Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 26. 6. 2021 v 14:24, Ajaj napsal:

Nový tričko nebo nový prsa?

Nový tričko. Den předem koupené, protože super jemné, abych vyřešil to, že mě občas trochu škrábaly bradavky. Asi mi neporadili dobře nebo co.

V 26. 6. 2021 v 15:38, milhauszn napsal:

To je mazec, po jak dlouhem behu se ti to stalo? Ja musim zaklepat ze tohle jsem zatim nikdy nezazil. Ale vlastne vzdy mam jeste spodni tilko, ktere je na telo.

No, naštěstí jsem měl v plánu trochu méně než obvykle, takže když jsem po 5 km otáčel, tak jsem to začínal cítit. Ale jsem na to zvyklý i z jiných trik - kde to však nikdy nebylo zdaleka tak hrozné. Od 8. do 10. jsem si to triko už držel rukama,

V 26. 6. 2021 v 15:56, Prochy68 napsal:

Sado maso?
Takhle do krve jsem to zazil jednou, ale obcas se mi povede byt lehce odrenej.

No, bolest mám rád... :D

V 26. 6. 2021 v 16:03, guzmic napsal:

Já jsem se naučil, celkem rychle si kozy zalepovat... 

Já to zkoušel dříve taky, ale moc mi to nevyhovovalo. Nejhorší byla náplast bez polštářku přímo na braďoury, to při sundavání bolelo jak svině. Spíš jsem jel ve vazelíně. Ale včera, ybch vyzkoušel ten nový super kup jsem ani vazelínu neaplikoval.

před 19 hodinami, redd napsal:

Kozy holit nemusis. Staci male naplaste primo na bradavky

Au, to jsem zkoušel a mám z toho trvalé následky. Jen v hlavě teda. Jak o tom tak přemýšlím, tak jsem je možná tenkrát měl z předchozího běhu trochu "porušené".

před 1 hodinou, belo696 napsal:

Tak to som este nevidel teda😬....z akeho materialu mate tie tricka?Do 20 tich som sportoval na celkom vysokej urovni,takze nieco mam odbehane,ale toto je moc....to muselo boliet uz davno pred krvou...

Velmi pohodlné a lehké tričko, které se pro své vlastnosti velmi dobře hodí i na dlouhé výběhy.  :D :D :D https://www.underarmour.cz/ua-streaker-ss-grn-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lolohh

mě to dělají jen některé trička.... chlupatý jsem fest, prostě používám kousek náplasti 1*1cm přes bradavky a následná sprcha a gel to pomůže lehce sundat, trochu to někdy je cítit, ale lepší jak krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší (cenou) je najít náplasti co trochu lepí a daj se dobře strhnout. Na krátký tratě se hodí dětské náplasti.

nebo dražší možnost hledat jaký přesně triko ti vyhovuje. Ale stačí, aby příští rok trochu změnili střih a máš stejnej problem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bavlneny triko to je dobrej vtip 😄 kazdopadne, u me to nevyresila ani vazelina, ani naplasti, ale vyresilo to triko na telo, ne kompresni, ale na telo, nejdriv to byla tricka od x-bionic, ktery sem pouzival na lyzich a nasledne presel na italskou znacku UYN (opet je videt hodne na lyzarich a posledni dobou na cyklistech) ty trika jsou na telo, je to pletene a bezesve a za me to proste funguje, nabeham cca 4tisice rocne a za posledni 3roky co jejich trika nosim sem nemel s odrenyma bradavkama zadny problem.... trika nejsou levny, na druhou stranu u me fungujou.  Pro ty co maji par kg navic rovnou rikam ze nejsou uplne lichotiva a clovek v tom vypada jako jitrnice, coz nastesti pri 184cm 72kg neni muj problem 😋

zde odkaz na mezinarodni shop v CR je maji pokud se nepletu v Hudysport a pod: https://www.uynsports.com/en_eu/uyn-marathon-running-man-shirt-short-sleeves/#b754

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...