Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Před hodinou, wawrik napsal:

Práve som mu to chcel napísať, 300 € za šestky nie je zlá cena...

Ja mám takú blbú otázku na skúsenejších. Ako veľmi spomaľuje zima a vietor? Keď behám cez leto (tak okolo 12 °C a vietor tak 5-15 km/h), tak mám tempo na kilometer asi o 15 s horšie oproti zime (ca 0 °C, 15-20 km/h, nárazy občas viac).

Je to normálne alebo som zlenivel?

Za mě, teda 5-15km/hod vítr nic extra není, 5-10m/sec už jde poznat hodně 🙂
ale teď vážně, v teplejším počasí se mi líp běhá, skrz míň oblečení atd, teplota mi tolik nevadí.
Letošní nejlepší čas jsem si dal při 7 stupních a dešti a foukalo taky.
Já třeba nerad běhám v extrémním teple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 11. 12. 2022 v 20:30, miliusportos napsal:

I já doporučím Garmin, mám Fenix6 PRO a na nic si nestěžuji, možná drobnost, mám pocit že ve vyhodnocení tréninku neberou moc v potaz nastoupané metry při běhu ale mo_na to je jen pocit.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk
 

Já mám cca 2 měsíce fenix 7 a s těmi nastoupanymi metry mám stejný pocit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2022 v 17:38, guzmic napsal:

Sakra, běh mám hodně rád, ale 500e za běžecké hodinky asi nedám. Ale moc díky za tip.

guzmič: 500e je opravdu hodně, ale projdi si www.zivotsgarminem.cz a uvažuj. Jedná se o systém a ne jen o hodinky. Mám Garmin 7X už asi 7 měsíců a dost si je užívám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to presne jak rikas, s hodinkama si kupujes cely ekosystem. Maji skvelou komunitu. Uz na tom jedu pres tri roky.
Co bych uvital trosku lepsi, tak analyzu napric lety. I ve webovem Connectu v Reportech vidim mezery. Jinak je to parada a strasne nerad bych ted menil platformu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2022 v 18:33, Beet napsal:

Super. Parada. Byl to nějaký zavod?

Byl to můj osobní závod, nikdy jsem maraton neběžel...Počasí mi fakt přišlo na běh ideální (měl jsem to bez deště). Absolvoval jsem 16týdnů tréninku od Garminu a tak na 90% jsem to dodržel. Ale nevěřil bych jak jsem na posledních 5km tuhnul. Nakonec jsem to doběhl za 3.38.21. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bilancuju, 10ty rok v rade kdy sem nabehal víc než 3k/rok…. stale zvladam 1/2marathon pod 80min, desítku pod 36min, ale bohužel sem nesplnil sem cíl B7 pod 14h bo parťák zdechl na 70km , tak příští rok to snad dopadne i když padesátka už klepe na dveře a hlavně na těch rychlých závodech tj do marathon už proste ten věk člověk pozná 😉🙋‍♂️ 

ať Vám to všem běhá i v 2023 a všem +40 přeju úspěšný boj se zubem času 👍🥳

2BCD7A4F-F3E4-42D3-B861-2D0A0FB45B68.thumb.jpeg.7c6fe4249addd650990c91e7d7ee965c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, milhauszn napsal:

Je to druhy rok po sobe. Letos mene vyskovych metru.
Ale od jara do zimy jsem poctive kazdy vikend bezel trasu 30+, sice zadne rychlostni rekordy, ale i tak nadherne "vylety".

parádní výsledek, já tam těch 30+ moc nemám, spis chodím něco ostřejší ráno a pak to vyklusat odpoledne/večer, roky predtim sem behal ty dlouhý celkem často, ale dost sem stagnoval, proste prázdný km, tak sem letos zařadil casteji kopce, vrátil se 2x týdne na dráhu a ubral kilometry a byl to supr impulz a dost mě to chytlo, on ten trailovy vs silniční beh jsou úplně jiny disciplíny a pro nás dedky je to proste šance potrapit mladochy, na rozdíl od silnice kde sem schopnej se dívat max na zada lepších z holek 😉 🤷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...