Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 25 minutami, Ajaj napsal:

X-bionic muzu taky doporucit. Zatim nejlepsi co jsem kdy mel. Ale uz je to docela garda ($)

on UYN vlastní patent na ten materiál a před čtyřmi lety od x-bionicu odešel “dávali jim málo peněz” a udělali tak svoji vlastní značku, dnešní x-bionic už je tezi jen z minulosti, není tam žádný posun v těch materiálech :) nicméně má to neuvěřitelnou trvanlivost mám ještě par kousku od x-b a stále drží jako nové, ten uyn mě přijde o fous lepší v pohodlí jestli se to dá vlastně tak říct ✌️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, sido napsal:

bavlneny triko to je dobrej vtip 😄 kazdopadne, u me to nevyresila ani vazelina, ani naplasti, ale vyresilo to triko na telo, ne kompresni, ale na telo, nejdriv to byla tricka od x-bionic, ktery sem pouzival na lyzich a nasledne presel na italskou znacku UYN (opet je videt hodne na lyzarich a posledni dobou na cyklistech) ty trika jsou na telo, je to pletene a bezesve a za me to proste funguje, nabeham cca 4tisice rocne a za posledni 3roky co jejich trika nosim sem nemel s odrenyma bradavkama zadny problem.... trika nejsou levny, na druhou stranu u me fungujou.  Pro ty co maji par kg navic rovnou rikam ze nejsou uplne lichotiva a clovek v tom vypada jako jitrnice, coz nastesti pri 184cm 72kg neni muj problem 😋

zde odkaz na mezinarodni shop v CR je maji pokud se nepletu v Hudysport a pod: https://www.uynsports.com/en_eu/uyn-marathon-running-man-shirt-short-sleeves/#b754

4000km rocne?to je kazdy jeden den 11km....to ako fakt?tak to si borec,budem ti drzat palce v Tokyu...robim si srandu,klobuk dole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, belo696 napsal:

4000km rocne?to je kazdy jeden den 11km....to ako fakt?tak to si borec,budem ti drzat palce v Tokyu...robim si srandu,klobuk dole

Je to tak, ale sem starej na Tokio a zadna duchodcovska kategorie tam otevrena neni a i tak me na maratonsky limit schazi 40mim 😂 Vetsinou mam 1den v tydnu od behu volno, ono kdyz jdes nejake tempove behy treba 15km pred tim a potom se musis 3km rozklusat 1x tydne dlouhy beh 25-30km tak ono to naskace, v mem okoli je muj nabeh spis nizsi prumer a dokud najezdim vic na kole nez nabeham, myslim ze sem tomu jeste uplne nepropadl 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2021 v 7:41, sido napsal:

 

zde odkaz na mezinarodni shop v CR je maji pokud se nepletu v Hudysport a pod: https://www.uynsports.com/en_eu/uyn-marathon-running-man-shirt-short-sleeves/#b754

Presne toto UYN tricko sme dostavali na MMM v Kosiciach v 2019 ... a znacku som poznal len z lyzovania/Vlhova. Az doteraz som si myslel ze to tricko je fakt na lyze a nosil ho na bezky ... a ono fakt na maraton😂👍

BF1FEBC3-2E4F-4115-954E-26C7CEA92261.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, minimus80 napsal:

Presne toto UYN tricko sme dostavali na MMM v Kosiciach v 2019 ... a znacku som poznal len z lyzovania/Vlhova. Az doteraz som si myslel ze to tricko je fakt na lyze a nosil ho na bezky ... a ono fakt na maraton😂👍

BF1FEBC3-2E4F-4115-954E-26C7CEA92261.jpeg

to je fajn darek 🙂 holt v Kosicich vedi co je to kvalita 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

je to tady nějaký mrtvý, ještě běháte?
tyjo, já nějak tyhle upnutý trika nemůžu skousnout*. Není pak trochu problém si utřít pot z čela, to dělám trikem docela běžně.
*Přeci jen, vyrůstal jsem v 90tkách - v 5. třídě bavlněná trika XXL (i na sport).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja este furt beham jen na stavbe :( musim rict, ze tam mi volne bavlnene trika vyhovuji.

ale teda kdyz bezim, tak mam na ruce omotany nakrcnik a celo utiram do nej :) zaroven do toho nakrcniku jde treba upevnit mensi softflask.
jeeee ja se tak tesim az tu stavbu budu mit konecne tak nejak za sebou a bude zas cas na behani :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

hele kluci tak jasne, taky sem v 80tkach vyrostl na bavlne, on i ten Yiannis Kouros (kdo nezna doporucuju wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Yiannis_Kouros ) vse odbehal v bavlnenym tricku, ale doba a materialy proste pokrocily, ale at si kazdy beha v cem mu to vyhovuje 😊 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ismit napsal:

Yannis je děsnej ultra borec! 
jen jsem z přímých zdrojů slyšel, že skromnost není úplně jeho silná stránka, no ale proč taky, žejo...

image.png.1deb9b96617c1a72ff5d9998f59b1aeb.png

image.png.37339c44efe57e50182d670c121e8a28.png

presne tak, ale proc by mel byt skromnej ze jo.... treba jeho rekord ve 24hodinovce 303km, ktery mohl byt jeste o kus monstroznejsi (byla tam chyba podpurneho teamu) se snazi prekonakt kde kdo, naposledy Killian Jornet a nepriblizi se k nemu ani zdaleka, to same jsou vsechny ty 100km, 1000km, 1000mil rekordy. Kouros prohlasil, ze jeho rekordy pretrvaji stovky let a kazdy kdo nekdy zkousel nejaky delsi beh musi uznat, ze to vlastne neskromny prohlaseni neni 🙂 mimochodem nejvtipnejsi je historka z dobehu na jeho prvnim Sparthatlonu, kde dobehl o mnoho hodin driv nez jej poradatele cekali, tak je musel vzbudit a dokonce mu nechteli ten rekord uznat s tim ze musel podvadet, no dalsi rok svuj vlastni rekord vylepsil o 1,5 hodiny a dodnes se k jeho casu nikdo nepriblizil ani na dohled 😉  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, milhauszn napsal:

Nikdy jsem na jeho stranky nezavital, sec jsem o nem cetl i v knihach. Myslim ze Daniel Oralek ho ve sve knize zminuje, jeho chovani...
Na jeho stranakch je pekny baner s nejelepsimi ultra. Druhe misto asi nekdo uz moc neresil se spravnym jmenem 🙂Screenshot_20210805-154156_Chrome.jpg

Chudak Scotty J. 👩‍⚕️ 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdar borci, běhám ale nefotím.... takže dnes jen kurva důležitý dotaz.

Do psího zadku, jak rychle lítají takový ty hnusný otravný muchy a ovádi...... město, pohoda, louka pohoda, pak jsou úseky v lese kde běžím pomaleji do kopce a ty k...vy by mě sežraly. Běžím další kilometr light trail nic.... potom na vrcholu sednu, dám kuřáckou pauzu a běžím zpět a ty svině když běžím dolů, tak nestíhají, je to možný, že moucha/ovád létají jen třeba do 9km/hod?

Nebo jsem jen spocený, smradlavý debil a jdou jen na mě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...