Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

[mention=5997]AndyAaron[/mention]dobrá připomínka,diky za ní. Žena toho právě nejvíc naběhá pres chladnější období, dá se to vubec s tou čepicí nebo když je zima,tak holt vybehnes s čepicí a bez muziky?

Ja mam takovou tu elastickou bezeckou cepici. Kdy jsem ty sluchatka narval pod ni, tak to tlacilo a vic jak pul hodiny jsem nevydrzel. Tak je nosim na cepici. Trosku jinym stylem. Tu spojovaci cast nemam dole na krku (coz treba i limce u obleceni trosku vadi), ale mam vedu ji horem hlavy pres horni cast temena. To celkem drzi, ale obcas je potreba usazeni sluchatek za behu poupravit. Rozhodne se to ale da.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dlouho jsem tu nic nedal, dnes to klaplo na 1* jen na poslední 2 km k autu mi vyplo nohy, ale na totálku... 🤔

Ale zážitek krásný.

Vrátná lanovkou hore - hřeben Fatry - V.Rozsutec a přes Štefanovou zpět k autu. Necelá dvacka +1000m a

IMG_20210909_160326.jpg

img_20210909_155956300.jpg

img_20210909_155958036.jpg

img_20210909_155956972.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@koveras

vůbec žádný extra výkon to nebyl.... dvě třetiny trasy to bylo fajn, potom mě fakt vyplo a poslední 2 km už to bylo 200m běh 300 chůze.

Jo jo, B7 masakr....ale já nechápu vůbec ten minulý týden v Polsku tu 24 hod....Sorokin nebo jak se ten borec jmenuje dal 309 km v tempu skoro 13 km/hod

To je neskutečný výkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco

drží, drží....jen nohy bych potřeboval lepší 😉

ty altra lone peak 5 jsou fakt takový papuče, ale na nějaký extra výkony v rychlosti to asi moc není, při rychlých bězích dolů noha lehce plave (daň za šířku) a podrážka taky žádný extra traktor není, ale zase vypadá, že asi bude trvanlivá, už na nich mám určitě 3-4 stovky a furt je bota jako nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...