Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Z. Paul napsal:

Zeptám se jak vocas tady, chci si zabehnout možná par etap TrailTour. Jsem přihlášený i registrovaný do Stravy. 

Bezne používám jen Garmin aplikaci a hodinky mám Fenix6 Saphire. V nich mám aplikaci Strava Routes. 
 

A má otázka: jak dostat nějakou etapu do hodinek? Mám ji vybranou ve Stravě v mobilu ale synchro s hodinkami tam nevidím. A v hodinkách pořad jen No Routes

Já to na F3 dělal před 2 lety takto. Ze Stravy stáhnu GPX soubor trasy. V Connectu naimportuju GPX a synchronizuju s F3. Třeba ti to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska přišlo kombo na pohyb :)

Saucony jsem vzal spíše na trajdání po horách než na běhání v terénu, jsou lehoučké, pohodlné a nevím co od nich čekat :)
No a fenix 6 není třeba představovat, jen se musím odhlasit z FB skupiny garmin, protože ti lidi co to nosí jsou psycho :)  

57672F7B-EFC2-4629-A1CE-524BABF6DBF8.jpeg

B5D67384-5CB9-4137-AB19-B5988CFECEAB.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlhom čase som šiel do obchodu pozrieť bežecké topánky. Asics - nemali veľkosť, pozrel som Nike, z ktorých som bol dlhoročne milo prekvapený - LunarGlide, Air Zoom Vomero a Air Zoom Pegasus, paráda. S nimi som odbehal najväčší objem + maratóny. Aké však bolo prekvapenie zo zmeny kopyta Pegasus. Aké je úzke, ako sa bortí špička. Ako miznú spevňovacie časti na zvršku. Teda na štítku mali napísané Pegasus, alebo to bol iný model? Ale to bolo v prdeli...porovnávam s modelom starým asi 5 rokov - Pegasus 28, ktorý ešte hrdo dosluhuje na chôdzu.

Ďalší výber bol všetko na jedno brdo - ponožková časť okolo členka  s integrovaným jazykom, teda vlastne to ani jazyk nemá. Tento typ som nikdy nemal. Samozrejme, ak topánka sedela, nebola už veľkosť. Tak som vzal z tohto typu Under Armour Hovr Phantom. Skúsime. Jasné, užší strih na prsty, ale elastický zvršok. Na nohe sedia veľmi dobre, obávam sa, čo urobí menej polstrovaná časť priehlavku, tá elastická obruba pod členkami a v mieste achilovky, či to nebude drieť. zaujímavé, že už to vôbec nemá spevnenú špičku (toe cap). Ale to nemali ani niektoré modely u Nike.

Predpokladám, že s značkou UnderArmour tu nebude veľa skúseností, ale tak sa možno niekto nájde. Nech sa pripravím, čo ma čaká:) 

A ak niekto beháva v Nike Pagasus, ako vníma ten posun tejto rady? Aj vám prídu užšie ako predošlé modely?

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Anela napsal:

zpevnena spicka uz se dnes nenajde ani na nekterych trailovych teniskach, ne tak klasickych asfaltkach - asi je procento nakopnutych prstu na chodnicich prilis male a dali prednost libivejsimu lepenemu svrsku :)

....a taky se ušetří hromada gramů :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 5. 2020 v 21:57, moco napsal:

ještě by mě zajímal názor na značku Saucony, dělají dobrý botky?

já mám Saucony jedny, stály cca 29GBP. Jsou to bačkůrky, spíš jsem v nich jen chodil a i z toho mála mě začaly dost bolet klouby palců (které mám teda zvětšené a palce vbočené). Tak nevím, jestli do nich ještě někdy půjdu. Oproti tomu experimenty s dalšími méně profláklými značkami Brooks a Salming se vyplatily vrchovatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 5. 2020 v 21:57, moco napsal:

ještě by mě zajímal názor na značku Saucony, dělají dobrý botky?

Ja měl Saucony dvoje. Jedny závodky a jedny objemovky. Oboje se mi roztrhaly na bocích velmi brzy. Ale pripadne jim ještě jednu šanci dám. Boty to byly dobré až na tu životnost. Ale ty objemovky jsem v pohodě vyreklamoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 5. 2020 v 9:46, Anela napsal:

zpevnena spicka uz se dnes nenajde ani na nekterych trailovych teniskach, ne tak klasickych asfaltkach - asi je procento nakopnutych prstu na chodnicich prilis male a dali prednost libivejsimu lepenemu svrsku :)

Proto si asi nikdy nekoupím inov8 a moc nechápu, jak se zrovna tyhle trailové boty mohly tak prosadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 9 minutami, Anela napsal:

sledovali jste nebo jste primo byli nekdo na LHUT 2020?
ja letos jen sledoval, ale to uz neni beh, to je masakr ty vysledky elity na skyrace i na ultra.

Nesledoval a uz vubec neucastnil. :) Jen jsem zaregistroval diky FB, ze kamosi poradali a ucastnili se. Ted koukam na vysledky a kamos Standa dobeh druhy absolutne. Je to dabel!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...