Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

V 18. 3. 2021 v 8:27, Beet napsal:

Už to bylo diskutováno na jiných fórech a vyzkoušeno. Do odznáčkových výzev se započítávají jen a pouze aktivity udělané na zařízeních Garmin. Aktivity importované z jiných zařízení se nezapočtou.

Ještě doplnění co mám osobně vyzkoušeno. U odznáčků za krokové řady přenos z jiných zařízení funguje. Sám jsem v rámci jednoho výzkumu nosil na podzim FitBit a pak přenášel kroky do connectu. Denní řady se normálně započetly, jen pro získání odznáčku bylo potřeba udělat jeden den s Garminem a pak se načetly i odznáčky.

Tohle ale pro změnu nefunguje pro denní odznáčky. Takže mám ve statistikách takovou anomálii. Mám největší počet kroků za den 56 000, ale odznáček za 50 tisíc kroků nemám, protože jsem je udělal na FitBitu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavy. Ale na behani to bohuzel nefunguje. 
+ jsem si vcera jeste potvrdil jak jsem starej a tupej. Bavime se o tom, jak to nejde. Ja si jeste poplacu, ze jsem furt nemocnej tenhle rok. No a vecer jdu po dvou tydnech na behatko a misto hodinek si zapnu appku. Pak si to nahraju do CG a divim se, proc mi to zapocita do souhrnu ale ne do vyzev. Dement....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci a borkyňe,

už od podzimu chci koupit Altra lone peak buď 4 nebo 4.5 situace je na kočku, objednávat někde v USA nebudu, přesnou velikost nevím.

Kousek od bydliště mají komplet sortiment nových Lone peak 5 za 150eur

je to dost peněz, mám to risknout?

Mám širokou nohu a vysoký nárt, chci běžecké papuče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, guzmic napsal:

Zdar borci a borkyňe,

už od podzimu chci koupit Altra lone peak buď 4 nebo 4.5 situace je na kočku, objednávat někde v USA nebudu, přesnou velikost nevím.

Kousek od bydliště mají komplet sortiment nových Lone peak 5 za 150eur

je to dost peněz, mám to risknout?

Mám širokou nohu a vysoký nárt, chci běžecké papuče.

Bez vyzkoušení bych je nebral .. Já si takhle dost odrovnal nohy, když jsem neměl padnoucí boty ... 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kdyz to mas kousek, neda se s nima domluvit nejake vyzkouseni? Jinak pokud budes objednavat pres net, tak muzes vratit.
Jak jsme si pred tim psali pres SZ, trpim podobnym typem nohy a za me Altry super. Psal jsem tu i ty postrehy. Jsou super lehke, mekke, dobre tlumeni, ale nejsou v terenu tak stabilni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, AndyAaron napsal:

No a kdyz to mas kousek, neda se s nima domluvit nejake vyzkouseni? Jinak pokud budes objednavat pres net, tak muzes vratit.
Jak jsme si pred tim psali pres SZ, trpim podobnym typem nohy a za me Altry super. Psal jsem tu i ty postrehy. Jsou super lehke, mekke, dobre tlumeni, ale nejsou v terenu tak stabilni.

Zdejší dobrá duše mi udělala tak dobrou cenu, že to risknu na první dobrou objednal jsem vel. 43 a nový model lone peak 5

@moco ještě jednou moc děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem skončil nakonec u Altra Lone Peak 5.0, zatím jen v domácích podmínkách, ale jsem příjemně překvapen, zpracování excelentní.

Vše je pevně přišito, žádné lepeňáky. Špička je taky přišitá, aby se neodlepila a "zpevnění" kolem špičky je prošito dvojitě.

Tenisky působí festovním dojmem a zároveň jsou lehčí než třeba silniční Asics Kayano. Tkaničky jsou taky velmi pevné a bytelné. Co se týče pohodlí, tak prsty se krásně přirozeně rozprostřou a člověk má pocit bosé nohy, ale perfektně vytlumené.

Svršek působí neprodyšně, ale opak je pravdou a jeví se neprotržitelně.

Já si tenisky koupil výhradně na chození po horách a do přírody a jeví se, že vydrží několik let. 

  

IMG_0510.jpeg

IMG_0511-2.jpeg

IMG_0512.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hudy. 

Co jsem se koukal, tak nabídka v CZ je co se týče velikostí a množství ubohá. I v Hudy sportu mají jen pár velikostí a při větší velikosti jsou jen v jednom páru, naskladnili je minulý týden. Na naskladnění Lone Peak jsem čekal od podzimu 🙂

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Prochy68 napsal:

Da se v nich běžet/chodit i po asfaltu? Myslím kdyz je nějaká kombinovaná trasa třeba 50/50.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
 

@Prochy68

Tyhle Altra lone peak 5 jsou spíš trail boty, cestu zvládnou, ale brzo si zničíš vzorek.

Co vyzkoušet něco takového?

https://www.trisportshop.cz/topo-phantom-bezecke-boty-na-silnici-panske

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]Prochy68 [/mention] Jeste zalezi jakej je ten teren co behas. Pokud bezis asfalt a pak prebehnes na polni/lesni cestu nebo sotolinovou cestu nekde v parku, tak tohle bych resil normalne silnickama a neresil trailovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...