Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 je tu nekdo expert na Garmin Connect?

Je to blbost ale stve me to. Zjistil jsem, ze u vyzvy 1.etapa behani leden az brezen, mi nepripocte prvni lednovou aktivitu do teto vyzvy. Byla importovana z Polaru, pak uz beham jen s Garmin. Takze nejspis mu vadi, nejaka chybejici informace. Nicemene pri zobrazeni souhrnu, filtrovani atd je to vzdy uvedeno jako beh. Mesicne ji secte spravne ale te vyzve tam asi neco chybi. Jasne ze to dobeham hned priste, ale tak nejak me to vnitrne stve, proc to ta potvora nesecte.

Nemate nekdo tip, kam se podivat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy v tech systemech jsou chybky. Mne treba Strava pri kopirovani aktivit z Endomonda aktivity 1.1. duplikovala. Takze jsem tam mel aktivitu z aktualniho roku a zaroven i aktivitu z minuleho roku. Nevim proc. Casem se to optimalizovalo.

Co me jeste napada, tak se to muze lisit podle toho kde Garminu a Polaru sedi data. Priklad:

  • Vezmes Polar a 1.1. v 6h rano vybehnes a bezis 10km. Polar ma servery v Evrope, takze ti to pocita jako aktivitu 1.1. 
  • Data prehrajes do Garminu, ktery ma servery West Coast US a ten mel v tu dobu, kdy jsi bezel jeste 31.12. 21h vecer. Takze ti to Garmin pocita do predchoziho dne.

Nekolik takovych pripadu jsem taky mel, kdyz jsem transferoval data z Endomonda do Stravy a mel jsem aktivity ruzne napric svetem (to to do toho jeste vic zamotalo CR vs New York vs San Francisco).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, milhauszn napsal:

Ahoj,

 je tu nekdo expert na Garmin Connect?

Znalec ne ale zrovna jsem ted resil podobny problem (nezapocitani odznaku) a reseni/nereseni bylo - pokud je zaznam z Garminu zarizeni, tak staci primo v Connect zmenit nejakou hodnotu (treba pridam 1 kalorii navic) a behem chvili mi prihodi dany odznak (tudiz verim, ze i zapocte do vyzev).

kazdopadne, pokud je zaznam z jineho zarizeni (ja pretahoval z Suunto), tak muzu menit/upravovat co chci, ale zapocita mi udaje jen do celkoveho souhrnu (kolik jsem nabehal) ale ne uz zadnou vedlejsi funkci (odznak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, milhauszn napsal:

Ahoj,

 je tu nekdo expert na Garmin Connect?

Je to blbost ale stve me to. Zjistil jsem, ze u vyzvy 1.etapa behani leden az brezen, mi nepripocte prvni lednovou aktivitu do teto vyzvy. Byla importovana z Polaru, pak uz beham jen s Garmin. Takze nejspis mu vadi, nejaka chybejici informace. Nicemene pri zobrazeni souhrnu, filtrovani atd je to vzdy uvedeno jako beh. Mesicne ji secte spravne ale te vyzve tam asi neco chybi. Jasne ze to dobeham hned priste, ale tak nejak me to vnitrne stve, proc to ta potvora nesecte.

Nemate nekdo tip, kam se podivat?

Už to bylo diskutováno na jiných fórech a vyzkoušeno. Do odznáčkových výzev se započítávají jen a pouze aktivity udělané na zařízeních Garmin. Aktivity importované z jiných zařízení se nezapočtou.

@Ajaj Co vím tak stačí změnit i jen název aktivity a započte se to tam kam má. Naní třeba sahat do dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mame za to, ze jsme devky prodejny a nedrzime se jednoho vyrobce
Ja so kdysi zvolil Polar a byl spokojen, ale v prosinci me zacal stvat, jelikoz pri synchro jen s mobilem se vzdy smazali profily. Tak jsem se rozhod pro novy, ale zjistil ze Garmin oproti Polar, umi upozorneni z mobilu zobrazit i behem nahravani. Dost casto to pouzivam, abych vedel zda mam zastavit a vyresit to, nebo si v klidu bezet dal (to je tak kdyz na home office clovek beha pres obed :-) ) Takze hold byla zmena na Garmin.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý jo. Pěkně. To se pozná ultramaratonec. 👍

Já nemám ani ten maratonský odznáček. Naposled jsem běžel maraton v 2016.

Ale když se koukám do svých maratonských statistik, tak to mám takové zajímavé, rokově skokové nevyvážené. :)

1 10/11/1997 Ostrava 3:36:15
2 5/23/2004 PIM 3:19:06
3 6/10/2006 Kysucký 3:32:46
4 9/9/2006 Kladno 3:06:40
5 8/18/2007 Třebovice DNF
6 9/8/2007 Ostrava 3:04:39
7 9/25/2016 Ostrava 3:19:52
8 10/15/2016 Praha 3:13:31

Jen mě mrzí, že jsem nedal ty 3 hodiny. Při 3,5,7 maratonu jsem se o ty 3 hoďky pokoušel, ale jak je vidět vždy jsem zvadl. Naproti tomu 4,6 a 8 jsem běžel jen na pocit a byl z toho celkem pěkný čas. Ten poslední v Praze byl chybou rozhodčího nakonec oficiálně o 1272m delší.

Upraveno uživatelem Beet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove mate to dobry, proste jina liga.
Ja se zarikavam mantrou, ze beham jen tak a par let, tak se zlepsovat nemuzu :-)
Znam tez jednoho co mel v pulce unora 600km, ale nema rodinu a ma pravidelnou pracovni dobu.
Muj cil by bylo tech 50 nezavodne, coz jsem tu psal, ale obavam se, ze to mam jeste malo nabehano abych to dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@beet - pekny casy! Uz jsi se skoro dotykal nebe (nebo vlhkeho snu kazdeho hobika 😎) = M pod 3

Ja se ale prave kvuli casu preorientoval na ultra, protoze jakej je v konecnym dusledku rozdil mezi 2:59 nebo 3:01? Prestal jsem proste to honeni za casy chapat. Ale ultra je pro me porad primitivni souboj dokoncil/nedokoncil. 

BTW moje jediny DNF bylo na 82km ze 100, kdy jsem do toho hodil vidle. Takze i „kousek“ pred koncem musi clovek porad makat (hlavne hlavou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, milhauszn napsal:

Panove mate to dobry, proste jina liga.
Ja se zarikavam mantrou, ze beham jen tak a par let, tak se zlepsovat nemuzu 🙂
Znam tez jednoho co mel v pulce unora 600km, ale nema rodinu a ma pravidelnou pracovni dobu.
Muj cil by bylo tech 50 nezavodne, coz jsem tu psal, ale obavam se, ze to mam jeste malo nabehano abych to dal...

Nezkusis. Nevis.
Ja uz jsem si pri 100milich rikal, nemam na to ale co, vzhledem k veku uz lepe bylo. Tak na co cekat. 

Vem si o dovoleny jeden den volna a proste vyraz jen tak na pohodu. Neni dulezity cas, ale aby sis uvedomil, ze to je jen v hlave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkusis. Nevis.
Ja uz jsem si pri 100milich rikal, nemam na to ale co, vzhledem k veku uz lepe bylo. Tak na co cekat. 
Vem si o dovoleny jeden den volna a proste vyraz jen tak na pohodu. Neni dulezity cas, ale aby sis uvedomil, ze to je jen v hlave
Jo, cas jsem se rozhodl neresit. Mam vysnenou trasu a jen ji logisticky poresit.
Je mi jasne, ze hlava je nejvetsi nepritel. Tak uvidime, zda tento rok se zadari pokus.
Obavam se, ze kdyby to bylo jen trasy kolem baraku, tak to hlavou nedam, pro me nejlepsi bylo vzdy nekde vysadit a dostat se domu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se smířil s tím, že už maraton pod 3 prostě nedám. Život jde dál. Letos naběháno 15km a to jen kvůli odznáčkům. :)

Kámoši říkali, že jsem to nedal v hlavě. PM jsem měl za 1:21, ale do M jsem to nepřetavil. Ultra jsem asi nikdy nepochopil. 2x v životě jsem ušel 80km a měl jsem fakt dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...