Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Liqid napsal:

Má někdo aktuální zkušenost s Mizuno? Kdyby jsi měl dvoje a byly super, pohodlné a vydržely hrozně moc, ale už je to víc jak 10 let. Včera jsem byl v Decathlonu a měli snad jenom Kalenji, což vypadalo dost hrozně. Mají ještě někdo Mizuno, krom Sportisima?

Já nedám na Mizuno dopustit, na silnici používám Rider 21 Wave knit -  skvěle prodyšný, dost rychlé a pohodlné, trailovky mám Daichy 4 na trailu cca 35km jsou super, pro delší trail hledám něco pohodlnějšího .

Ještě mám:

 Nike AIR ZOOM PEGASUS 35 SHIELD (koupil jsem na zkoušku ) - na takový ten výklus když je venku mokro , bláto atd.  do vzdálenosti max 20 celku dobrý.

Asics Nimbus 18 - nejsou špatné, ale ve srovnání s Mizuno, mi přijdou docela dost těžké a takové mohutné, beru je jen když chci pomalejší běh nebo jdu běhat schody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Liqid napsal:

Má někdo aktuální zkušenost s Mizuno? Kdyby jsi měl dvoje a byly super, pohodlné a vydržely hrozně moc, ale už je to víc jak 10 let. Včera jsem byl v Decathlonu a měli snad jenom Kalenji, což vypadalo dost hrozně. Mají ještě někdo Mizuno, krom Sportisima?

Já nedávno kupoval v Sanasportu (mám od nich troje tenisek, jedny mám z Triexpert) "trejlovky" Mizuno Wave Mujin 6, jsou to pronační botky a jsou pěkně tlumivé a "bačkoriodní" :) Ale hrana vložky na levé botě mi při chůzi v horách 30km dělá na boku paty puchýř, už jsem na tento problém narazil u pár dalších uživatelů a i u kamaráda, dám tomu ještě chvilku "na prošlápnutí" a pokud to nepomůže, tak to střihnu nebo vyměním vložky. Jinak Mizuno super, ale technologie gelu u Asics je mi bližší :)

PS: všechny boty na běhání kupuji na internetu, vystačím si s tabulkou velikostí výrobce v mm, dávám si rezervu 1cm a boty jsou pak velmi komfortní. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Beet napsal:

Tak u nás už se chystá normální zavod. http://www.mkseitl.cz/archiv/6127

Já vím ještě o jednom, ale je to k..vsky tajný. :-)

60km a 4tis výškových... taková chuťovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2020 v 19:44, quest987 napsal:

Tak 60 kg mám :)  tam se vejdu :)

Nad tím jak mi bude sedět 4mm drop si musím zkusit .

ty salomony jsou podle me zavodni boty pro profiky, co v tom umi behat. nemel jsem je na noze, jen v obchode v ruce a spadla mi celist, ta bota prakticky nic nevazila. mazec. urcite se v ni beha skvele, kdyz ma salomon ve sve staji ty nejlepsi bezce (at uz ve svete nebo u nas), aby v nich behali ty nejlepsi traily. ale jinak ze me mluvi zavist, proste tolik penez za kecky nedam, tak si to nejak musim obhajit :)

moje zkusenost je takova, ze cim delsi beh, tim vic beru botu, ktera ma oporu paty, ochranu spicky, tlumeni a spise vetsi drop. protoze nejsem tak dobry bezec, abych to zvladnul v takove zavodni specialce... na ten redbull 400 bych se jich nebal, ale na terenni beh nad 30 km bych si vzal neco pohodlnejsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Anela napsal:

v letosni sezone by mohlo byt hodne zajimave tohlecto
http://www.trailtour.cz/2020/

ale ja letos beham jen kolem baraku, maximalne se probehnu po dedine kdyz doprovazim decka na kole.

jj. Kdybych běhal, tak do toho jdu, alespoň v okolí.

Já absolvoval pár tras v roce 2018 a bylo to zajímavé. Člověk si zaběhl trasy, kde by jinak vůbec neběhal. Já např. na dovči v Saském švýcarsku.

Ale jinak moc velký příznivec, současných covidových virtuálních závodů nejsem. Závody prostě musí být face 2 face, já se sám tak jako na závodě nezmáčknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes moja prva hrebenovka. V Malej Fatre s parametrami 42km/+2600m, dali sme to za 7 hodin.
2 dni dozadu tam jeden skoro zamrzol a ratovali ho zachranári, dnes to ale bolo azuro v tricku a trenkach. Paradny sviatocny beh.e9c43d702cdfc3d96aa9c0dc96f4bd75.jpg0c33f490a9c2eb4f2b148d77672058e0.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Išli sme 2 autami, začali sme v dedine Fačkov hore na Kľak a potom cez hrebeň až na Martinske hole a končili sme na Minčole a zbiehali do dediny Višňové kde sme mali 2he auto,
Po ceste 3x studnička takže vody dostatok, kludne ti pošlem gpx aj s studničkami, hrebeň bol čisty akurat na martinkach bol este sneh a blato, inak pekne a skoro celu cestu vidno klak i martinske hole. Nebal by som sa to ist ani sam, v peknom počasí aj stretneš turistov al. bikerov90268569a665b343238c53eee7e87623.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimus80

Kurňa ve Fačkove mají rodiče od ženy chalupu a já mám pod Klakem pozemek na chatu...

Trasu Fackov-Klak znám, tu běhám.... dál už ne, musím koupit nějaký ty chytrý hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se jak vocas tady, chci si zabehnout možná par etap TrailTour. Jsem přihlášený i registrovaný do Stravy. 

Bezne používám jen Garmin aplikaci a hodinky mám Fenix6 Saphire. V nich mám aplikaci Strava Routes. 
 

A má otázka: jak dostat nějakou etapu do hodinek? Mám ji vybranou ve Stravě v mobilu ale synchro s hodinkami tam nevidím. A v hodinkách pořad jen No Routes.

 

diky za radu

 

Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo nosí asics, tak mají teď super akci na Kayano 26 .... EU42 

https://www.sanasport.cz/asics-gel-kayano-26-1011a541-020?subproductId=1631420

https://www.sanasport.cz/asics-gel-kayano-26-lite-show-1011a686-001?subproductId=2095876

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...