Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Pondělí....chčije

Úterý......chčije

Středa.....chčije, kurňa nemůže pršet čtyři dny v kuse, vezmu si dovolenou a půjdu běhat.

Čtvrtek..... chčije, sněží a je zima jak v p..deli.

Ale první letošní trailový 1/2 maraton za mnou. 🤔

Jo a Altry na nohách.

Screenshot_2021-04-15-12-33-18-967_com.maciekcz.runlogcom_4036.jpg

IMG_20210415_105551_8714.jpg

IMG_20210415_105554_5035.jpg

IMG_20210415_115411_1771.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AndyAaron

Měl jsem je dvakrát... deset a teď dvacet km.

Když bych chtěl běhat, jen trail kolem baráku řekněme 5-10km šel bych zpět do Inov8 model dle nohy.

Ale řekněme od +10km jsem neměl pohodlnější boty + dnes mě překvapilo, že i bláto, sníh a mokré kamení dopadlo na 1*

jediný mínus vidím fakt v rychlém běhu dolů kopcem, kde je náročný terén...tam je ta šířka boty trochu mínus.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Prochy68 napsal:

Pánové co používáte garminy, zabrousil jsem do osobních statistik a koukám úroveň fitness 20 let emoji3.png. Nevíte na jakej vek se až da dostat? Připadá mi to trochu přitazeny za vlasy.


 

Tomu moc nevěř, protože já (40 letý tlouštík) tam mám 21 až 24, jak kdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si uz pre par lety dal jednoduchy pravidlo, jak zjistit, zda jsem vzhledem k veku v dobre kondici - zabehnout 10km za cas sveho veku. Takze degradace organismu linearne s degradaci vekovou

P.S. je pravda teda, ze jsem to zavedl az ve 40 (dikybohu) a bezel to jen ten rok, ale dal to presne na setinu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na takovéto džouky jsem ještě asi moc mladej.
Jednou jsem jel na Běchovice s nějakým zasloužilým běžcem, věkem tak minimálně 65. Říkal, že Běchovice běhával tak nějak za 36 minut, což je vzhledem k táhlému kopci od asi 7. km dost masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ismit - naopak. Čím je člověk starší tím má pro moji rovnici větší šanci. Pevně doufám, že v 60 desítku za hodinu dám. Ale vím, že nemám na sport žádný talent, takže v 35 by desítku za 35 neběžel ať bych trénoval jakkoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo, talent, na tohle byly ty Běchovice fakt dobrý. člověk si ve 28 letech říká, že pravidelně běhá, cejtí se dobře a heleme se na dědky, kolik jich tady je. Pak přiběhneš do cíle s jazykem na vestě s časem třeba 42 min a zjistíš, že kategorie 50tníků má běžce o 10 min. rychlejších než ty, kategorie 60tníků plno běžců rychlejších o 8-9 min než ty. Dokone i 70tníci mi solidně natrhli prdel. 
Možná, že jsem ta čísla nenapsal úplně přesně, je to už přeci jen pár let nazpátek, ale docela to člověku otevře oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...