Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Před hodinou, moco napsal:

@Effe Bunda na včerejším výšlapu good, foukalo dost a lehce mrholilo, teplota kolem nuly, měl jsem na sobě merino triko s dlouhým a Airu a bylo fajn, při sestupu jsem přidal polartec

@moco díky za info taky to chci kombinovat s Polartec Power Stretch co mám doma  bo decathloňácká větrovka za pětibábu zaslouží upgrade 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Ajaj napsal:

@moco- pekny👍 to asi nebyl svatej kopecek:-)

Branná - Keprník (2.nejvyšší hora Jeseníků) - Šerák .... tam se kalí nohy 🙂 Ale doporučuji, moc pěkný trek, pěkná příroda (fotka zkresluje 🙂 ) a stezka prochází bývalou sklenářskou vesnicí, kdo se rád při cestě otužuje, tak tam jsou i pěkné umělé přírodní jezírka na koupačku.

PS: sorry za OT

IMG_3912.JPG

IMG_3913.JPG

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 11. 2020 v 9:00, lub napsal:

díky za optání - nakonec jsem nebyl - odevzdával se projekt, tak jsem makal do 23h..:angry:  ..snad dnes..

S odstupem má anabáze s bačkorama:

Nakonec jsem oboje vrátil, uznal jsem, že přecejen vezmu o číslo větší. A navíc, pořád mi vrtalo, proč bych měl běhat v dámských..to už jsem byl naštvanej na "poradce" sanasportu po chatu. Takže jsem vzápětí vzal tyto vel.44 - https://www.sanasport.cz/saucony-liberty-iso-2-s20510-45, aniž bych si uvědomil drop pouhých 4mm, hotl jsem spěchal, další chyba (?).

Botky přišly vcelku brzo, vlezl jsem do nich, velikost ok, ale to vnitřní tvarování! Byl jsem zděšen, co že je to za šlupky ploché, sakra, v tomhle budu běhat rok nebo dva!? Dal jsem s nimi svůj nejmenší okruh, 7km. Neběželo se mi dobře.. Volám holku v sanasportu - vrátit nelze, když jsem s nimi byl venku. Ok, dám tomu ještě šanci. Noa najednou, po pár kilometrech, si na sebe nohy a boty začaly zvykat a mně se běželo čím dál líp. Tak jsem místo 7 co byly v plánu dal 13km a pohoda! Z mizuno jsem byl zvyklej běhat trochu přes patu, tyhle mě nutí ke správnému došlapu, většímu náklonu dopředu a asi i k rychlejšímu běhu. Včera večer jsem dal další běh, teď mám na nich necelých 30km. Akorát bylo mokro a do kopce mi na asfaltu podkluzovaly. Ale jinak super!

Teď jak jsem to začal trochu studovat, tak mě překvapuje, jak moc se ta která značka liší konstrukcí a tvarováním. Ještě musím pořídit něco do terénu a budu happy.

Jinak za listopad jsem svých 100km splnil a předpokládám, pokud se nic nestane, že za prosinec to dám taky. Začínám mít na běhu solidní závislost :D

IMG_20201212_122122.jpg.d8d37febdf76a161ade150cd29855680.jpgIMG_20201212_122149.jpg.80403f81ee79d20977b40e4b473b3e71.jpg

ještě srovnání tvaru mizuno a nových saucony:

IMG_20201212_121924.jpg.7313320fd05adf07be88c9a96483d14b.jpgIMG_20201212_121935_1.jpg.043d8edcae391c623ba7ecd3d419b5ab.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tady netradiční návrh 🙂 Před časem jsem si koupil, o číslo menší než potřebuji, kalhoty Asics Icon D1 ve velikosti "L" (potřebuji XL).... a třeba zde najdu někoho, kdo si koupil zase o číslo větší a potřebuje ty moje "L" 🙂 , tak bychom si mohli vyhovět a směnit zboží. Nelpím na značce ani typu kalhot na běhání. Tyhle nejsou zateplené, lze je tedy využít celoročně vevnitř i venku. Klidně vyměním i za jiný druh oblečení XL 🙂

PS: pokud by to nějak narušovalo chod vlákna, prosím o smazání, mé zámysly jsou křišťálově čisté. 

asics-2011a261-003-icon-tight_0.jpg

asics-2011a261-003-icon-tight_3.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2020 v 13:25, moco napsal:

Mám tady netradiční návrh 🙂 Před časem jsem si koupil, o číslo menší než potřebuji, kalhoty Asics Icon D1 ve velikosti "L" (potřebuji XL).... a třeba zde najdu někoho, kdo si koupil zase o číslo větší a potřebuje ty moje "L" 🙂 , tak bychom si mohli vyhovět a směnit zboží. Nelpím na značce ani typu kalhot na běhání. Tyhle nejsou zateplené, lze je tedy využít celoročně vevnitř i venku. Klidně vyměním i za jiný druh oblečení XL 🙂

PS: pokud by to nějak narušovalo chod vlákna, prosím o smazání, mé zámysly jsou křišťálově čisté. 

Vyřešeno, díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AndyAaron

gratuluju parádní čas.

přesně jak píše Ajaj běhání je o radosti, na časy sere bílý tesák.....

dva roky zpět jsem běžel závod v běhu do vrchu veteránů... měl jsem jen o 20sec horší čas jak nejlepší dva borci do roku narození 1950 a kamarád zahlásil: vidíš wole ty máš dobrý čas.... tobě jen ty roky chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen, že jdu okolo.  :D

Mám z běhání fakt radost a docela se zlepšuji.

Dneska jsem po noční přijel domů, ještě všichni spali.... 

Taška letěla do kouta, Mizuno navléknout a už jsem pelášil.

A to jsem si včera sliboval, že si dám dnes odpočinkové volno.

Nemohl jsem si pomoc, chtělo se mi jit strašně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik

@Ajaj

tak chlapci od 3.12. jsem měl běžeckou covid pauzu, dnes už jsem to nevydržel a vyběhnul.

Chtěl jsem běžet 6 km nakonec to bylo 8 km a light převýšení cca 48 min.

Čekal jsem to horší, takový standart po takové pauze...a ty tři/čtyři kila nad normální váhou taky udělají své...

Screenshot_2020-12-25-13-26-48-616_com.maciekcz.runlogcom.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, guzmic napsal:

Chtěl jsem běžet 6 km nakonec to bylo 8 km a light převýšení cca 48 min.

Slušné. Zdravotne v pohode? Čo na to pľúca? Nejaká nadmerná únava?

Btw, čo je v bežnej bežeckej pospolitosti light prevýšenie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik

trochu hůř se mi dýchalo, asi trochu vyšší tep...ale to může fakt bejt jen tím, že jsem 3 týdny neběhal... v top své formě bych to zaběhnul o max 4-5 min rychleji.

Fakt jsem to čekal horší... zatím se cítím fajn.

Light převýšení je u mě do +100m

standardně běhám tak +300-700m podle nálady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...