Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Ajaj napsal:

tady ten typ běhá s mechanikama. Pokaždé když postne nějakou fotku, tak skoro břečím

A čo je na tom? Veď ja tiež :D Akurát IWC GST mi v pondelok rozodrali kožu pri zápästí, lebo mi pod rukavicou zle sedeli na ruke...

Pri bežných tratiach má človek to prevýšenie tak plus-mínus v oku, nie?

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Ajaj napsal:

nenene, když sport tak jedině s elektronikou

No, pokiaľ človek behá také nezmysly ako ty, tak to áno :D Chápem, že to nie je jedno, či urobíš 3500 alebo 5500 m... Normálnemu smrteľníkovi stačí vedieť, že sa o pol piatej musí otočiť, aby bol o pol šiestej umytý riad ešte pred návratom polovičky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

@wawrik - budu to brat jako kompliment 😆

To by som teda poprosil. Veď ty pri jednom behu vybehneš tretinu výškových metrov môjho trojtýždňového treku... :crybaby:

Inak ja behať behám, teda, keď nemôžem ísť kvôli vetru a snehu na túru do kopcov. Teraz tak tri-štyrikrát do týždňa. Len tú motiváciu, aby ma to aj bavilo, hľadám ťažko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás teda mrzne, dnes po dvoulete přestávce, 8kg nahoře a posledního měsíce lehkých (sakra těžkých po výpadku) vyklusu konečně trošku (pro mne) serióznejsi výsledek.
A odznáčky taky nějaký mám, i když jsem ještě před měsícem nevěděl, že něco takovýho vůbec je d5839642993288999a2f053c14a4c005.jpg2e40aef1a0c46c909549ad522fef0ce3.jpg

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pánové

Začal jsem doma využívat nevyužitý běžecký pás manželky a potřeboval bych poradit nějaké "jarmilky" na běhání. Je to dost tvrdé běhání/chození a obuv co mám doma to asi nějak nezvládá. Děkuji za nějaké tipy a nemusí to stát majlant,nevím jak dlouho u toho vydržím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...