začalo fungovat, vše si sedlo.  

Takže očekávám podobný průběh i u K25, budu je ze začátku brávat na kratší běhy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, moco napsal:

Tak dneska první "modelační" běh v Kayano 25, pocity dobrý, začátek stejně jako u 26, tj. že bota je dost tuhá, hlavně kolem kotníků jde cítit "rám" boty, gel ještě nepřizpůsobený chodidlu. Když jsem takhle začínal běhat v K26, tak jsem z toho měl rozporuplné pocity "co to jako je?! Legendární tlumící papučkoidní bota!?", ale po 50km to začalo fungovat, vše si sedlo.  

Takže očekávám podobný průběh i u K25, budu je ze začátku brávat na kratší běhy. 

Tak u mě to byly papuče na první dobrou. Ale pravda, že to byly Kayano 11, takže už hooooooodně dávno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej, co běhá i závody, tak mě zasvěcoval, že ten gel se musí prošlápnout a do té doby běhat resp. je používat na kratší běhy (5km). Nebral bych to v úvahu, kdybych si tím neprošel ještě předtím než jsem to zjistil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S/LabSense 8 Racing jsem mel. Super lehounky ale zaroven prijemny na kratky trate (nebezel jsem s nima pres 30). Ale velka nevyhoda - strasne mekky material na podrazce. Po 600km sly z domu, protoze jsem uplne prodrel paty.

Kdyby nestaly takovej ranec, tak bych do nich sel znovu. Takhle ale prumerna cena za 1 ubehnuty km je docela krutej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 hours ago, quest987 said:

Zkoušel někdo trailovky od Salamonu ? Konkretně Sense Ride 3 nebo Ultra Pro či S/Lab Sense 8 Racing?

Předem díky za info.

Měl jsem Salomon S-Lab Sense 3 Ultra SG je to podobná obuv jako S/Lab Sense 8 a ty boty jsou parádní, ale není to pro každého, první věc je drop 4mm, toto ti nemusí sedět, dále je tlumení, ty boty jsou pro někoho kdo váží 60kg a méně. Boty jsou neskutečně lehké a nutí tě běžet, ale i přes všechny tyto plusy jsem je nakonec poslal dál, drop 4mm není pro mě a nemám 60kg + neběhám přes špičku. 

Za mě Asics byl vždycky v pohodě a teď používám NB 910 na delší traily a sedí mi taky dobře, hlavně jsou cenově i dostupné.

Jinak největším překvapením je pro mě bota Nike Zoom Pegasus 35 Turbo, pořídil jsem si ji tehdy ve výprodeji a na asfalt to je fakt turbo bota, v Asics GEL-NIMBUS 21 nemám nikdy tak dobrý čas jak v těchto, nejsou tak stabilní jak Asics, ale na hladkém povrchu fakt letí, asi nejlépe to vystihuje pan Cruise.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, quest987 napsal:

Hledám něco na delší tratě na cca 35+ km . 
na kratších vzdálenostech jsem úplně v pohodě se soucasnejma Mizuno Daichi 4 .

Já a kamarád jsme vzali na nějakém anglickém e-shopu za 40 liber tyhle:

https://www.scott-sports.com/cz/cs/product/scott-kinabalu-shoe

Hoka Hoka mi seděli o fous líp, ale bylo mi líto dávat 140eur za tenisky :-)

Ty scott jsou trochu těžší, ale oproti třeba Inov 8 rocklite zase líp tlumí.

Mě se ta bota celkem líbí.

Mají aj race verzi, ta má víc silniční vzorek.

Tyhle jsem vzal vel. 43, inov běhám taky 43 Mizuno mi sedí 42,5 ale třeba ty Hoka jsem musel zkoušet 44.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, rolas napsal:

Měl jsem Salomon S-Lab Sense 3 Ultra SG je to podobná obuv jako S/Lab Sense 8 a ty boty jsou parádní, ale není to pro každého, první věc je drop 4mm, toto ti nemusí sedět, dále je tlumení, ty boty jsou pro někoho kdo váží 60kg a méně. Boty jsou neskutečně lehké a nutí tě běžet, ale i přes všechny tyto plusy jsem je nakonec poslal dál, drop 4mm není pro mě a nemám 60kg + neběhám přes špičku. 

 

Tak 60 kg mám :)  tam se vejdu :)

Nad tím jak mi bude sedět 4mm drop si musím zkusit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo aktuální zkušenost s Mizuno? Kdyby jsi měl dvoje a byly super, pohodlné a vydržely hrozně moc, ale už je to víc jak 10 let. Včera jsem byl v Decathlonu a měli snad jenom Kalenji, což vypadalo dost hrozně. Mají ještě někdo Mizuno, krom Sportisima?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, Liqid said:

Má někdo aktuální zkušenost s Mizuno? Kdyby jsi měl dvoje a byly super, pohodlné a vydržely hrozně moc, ale už je to víc jak 10 let. Včera jsem byl v Decathlonu a měli snad jenom Kalenji, což vypadalo dost hrozně. Mají ještě někdo Mizuno, krom Sportisima?

Sanasport. Kupoval jsem Wave Rider 23 před dvěma týdny (ve slevě za 1800), společně se Salming EnRoute2. Mizuna jsou jak peřina, trochu těžší než OnRunning či Salming, ale neskutečně pohodlný. Salmingy jsou lehoučký, ale pružej pocitově o trošku míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...