Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, guzmic napsal:

 

u me bohuzel ne. Nejsem ceskej, tak to hlasi „The page is blocked due to the decision of the authorities in your area.“

Nevadi, aspon jsem si sel zabehat. Presne v mym stylu - jses trapnej v uphillu, tak to tam narvi v downhillu 

CF28BC63-17C9-44F5-81EB-AFD3AD8860AF.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ridery mám jako bozihodový, koupil jsem si příliš veselou barvu 😆, normálně běhám ve Skyrise ktery jsou ještě o chlup nestabilnejsi, za mokra.

Jinak su s Mizunama taky spokojenej. Jsou to drzaci, Skyrise mají tak 1600km a jsou furt k světu. Před nima jsem měl Odyssey od Nike a ty vydržely z bídou půlku km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Dagoberd napsal:

Měli byste někdo tip na slušný objemovky ve kterejch si nenabiju hubu na mokrém asfaltu a trávě? Mizuna mi občas nepekně uklouznou.. 

Vyzkoušej Scott.

https://www.sportsshoes.com/products/scott/mens/running/shoes/?s=4&l=36

já mám hned ty druhý, bral jsem je za 49.99 liber.... před vánocemi budou slevy.

Kolega běhá fakt hodně a má od nich už třetí model a strašně si je chválí.

Já mám normální verzi, on kupuje většinou RC tj. race.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Dagoberd napsal:

Ridery mám jako bozihodový, koupil jsem si příliš veselou barvu 😆

Ze by?:) 
 Jinak k celovce, ja beham s nejakym Petzlem (bejval to nejakej skoro nejlepsi pred sesti lety, Reactiv - cosi) a pokud priste nepujdu do garazovky typu Lucifer, bude to zas Petzl. Je to lehky, drzi to, maj to takovy celkove promysleny mi prijde.

7FBD75C6-8CC7-4BD5-8B70-31981971BA44.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic dikes, mrknu na to.

@Micey taky pěkně, ale ty moje jsou na tom bohužel hůř, furt svítivě modré, doufám že to podzimní kaluže spraví.. 

Čelovky používám dvě, Petzl tikka a hm23 od Fénixu, obě jsou spíš do parku než do lesa. Takže nebrat. :(

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Petzl Reactik je myslim celkem dal nez Tikka, v lese uplne v pohode.
 Jinak byl jsem dnes s holkou na atletice, tak jsem si zatim dal cvicnou hodinovku na ovale, a jako celkem dobry na to ze beham ted chvilicku, ale doma me nasralo, ze mi Polar skoro cely kolo pridal - takze pod 4km na kilak to realne spis nebylo.

 

71AC6FC8-A0CE-4A73-8E69-87A00B77405D.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Gulas napsal:

Kluci, možná už to tady bylo, tak mě kdyžtak pošlete do patřičnejch míst. Doporučení na čelovku? Žádná světluška, do lesa a úplné tmy. Lehká, dobrá ergonomie, ideálně aku.

Díky!

https://m.alza.sk/sport/ledlenser-mh5-2020-cierno-siva-d5796654.htm?kampan=adwsp_sport_pla_all_sport_kemping-a-outdoor_m_9062580__SPTled21&gclid=EAIaIQobChMI0o7KsbbG7AIVBap3Ch18ngG_EAQYASABEgLj6PD_BwE

 

mám tuhle, je na jednu klasickou AA baterii.

hory, lesy, louky.... svítí parádně a je lehká.

Dá se i vycvaknout a dát třeba na batoh, nebo opasek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Gulas napsal:

Kluci, možná už to tady bylo, tak mě kdyžtak pošlete do patřičnejch míst. Doporučení na čelovku? Žádná světluška, do lesa a úplné tmy. Lehká, dobrá ergonomie, ideálně aku.

Díky!

https://m.alza.sk/sport/ledlenser-mh5-2020-cierno-siva-d5796654.htm?kampan=adwsp_sport_pla_all_sport_kemping-a-outdoor_m_9062580__SPTled21&gclid=EAIaIQobChMI0o7KsbbG7AIVBap3Ch18ngG_EAQYASABEgLj6PD_BwE

 

mám tuhle, je na jednu klasickou AA baterii.

hory, lesy, louky.... svítí parádně a je lehká.

Dá se i vycvaknout a dát třeba na batoh, nebo opasek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...