Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 45 minutami, Ajaj napsal:

@guzmic- pekny. Hodne pekny. Mas v planu tento rok nejaky zavody?

Měl jsem registraci na hostynskou8 ale vysral jsem se na to... těch 68km bych nedal.

Jak bude určitě pobřežím beh do Choča a běh Sulovskými skalami, všechno Slovensko...

No uvažuju ještě nad Syrovínským během, ten je na Moravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem trochu mákl. Když se do toho na našem 200m plácku opřu, docela mě po x otáčkách pálí plosky u nohou... máte to někdo podobně? Asi by pomohly lepší ponožky.

image.png.17a7a8cfcbae658f70143ba0bdddcc08.png

Ráno pak vidím mail, že PIM je letos úplně zrušený. Shodou okolností se mi to docela hodí, tak nevím, jestli si zase budu pálit nohy na okruhu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapi, pouzivam Garmin FR 645 a uplne mu neverim monitorovani tepovky pri behu. Proto premyslim o hrudnim pasu. Nekde tu byla diskuze o tom ktery pas jo a ktery pas ne, ale zaboha to nemuzu najit.
Zkousel jsem hodinky sparovat se svym starym pasem Sigma Sport (ant+), ale neklaplo to.
Je jedno jaky pas Garmin vezmu nebo je lepsi parovat pres BT? Tam mam zas obavy, ze ten pas nevydrzi tak dlouho nabity. Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ti jedná čistě jen o tepovku, tak ti stačí pás z decathlonu za par stovek, pokud chceš vyhodnocovat došlap, krok či jiné segmenty běhu a VOmax, tak vem od garminu Run nebo Tri. 
A je zvláštní, že se ti nepodařilo rozchodit ten starý pás, zkoušel jsi vyměnit baretku? 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garmin snad uvadi, ze baterie vydrzi 3,5 roku. Mam pocit, ze jsem to nekde videl. 
jinak pas taky neni samospasa. Osobne mu verim vice nez optice, ale je to zaroven hodne “spotrebni” zbozi. 
Mam pocit, ze snad kazdy rok musim kupovat novy. Minuly tyden mi prave prisel HR-RUN, protoze stary (co jsem asi koupil s Fenix 5 minuly březen) zacal ukazovat kraviny a nepomohla nova baterka / odpárováni z hodinek. A nebyl to první pás od G. co jsem takhle musel měnit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ajaj napsal:

Garmin snad uvadi, ze baterie vydrzi 3,5 roku. Mam pocit, ze jsem to nekde videl. 
jinak pas taky neni samospasa. Osobne mu verim vice nez optice, ale je to zaroven hodne “spotrebni” zbozi. 
Mam pocit, ze snad kazdy rok musim kupovat novy. Minuly tyden mi prave prisel HR-RUN, protoze stary (co jsem asi koupil s Fenix 5 minuly březen) zacal ukazovat kraviny a nepomohla nova baterka / odpárováni z hodinek. A nebyl to první pás od G. co jsem takhle musel měnit 

A umýváš ho a pereš podle návodu? Já to kdysi vůbec neřešil (nepral, jen oplachoval) a pás začal ukazovat kraviny. pak mi někdo poradil ať ho vyperu v prášku. Vypral jsem ho a zase fungoval jako nový. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...