Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 47 minutami, ismit napsal:

Naprosto souhlasím, jiný vesmír, tempo ultra vražedné. Nějak jsem zachytil, že logicky není vodič, který by to s ním doběhl, ale není možnost nasadit nějakého od 30. km? možná to pravidla závodů nepovolují?

Vodič musí být hned od startu, aby byl WR uznán. Jinak Kipchode má rekord pod 2 hodiny za ideálních podmínek s bandou vodičů, kteří se střídali, odpočívali atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, redd napsal:

Ja koukal na cas na kilak 2:52, to je hodne kruty. Kdybych se par mesicu rozbehal, tak bych mozna kilak vydrzel :)))

To já bych nedal a myslím, že jsem to asi nedal nikdy. Pod 3 to je mazec.

Já bych s ním vydržel běžet 100 metrů. Možná... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledních pár dní je exkluzivních... 

Sorokin 320km za 24 hod

Teď WR maraton.

A dnes jsem zjistil, že nějaký borec se dal na výzvu 500 dní/500 maratonů 

je na 142 a běhá to kolem 3hod 35min až 3hod 50min

nějaká dobrovolně akce, to je frajer, jdu mu tam večer poslat nějaké prachy 

https://petr-maratonec.webnode.cz/?fbclid=IwAR2gAOb51392NnLo-sC44UAKCOyhswG-LrQSygKiSO2OyCJ3d3u_nVran7A

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

@Geodet jo jsem, ale teda dvakrát šťastný nejsem, já naštěstí běhám v celkem osídlené oblasti, ale občas se pustím i trochu do divočiny. Už měsíc se chystám na Fatru, ale možná to odložím do zimy až budou medvědí spát. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, guzmic napsal:

@Geodet jo jsem, ale teda dvakrát šťastný nejsem, já naštěstí běhám v celkem osídlené oblasti, ale občas se pustím i trochu do divočiny. Už měsíc se chystám na Fatru, ale možná to odložím do zimy až budou medvědí spát. 🤣

Když jsem byli před pár lety na Slovensku na motorkách, tak jsem byli ve Velké Fatře na tůře. Na pěšině jsem několikrát našli velké černé hovno. Usoudili jsem, že to může být jen medvědí. Pak jsem viděl medvěda za každým stromem.

P1010165.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jediná větší letošní výzva je za mnou, kamarád vymyslel 12/52/100 výstupů na náš místní kopec. 

Běhal jsem to z 90% jednou trasou, cca 2km a +450m takže nějakých +45000m nastoupaných je za mnou. 😉

dnešní jubilejní fotka a gumoví medvídci za odměnu.

IMG_20221125_130650.jpg

IMG_20221125_140615.jpg

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny,

jdu si pro radu, mám teď na běhání nějaké základní 3-4 roky staré Polar hodinky, chci si udělat radost, mám jen tři požadavky, rozumný velikost, mapy na navigaci v neznámém terénu a abych to mohl připojit na stravu + co nejnižší cena. 😉

takže vlastně čtyři požadavky.

nějaký dobrý tip?

jeté Garmin?

teď frčí Coros (vůbec nepoznám)

na slovenských obchodech jsem našel sunto vč. map za cca 300e což je můj finanční strop.

do čeho by jste šli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam rad Garmin a jeho ekosystem. Pokud budes jen behat, tak ti staci zakladni Forerunner 255, ale tam asi nejdou mapy. Co tam ale funguje, tak je navigace po trase a z bodu do bodu. Na mapy.cz sis vytycis trasu, stahnes, nahrajes pres Connect do hodinek a pak to pujde i s navigaci, ale necekej zobrazeni map na hodinkach ala telefon.

S mapama asi jen Fenix, ale to jsi cenove jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych doporučil Garmin Forerunner 255. Ty se fakt povedly. Jen nemají mapy. 🤨

Druhé doporučení je jeté Garmin Fenix 6 PRO (mám jedny v prodejním vlákně, ale asi si je nakonec nechám). Od Garminu mají mapy ještě Forerunner 955, ale ty už budou cenově jinde. Samozřejmě taky Fenix7.

Jiné značky nevím. Jsem Garmin pozitivní. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, michal_l napsal:

Je to otřepaná fráze, ale přidej a kup si Garminy Enduro. Teď se vyprodává 1.generace a výdrž jakou to má při zapnutý GPS je pecka

Sakra, běh mám hodně rád, ale 500e za běžecké hodinky asi nedám. Ale moc díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já doporučím Garmin, mám Fenix6 PRO a na nic si nestěžuji, možná drobnost, mám pocit že ve vyhodnocení tréninku neberou moc v potaz nastoupané metry při běhu ale mo_na to je jen pocit.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práve som mu to chcel napísať, 300 € za šestky nie je zlá cena...

Ja mám takú blbú otázku na skúsenejších. Ako veľmi spomaľuje zima a vietor? Keď behám cez leto (tak okolo 12 °C a vietor tak 5-15 km/h), tak mám tempo na kilometer asi o 15 s horšie oproti zime (ca 0 °C, 15-20 km/h, nárazy občas viac).

Je to normálne alebo som zlenivel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...