Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Ajaj napsal:

Můžeš si ušetřit práci. Hodně se to přímo na fóru G řešilo a nevyřešilo.

Ale někde na netu jsem našel maníka, který vytvořil stránky, který se spárují s tvým GC a vede tabulku, kde se můžeš porovnat s ostatními. Na prvním místě byl někdo s přes 1000 body

Ještě dodatek. Nemyslím si, že by napsat email byla zbytečná práce.

Já to znám z geocachingu. Taky jsou tam nějaké boty a logické chyby. Občas jim napíšu, případně vyplním nějaký dotazníček, co by mohlo být lépe a co je vyloženě špatně. Ono to pak vypadá, že se nic neděje, ale pak třeba za 2-3 roky při nějakém updatu, jsou najednou chyby opraveny a nápady implementovány. Proč by to nemohlo být podobně i u Garminu. Obě jsou to americké firmy. :) A když jim to takhle napíše X lidí, tak třeba jednou...

A třeba výzvové odznáčky jsou tu s námi teprve rok. A to je krátká doba na nějaký update. :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodne doporucuju! na behani kolem baraku, na prochazky mimo asfalt a chodniky je to podle me super doplnek :)
mam vibram fivefingers, uz druhe, protoze prvni jsem prosoupal.

na behani uz bych byl opatrnejsi, na drop si asi zvykly, ale tohle prece jen nema vubec zadne tlumeni, myslim, ze to chce mit dobrou techniku, at si zbytecne neublizis...

ps. nevyhoda je, ze v tom strasne smrdi nohy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobně bych se v tom bál běhat. Znám dost lidí co si v minimech rychle dodělali achilovky (a ještě si pochvalovali co bolí to sílí)

ale jako terapie (chůze) na chodidla bych do toho šel. Ale jak píše Anela kvůli smradu ne. Já kde to jde tak chodím bos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
tak se zkusim opet zeptat tady. Jelikoz jsem si omylem stopl na Garmin Instinct aktivitu uprostred, tak ji mam ted rozdelenou na dve za sebou :-(
Uz se to nekomu tez povedlo a nasel snadny zpusob jak to spojit aby Garmin Connect moc neprostetoval? Nemq v lasce manualne nahrane aktivty, tak proto se ptam.
Diky za pripadny tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj prvni Wings for Lige.

Mel jsem target 30km a divoky sen o 35 (coz je 4:40 na kilometr). Do dvacatyho jsem mel divoky sen stale na dosah ruky, ale pak jsem zvadnul jak kopretinka 😂 a nedosahl ani na target. Fak! Ale bylo to dobry. Jen priste preci jen neco k piti na cestu by se hodilo.

D4C443B1-0484-4FAC-99C0-56A7B68E74EA.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to koncepcne hodne libilo. A maji to i pekne udelany. Stahnes si jejich App a pak ti po trase hlasi kazdy ubehnuty kilometr + mezitim nejakou motivacni hlasku (jak ses kvalifikoval na olympiadu, prepisijou kvuli tobe Wiki, jde ti pogratulovat sam reditel zavodu, atd). Pak ti zahlasi ridic nahaneciho auta, ze je od tebe 3km, 2km, 1km, 500m a pak te uz jen vytroubi a dabelsky se zasmeje 🙂

jo, bylo krasnejch 28stupnu. Zacatek v jednu. Rikal jsem si „neber si piti, potrenujes i trochu moral“……..mňo, priste zkusim asi jinou strategii 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2021 v 13:29, milhauszn napsal:

Ahoj,
tak se zkusim opet zeptat tady. Jelikoz jsem si omylem stopl na Garmin Instinct aktivitu uprostred, tak ji mam ted rozdelenou na dve za sebou 😞
Uz se to nekomu tez povedlo a nasel snadny zpusob jak to spojit aby Garmin Connect moc neprostetoval? Nemq v lasce manualne nahrane aktivty, tak proto se ptam.
Diky za pripadny tip

No přímo na Connectu to asi neuděláš. Musíš stáhnout FIT soubory těch aktivit, pak je někde spojit. BaseCamp nebo třeba tady https://www.fitfiletools.com/#/top a pak spojenou aktivitu nahrát zpět. Nezkoušel jsem, ale já bych to takhle nejjednodušeji udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, přesně takhle se to dělá. je to docela jednoduché. 
mám taky dotaz ohledně Garmin FR920XT. Potřebuju přidat wifi síť na chalupě a zase vidím tady ten středověk s nustností instalace speciálního programu Garmin Express a nutností fyzického kabelu (ale ten mám doma...).
to opravdu není jiná možnost? Pořád mi příjde ten wi-fi upload mnoehem pohodlnější než BT s mobilem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Beet napsal:

Taky používám raději Wifi než BT. Asi tě zklamu, ale o jiné možnosti, než přidat Wifi jinak než přes Garmin Express, nevím.

Ještě poznámka. Nemam ted pocitac u sebe tak nevim presne, ale vcera jsem cetl manual pro Vivoactive 4 a tam psali, neco ve smyslu, ze pro prvni nastaveni Wifi, je potreba Express, ale pak je moznost zadat prihlasovaci udaje k wifi primo v hodinkach. Nevim tedy jak je to u tveho typu hodinek.

 

Edit:

Ted koukam, ze mas 920xt a tam je to stejne jako u mych Fenix3, takze jen pres Express.

Upraveno uživatelem Beet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel na Fenix 3 wifi a parada, na dovoleny pres bluetooth a telefon neskutecne vopruz, pomaly, samej problem. Proto jsem pri prechodu na Fenix 5 chtel opet pouze model s wifi. Moc to nesleduju, ale vetsinou to ted sychronizuje pres telefon a bez problemu, asi to vyladili. Ani bych tu wifi nepotreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zase kolem komína... trochu deště, trochu bahna, jeden kopec kolem dokola a výhled za odměnu. 🙂

Ps. Kluci, existují nějaký rozumný levný hodinky na běhání, aby tam byla strava?

 

PANO_20210520_093130.jpg

IMG_20210520_092853.jpg

IMG_20210520_103034.jpg

IMG_20210520_105231.jpg

IMG_20210520_105613.jpg

Screenshot_2021-05-20-12-14-28-621_com.maciekcz.runlogcom.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strava s maly "s" nebo velkym "s"? Muzes si koupit ty nejlevnejsi Garmin Forerunner a pres Garmin Express to spojit se Stravou a mas vystarano. 

https://www.helveti.cz/garmin-forerunner-45s-optic-black-010-02156-12

https://www.helveti.cz/garmin-forerunner-35-optic-black-010-01689-10

Jen vis jak to je s levnyma hodinkama. "Laceny, dvakrat placeny". Za sebe bych vzal aspon FR245 nebo spis FR745

https://www.helveti.cz/garmin-forerunner-245-optic-slate-010-02120-10

https://www.helveti.cz/garmin-forerunner-745-music-black-010-02445-10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...