Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Nemá někdo zájem o Hoka One One Speedgoat 4 WIDE (42 2/3)? Koupil jsem je v Triexpert (https://www.triexpert.cz/produkt/91-hoka-one-one-speedgoat-4-m-wide) a bohužel mám je volné. Mají přesně 31,7km, ale z 80% to bylo po udusané hlíně kolem vody, kdy jsem si zvykal na nižší drop, takže vzorek je jak nový. Mrzí mě to, boty opravdu pohlcují nerovnosti krásně, ale chodidlo mi tam lehce lítá a to není moc ideální na běhy po horách. 

1000x800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska běžím 13 km jak blbec, abych si pak přečetl, že je to 13 mil 🙂 Alespoň mě to donutilo, jinak bych dneska nešel a kdyby jo, tak jen deset 🙂

Alespoň se mi po dlouhé době zvedlo VO2max na 49 a skočil jsem do "modré zóny"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Anela napsal:

ted jsi me navnadil zkusit alespon jeden z nich ulovit !

Jak jeden? Všechny tři, ne?

Já vím makáš na stavbě.

Jinak já dal dnes 11 běh. Zítra ráno plán 21 kolo a v neděli 10 běh. A těch 13 chůze s rodinou během víkendu natočím.

Jo a je třeba přijmout tu příslušnou odznáčkovou výzvu, jinak odznáček nebude. Já to nevěděl a v srpnu jsem nic nedostal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se taky do toho pustil. Od srpna sbiram pravidelne jak chuzu, tak beh. Kolo ted nejak nedavam. Rano jsem dal se psem 6km. Sobota a nedele rano jsou v planu behy a zbyle km v pohode dochodim se psem. To je celkem brnkacka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zjištěno, kolik km vydrží Asics gel Kayano být provozu schopné?
Klasické běžecké boty se odhaduje cca 1000 km, ale Kayano by měly být vysokoobjemové boty, i materiály použité na podrážce napovídají o vyšší kilometráži. 

Nerad bych je v 1000 km zbytečně odložil 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si tu jen odlozim par informaci stran tech aplikaci, jak testuju.

Aplikace tapiriik (https://tapiriik.com/#) by mela byt schopna sesynchronizovat Endomondo a Stravu automaticky, vcetne vsech aktivit zpetne. Mam to pustene jiz nekolik dni, ale vubec nic se nepreneslo. 

Z Endomonda mi mezi tim dosel konecne archiv, tak az budu mit cas, tak se pustim do uploadu do Stravy.

Co me ale potisilo je MapMyFitness, tam se mi po nekolika dnech konecne ukazaly vsechny aktivity z Endomonda od roku 2012. Porovnaval jsem to a cisla souhlasi, vcetne rozdeleni na sporty. To je super zprava. V aplikaci v mobilu to stoji celkem za prd, ale ve webovem rozhrani vidim veskere statistiky a muzu si je filtrovat podobne, jako jsem byl zvykly v Endomondu. Za me je tohle zatim nejbliz te funkcnosti, po ktere jsem touzil.

Konec hlaseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ajaj napsal:

to je furt samá výzva a challenge......něchce se někdo hecnout do konce roku do tohodle?

https://everesting.cc

Já mám letos na kole nastoupano asi 33 výškových kilaku. Takze jsem splnil? Ale nemám to na Stravě. 

před 31 minutami, moco napsal:

Máte někdo zjištěno, kolik km vydrží Asics gel Kayano být provozu schopné?
Klasické běžecké boty se odhaduje cca 1000 km, ale Kayano by měly být vysokoobjemové boty, i materiály použité na podrážce napovídají o vyšší kilometráži. 

Nerad bych je v 1000 km zbytečně odložil 

Ja vyrazuju boty po 1500km. Kdyz uz jsou roztrhane tak driv. Vahou osciluju mezi 65 a 70 kily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...