Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

BTW - optika často stojí za pikaču. Typický u Fenixu je - čím větší hodinky versus útlé zápěstí = potenciál horšího měření.

a samozřejmě pokud jsi dlouho neběhal, tak od své kondice (běžecké) nečekej zázraky (i pokud jsi celou zimu bušil na kole)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Ajaj napsal:

BTW - optika často stojí za pikaču. Typický u Fenixu je - čím větší hodinky versus útlé zápěstí = potenciál horšího měření

Mám aj starý hrudný pás, a čo som tak vypozoroval pri pár jazdách na bajku, tak tá optika je skôr oneskorená (tak 20-30 s, hodinky na pravej ruke) ako nepresná. Či sú nejaké skúsenosti, že je nepresná?

Dík všetkým, vyzerá to, že sa tým nemusím zaoberať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!
Nemáte někdo, prosím, tip na solidní univerzální běžecké boty pro tlusťocha?
Potřeboval bych se sebou něco udělat, rád bych zkusil běhat, ale co jsem párkrát zkusil vyběhnout ve stávajících botách (Asics Gel a Nike Training), tak to nějak nezvládá moji covidovou váhu, různě se bortí a běží se v tom dost na h...o.
Díky za případné tipy či rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jhonzatko napsal:

Ahoj!
Nemáte někdo, prosím, tip na solidní univerzální běžecké boty pro tlusťocha?
Potřeboval bych se sebou něco udělat, rád bych zkusil běhat, ale co jsem párkrát zkusil vyběhnout ve stávajících botách (Asics Gel a Nike Training), tak to nějak nezvládá moji covidovou váhu, různě se bortí a běží se v tom dost na h...o.
Díky za případné tipy či rady!

Vyzkoušel bych Hoka, Altra mají nulový drop a pokud na to nejsi zvyknutý může Tě bolet achylovka.

Ale jak psali borci, začni klidně rychlou chůzí a pomalu si přídavej dávky, popř. tempo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu hokaoneoneshop.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na hokaoneoneshop.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Takze asi tak

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Čao, po roce jsem se v lednu vrátil k běhání a včera jsem měl cestu do Kroměříže, tak jsem si mohl konečně dát desítku po rovince a ne furt nahoru dolů, jako u nás v lese :D Docela spokojenost po odběhaných cca 200 km za poslední rok...

Screenshot_20220411-175907_Strava (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Panove, je tu spousta moc chytrych lidi, tak chci vznest dotaz tady.

Ve 2015 jsem si jeste blahe pameti v US koupil behaci teplaky Champion a vesele v nich pres zimu behal. Rok se s rokem sesel a po 7 letech jim zacina zvonit hrana. Inu ceka me vyber nejakeho noveho kousku. 

Vsichni ted behaji v takovych tech upnutych elastacich. Asi to bude super a funkcni, ale ja se svou postavou a vzezrenim ala "stary tlusty chuj" si nejsem uplne jistej, jestli se do toho chci poustet. Chci? Jako lytka a stehna celkem tvarovane mam, ale pak to prechazi do pupku. Pri behu mi vetsinou postupem casu kalhoty sklouznou pod pupek a mam strach, ze u tech elastickych se sirokou gumou v pase tohle nebude uplne pohodlne. Jak se to treba snasi s kompresnima ponozkama? Ponozky pod nebo na? Je mi tam spousta veci nejasnych :) Je tam tedy neco, na co si dat pri vyberu pozor?

Dival jsem se jen tak zbezne do Sanasportu, pravdepodobne bude fajn si asi nekam skocit to primo vyzkouset a nekupovat jen na blind na shopu, co?

https://www.sanasport.cz/kilpi-runner-cerna-qm0207kiblk

https://www.sanasport.cz/asics-race-tight-2011a819-001

Ma smysl tyhle ultra-drahe? Budu behat vice s vetrem o zavod? https://www.sanasport.cz/x-bionic-effektor-4-0-running-pants-men-ef-rp05w19m-b011

Nebo se mam radsi drzet neceho volnejsiho?

https://www.sanasport.cz/progress-kamelot-23kftr1

https://www.sanasport.cz/under-armour-rush-woven-tear-away-pant-grn-1366190-361

Jeste pro doplneni, rocne nabeham tak 900 - 1000 km, z toho v dlouhych kalhotech cca od konce rijna do dubna cca 400 - 500 km. Ale treba kdyz je vyperu, tak jsou pouzitelne i na neco jineho? Hiking na horach, opera v Narodnim apod.? 

Diky za jakekoliv zkusenosti a poznatky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem velkej bezec a chytrej uz vubec ne 😅, ale na zimu mam elasticky trictvrtaky z Lidlu a na leto kratky volny sortky z Lidlu, oboje za par stokorun a nemam s tim zadnej problem. Asi zalezi jak se v tom cejtis a podle toho vybrat. 

P.S. pred 10 lety bych rekl, ze na me elastaky nikdo nedostane, ale ted je mi to tak nejak u prdele 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AndyAaron

elasťáky za 4 litry jsou dle mě pi..vina, pokud se nechystáš vyhrát MČR v běhu na X kilometrů.

stejně jako @Prochy68 kupuju věci v Lidlu a cajk, přišel jsem jen na to, že kalhoty (elasťáky) beru o číslo větší a trička přesně na velikost.

Jinak celý rok běhám 3/4 elasťáky od české firmy Progress a naprostá spokojenost, mám i klasické kraťasy a jsou super.

Ps. jinak i v -10⁰C beru 3/4 kalhoty... dlouhé mám ve skříni, na horší časy. 😉

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pres elastaky v zime davam sortky nebo 3/4 (podle urovne zimy, jak moc mam dojem, ze potrebuju chranit kolena), v lete beham v sortkach s integrovanyma elastakama
https://www.decathlon.cz/p/panske-kratasy-se-sortkami-na-trailovy-beh-confort-cerne/_/R-p-168232?mc=8512240&c=ČERNÁ

v samotnych elastakach se necitim dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, diky za poznatky, to asi ty elastaky zvazim.

Ad Lidl, ja proti nemu nic nemam a daji se tam sehnat povedene veci za smesne penize. Co se tyka toho sportovniho obleceni, tak mam odtama dve trikomikyny s dlouhym rukavem, ve kterych pres zimu beham. Jako neni to spatne, ale je tam proste videt, ze se setrilo. Strih je takovej pytlozni, rukavy dlouhe a ten material mi prijde, ze byl funkcni tak pred deseti lety. Ze dnes jsou technologie dal. Aspon mi ale nedrou bradavky a to se pocita!

Kdyz si clovek koupi drahou a kvalitni vec, tak tam teprve uvidi ten rozdil. Na druhou stranu mi prijde, ze se vyrojily znacky, ktere kvalitu z Lidlu prodavaji za cenu premie. Tak bych zas nerad naletel. Mne nevadi si priplatit za dobrou a vyzkousenou vec, ale samozrejme nerad vyhazuju prachy jen tak. Su chudej.

@guzmic - ja si prave taky rikam, ze elastaky za ctyrku jsou trosku overkill, na to moje kulho-behani. Od Progressu mam taky par tricek a ty jsou fajn. Tam je treba konkretne videt ten rozdil oproti Lidlu (ale samozrejme i v te cene).

@Anela - dik za tip. Tohle vypada hodne pohodlne. Decathlon jsem nemel pred tim moc rad a kvuli Rusum budu pokracovat v jeho ignoraci, ale zkusim se po tomhle mrknout jeste jinde. Na letni behani to bude super. V zime radsi neco delsiho.

Rikam si, ze se da pripadne na ty elastaky taky hodit normalni sortky a treba clovek nebude vypadat uplne jak naprcanej kacer :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...