Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Já jsem koupil taky Altry větší, resp. klasicky "běžeckou" velikost cca 1 cm+, ale i tak, když se rozeběhnu/rozejdu, tak špičku lehce cítím.

Moje odůvodnění je, že když ty boty poskytují tolik volnosti noze a navozují pocit chůze/běhu naboso, tak noha více pracuje a roztahuje se více než u klasických tenisek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych zkušenější poprosil o radu. Při běhání s sebou nutně potřebuju tahat telefon, klíče, sluchátka, kapesník a doklady.
Teď z jara jsem to tahal po kapsách bundy, ale jak se otepluje, tak to najednou není kam dát a v kapsách kalhot či kraťas mi to vadí.
Jak řešíte vy? Ledvinka by mi asi vadila, mám pocit. Nejvíc se mi pozdává nějaký ten ultra lehký batoh. Máte někdo zkušenost?
Dává to smysl, případně co si u toho pohlídat?
Díky za každou radu či nápad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, jhonzatko napsal:

Diky, ten Salomon Adv Skin vypada skvele! Cenovka mi na moje zrychleny plizeni prijde nesmysl, ale zkusim juknout po nejake alternative ... 

Mám ledvinku za 500kc je to fajn, ale pokud jí pořádně neutáhneš kolem pasu, poskakuje, to je na kočku.

Poslední dobou, mi extra sedí ultra lehký batoh od Dynafitu, dostal jsem ho x let zpět k startovnému a sedí neskutečně dobře, běháme ho čtyři běžci v okruhu pár kilometrů. Bohužel Dynafit vybavení je celkem drahé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdysi klíče (vchodové a vstupní dveře) řešil navléknutím na tkaničku boty a zasunutí mezi tkaničky a jazyk 🙂 Jinak běhám s ledvinkou na tělo (je úplně placatá) z Ali asi za 70 Kč a slouží dobře již několik let. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, jhonzatko napsal:

Diky vsem za postrehy, mozna dam te ledvince jeste sanci a nekde ji vyzkousim!

hlavně, ať je široký a pružný....zkus něco fakt malého jen na mobil a kliče....

např:

YKZ DX719 sportovní opasek ledvinka na běhání na mobil černá - BezdratovePecky.cz

nebo trochu větší

Aonijie E916 sportovní ledvinka na běhání - BezdratovePecky.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska vyrazil do outletu Salomonu a povedlo se mi za super penize odnest si Adv Skin 12 a Pulse Belt. 
Ten pas bude na kratsi vybehy a intervaly na hristi u baraku a vesta na trailove vybehy.
Mam z ni fakt radost, takhle velkou sice nepotrebuju, ale sedela mi nejlepe a navic byla za lepsi cenu nez nizsi modely.
Zatim jsem s ni poskakoval jen doma, ale sedi fakt jak prdel na hrnec. Bozi!
Takze diky vsem za rady, uz se tesim, az vybehnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Když je běžec magor, běhá furt stejnou trať. No, když je supermagor přihlásí se do výzvy 100* na jeden kopec za rok. 😉

Už jsem na čísle 55 ještě že tam vedou snad čtyři cesty. 

Jo a konečně jsem v top deset na nějakém segmentu.

Screenshot_2022-05-11-17-30-37-940_com.strava.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Prochy68 napsal:

Ale ty ji mas urcite s prevysenim 1000m emoji3.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Bohužel nemám, já jsem fakt pomalý.
1.5. jsem běžel 6km Conti Běh kolem řeky za 28 min tzn. teoreticky desítka pod 50 ale jestli bych to dal, fakt nevím. 

Ale, je pravda, že můj standartní tréning je aktuálně cca 6-8km a skoro +900m :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem si nove tenisky do terenu, zatim asi 15 km, trakce je dobra, na to ostatni si zvykam. pusobi bytelne a odolne, tak uvidime, jak o vikendu na 50 km trati...

mohl by to byt kazdopadne zajimavy tip pro ty co hledaji sirokou botu - neznam sice altru, ale mam dojem, ze jsem nic sirsiho na noze jeste nemel - https://www.triexpert.cz/produkt/3013-panske-krosove-bezecke-boty-brooks-cascadia-16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...