Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Ja uz chodim jen jednu komorni akcicku v Luzickejch horach, vic mi kolena nedovoli. Olafa sem si uz uzil dosyta, vylezt na kazdej kopec po ceste a vlezt do kazdy diry, to uz neni pro mne 🤣.  Pamatuju jednu P100, kdy se lezlo treba na Ded u Berouna 3x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle Avataru se nezdáš, ale seš hustej! Jako každej, kdo dokončí jakoukoli Pražskou 100
ja byl je P100 v 2016, rozplakal se tam a slíbil si, že už na žádnou nepojedu
Takhle prave vypadam tak od pulky .
Jinak, koukal jsem se na tu v 2016 a jestli je to ta co si myslim, tak tu jsem taky sel a skoncil v Jincich s rozedrenou patou do masa.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, AndyAaron napsal:

Na funrun maji ted slevy na nektere silnicni Altry. Objednal jsem lonske Torin 4, tak jsem na to zvedavej.

https://www.funrun.cz/278-beh-silnice#/vyrobce-altra

Díky za tip. Možná zkusím. Jak to máte u Alter z číslováním? Když kupuju běžecké boty napříč značkama velikost US 9. Tak u Alter kupujete třeba o půl čísla menší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem začal jednou/dvakrát týdně chodit na atletický stadion, tak jsem při této příležitosti pořídil tvrdší tempovou botu Asics gel ds trainer.
V dosavadních Kayano 26 to ve spojení s tartanem bylo hodně utlumené. 

 

49C9DA41-1984-4216-AD85-917137E3BC9D.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco

Kurňa možná je to blbá fotka, ale ty máš taky pěkně širokou nohu 👍

a ještě pěkně zatočenou.

Stadión vůbec neběhám, ale musím začít... příští rok chci zaběhnout první ultra trail tak musím trénovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, AndyAaron napsal:

Ja prave kupuju boty o dve cisla vetsi. Standardne nosim 41,5-42, boty na behani 44.

Já myslím, že u standartní nohy to tak +- je... já mám extra širokou a krátkou nohu, takže mě ta samotná délka tolik netrápí...nohu mám reálné možná 41....kupuju 43 dle šířky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2021 v 14:14, Harwey napsal:

Tak hovno, hovno zlatá rybko, včera jsem byl na průzkum a nikde nic nemají, pár kusů nějakých hnusných Nike, jinak nula bodů.

Takže příští týden směr speciální prodejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Harwey napsal:

fakt? pardon, som myslel, ze aspon zopar kusov na vyber budu mat. tak potom chuj s nimi, a treba zajst inde, ospravedlnujem sa za zavadzajuce info.

To nebylo na tebe, jsou to dementi, prej vyberte si na e-shopu, říkám: běžecké boty by si měl člověk asi vyzkoušet ne? Borec čuměl jako puk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...