Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

hlasim, ze brooks cascadia dobre tenisky...
52km zvladly v pohode, bez otlacenin ci zradnych puchyru. grip je super. pocitove je to trochu jako obout pohorku misto barefootu, umerne tomu je snizena citelnost terenu, ale po ctyriceti kilometrech jsem rad, ze necitim kazdy kamen na trati :) taky ten 8mm drop me paty urcite ocenily (v podstate bez problemu/bolesti).
jsem zvedavy, kolik kilometru vydrzi.

no a po trilete pauze... sice celkem po rovine, ale i tak, za me dobry :)

image.png.907a7f564987043fda7e4cf89da87636.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Anela napsal:

hlasim, ze brooks cascadia dobre tenisky...
52km zvladly v pohode, bez otlacenin ci zradnych puchyru. grip je super. pocitove je to trochu jako obout pohorku misto barefootu, umerne tomu je snizena citelnost terenu, ale po ctyriceti kilometrech jsem rad, ze necitim kazdy kamen na trati :) taky ten 8mm drop me paty urcite ocenily (v podstate bez problemu/bolesti).
jsem zvedavy, kolik kilometru vydrzi.

no a po trilete pauze... sice celkem po rovine, ale i tak, za me dobry :)

image.png.907a7f564987043fda7e4cf89da87636.png

Paráda, gratuluji, já se na svůj delší běh, ještě nedokopal.... a jelikož, letos běhám max kolem desítky, tak to ani moc nevidím, ale těch +1200m mám na dvou bězích 6-7km 🙂

Tento týden chci vyzkoušet 10km na školním hrišti, jestli jsem se vůbec někam posunul.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
[mention=28074]Anela[/mention]- hezkej počin. Gratulace
Když máš zkrácený achillovky z celoživotního chození v botách se s zvýšenou patou, tak musíš pomalu. Místo 10k si hodíš 1k a postupně navyšuješ. Furt protahuješ.A musíš vnímat svý tělo. 
No já si nedávno koupil Altra a zas jsem se vrátil ke svým Z-trails od Xero, pač si připadám jak na vodní posteli. A to jsem primárně chodec. 
Ja jsem si taky koupil Altra na běhaní a po pár výběhů je přesunul zatím na turistiku:))Na chůzi po horách si nohy pomalu na Altry zvykají ale ten běh a obzvlášť do kopce byl bolest:)

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, v pátek i v sobotu jsem se rozhodl, že jako začnu aspoň takhle v sezóně běhat.. bylo to uplně v pohodě což mě potěšilo, udýchal jsem to, ale dnes tj pondělí umírám na lýtka :D (včera už jsem neběhal ani) má smysl to nějak zlehka proběhnout... nebo spíš pár dní dát pauzu? :) díky!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Behani je moje druha nejoblibenejsi disciplina v dlouhem triatlonu - nabeham tak 70-90km tydne, dle treningove faze. Je to skvely sport, pokud se dela pravidelne a ve velmi mirne se zvysujicich davkach :)

Docela me mrzi ze kvuli sportu nosim naprosto minimalne klasicke mechanicke hodinky - mam je radeji, ale cukalo by mi oko, nemit zaznamy o tepu a hrv behem celeho dne z garminu :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Jakub Štefka napsal:

Behani je moje druha nejoblibenejsi disciplina v dlouhem triatlonu - nabeham tak 70-90km tydne, dle treningove faze. Je to skvely sport, pokud se dela pravidelne a ve velmi mirne se zvysujicich davkach :)

Docela me mrzi ze kvuli sportu nosim naprosto minimalne klasicke mechanicke hodinky - mam je radeji, ale cukalo by mi oko, nemit zaznamy o tepu a hrv behem celeho dne z garminu :)

 

 

mám to úplně stejně 😉 teda s hodinkama, nabeham vic…. zkoušel sem nosit dvoje hodinky, ale připadal sem si divne 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...