Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Přispěju něco z vlastních zkušeností. Momentálně používám Fenix 6 PRO a Forerunner 255 Music. Ač jsou F6 větší a těžší než 255, tak mi na ruce sedí líp F6 a nosí se mi prostě líp.

Z funkcí a metrik které používám, tak mezi oběmi hodinkami jsem nenašel rozdíl. Nebo spíš, nic mě momentálně nenapadá. Navíc 255 jsou novější, takže mají výše zmiňovaný nový HR sensor a podporují multiband GPS. Jediné co 255 oproti F6 nemají jsou mapy.

Kdybych se teď rozhodoval co koupit, jdu znovu do 255, ale počkal bych na nějakou akci (rozbalené zboží, black friday, nebo tak něco).

@guzmic Tak nevím jestli jsem ti pomohl s výběrem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad bych se zdejsich zkusenejsich s dovolenim zeptal. Nevite nekdo o prodejne v Praze, kde by se daly zkusit a koupit Hoka One Bandit 8? Rad bych je poridil, ale nechce se mi to resit po netu, kdyz nemam odzkousenou velikost.
A jeste jedna prosba. Nemate nekdo tip na spodni pradlo vhodne na behani?
Jsem tlustoch, normalne nosim boxerky, ted pres zimu ale beham v elastakach a tam se mi to vzdycky nejak debilne nahrne a mam pak odreny rozkrok a koule, coz je celkem voser :D
Rikal jsem si, ze v dnesni dobe uz urcite musi existovat reseni i na tenhle problem?
Diky moc za pripadne tipy ci zkusenosti!
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodní prádlo Odlo. Každopádně pokud nemažeš, tak ti žádný prádlo nemusí pomoct. Já mám nohy jak slepice (kousek výše je moje fotka) a stejně se odřu. Ja používám lékařskou vazulínu. 
 

Hoka - objednal bych přes net, vyzkoušel a když by neseděly, tak vrátit. 
Nevím jestli se dá objednat přímo do Čech - https://www.hoka.com/en/cz/ 

Upraveno uživatelem Ajaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledal jsem jaka je cena jinde, ale tady nebudes platit za dopravu ani za vraceni, takze kdyz vezmes vic velikosti tak v pohode. https://www.eobuv.cz/boty-hoka-one-one-bondi-8-1123202-bblc.html
Jinak boxerky s delaima nohavickama a kosmeticka vazelina.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro porovnani mas tady tabulku velikosti, takze orientacne muzes porovnat s tim co nosis podle mm. Ja je mam cca o cislo vetsi nez bezne nosim. https://www.4camping.cz/clanky/velikostni-tabulky/velikostni-tabulka-hoka/

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip. Problem techto tabulek je to, ze rozmery kazdy uvadi jinak. Napr. na eobuv.cz pisou, ze kazdou velikost individualne premerili a maji tam tabulku, kde je uvedena delka chodidla a delka stelky. A ty hodnoty se treba od hodnot na 4camping.cz lisi.
Takze vyzkouseni na krame je z meho pohledu porad nejlepsi varianta.
Nicmene zadny kram jsem nenasel, takze mi nezbylo nic jineho nez objednat z eshopu. Tak snad to nejak dopadne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, guzmic napsal:

budu brát něco bazarového, tzn. půjdu po ceně, kousek od baráku někdo prodává 945 za 250e půjdu na ně mrknout

Tak pokud jdeš po ceně, tak mě ještě napadly Inctinct první verze. Na bazarech se dají koupit kolem 2k.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoka je i v Sanasportu a vypada, ze nejake modely v akci: https://www.sanasport.cz/bezecke-boty/muzi/vyrobce-hoka

Nemam s tou znackou zkusenosti, ale treba v pripade Asics a Altra normalne mam nohu 41,5-42 a boty na behani beru 44 a nikdy jsem nemel problem. Kdybych kupoval Hoka, tak zacnu na 44 taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Beet napsal:

Tak pokud jdeš po ceně, tak mě ještě napadly Inctinct první verze. Na bazarech se dají koupit kolem 2k.

 

@Beet

díky moc za tip, už čtu recenze, to je přesně ono, celkem dlouhá výdrž jednoduché navigace, to mi 100% stačí. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Asi tam budou chybět nějaké metriky, co jsou u vyšších řad, ale pochopil jsem, že to tě úplně netrápí.

 

Uvažuju o pořízení nových silniček, když jsem začal zase trochu běhat. 😊

Docela uvažuju o decathlonu v těch jejich vyšších řadách https://www.decathlon.cz/p/panske-bezecke-boty-ks900-cerno-oranzove/_/R-p-301473?mc=8556893&c=ČERVENÁ_RŮŽOVÁ

Nemáte s něma někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Beet

 

https://www.behej.com/clanek/15463-recenze-kiprun-ks900-stabilni-a-hodne-tlumivy-spolecnik-na-delsi-behy#:~:text=RECENZE%3A Kiprun KS900. Stabilní a hodně tlumivý společník,Decathlon Radek Narovec | 12.10.2022 | přečteno%3A 2361×

tady mají recenzi a vypadají ok, jen asi nic pro široké ploutve. 👍

já včera nechtěně zjistil, že asi silničky potřebuju nové taky.

Mám Mizuno wawe rider 19, už druhé neskutečně mi sedí na noze. Běhy kolem baráku běhám jen v nich. 

Včera ráno jsem hodil auto do servisu a běžel zpět domů.

Po obědě znovu tenisky na nohy a hurá pro auto a do práce. No druhé boty jsem sebou nebral, tak jsem po práci pěkně šlapal pomalu k autu a zjistil jsem, že se mi úplně propadá vnitřní strany paty na jedné i druhé botě. Při běhu jsem to nevnímal, ale při pomalé chůzi jsem to cítil.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Širokou ploutev mám taky. Bude třeba vyzkoušet. Uvažoval jsem o Altrách, ale potřebuju nějaký drop, takže nepřipadají v úvahu. Koupil jsem loni krosovky TOPO MT-3 s údajně širokou špičkou. Ale zas tak široké nejsou a navíc ten 3mm drop mi vadí. Takže budou na chůzi po horách, no.

Ridery mám taky, jen 22 a ty jsou pecka. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic - mas zhruba odhad kolik mas v tech Mizuno nabehano? Ja mam ted Asics Gel Cumulus 21 a uz tam mam skoro 900 km. Zatim jsou v pohode, ale pres 1000 uz s nima behat nechci a budu taky shanet vyhledove neco dalsiho k Altram.

Btw. pro Garministy, nevim, jestli pouzivate, ale za me je super vec, ze si do Connectu pridate vybavu (gear) a ke kazde aktivite se pak daji priradit boty, ve kterych jste bezeli / chodili / turistili  apod. Takze to dava dost presny obrazek o tom kolik v cem mate nabehano :D  To stejne s kolem a cimkoliv dalsim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...