Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, guzmic napsal:

To je nějaká speciální fičura, nebo ten sáček ve kterém to prodávají?

pardon Salomon, je to od Salamonu https://www.salomon.com/en-cz/shop-emea/product/custom-quiver.html?gclid=CjwKCAjwq-WgBhBMEiwAzKSH6I37Lka5CqIpwKpUq7gwLC-r3t5MGgPNPMK_CAXaoAglTCBZ6EbzIBoC1mEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds#color=34671&size=29055

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, guzmic napsal:

já přemýšlím, jestli objednat tohle:

Screenshot_2023-03-21-16-04-37-75_811711abd41cd659c819d87108f22bce.jpg

jj podobne pasy dela hromada znacek, takze vyber co ti bude vyhovovat, poutka na hulky mam integrovane i na nekterych kratasech, ale hulky na to nedavam, ale pokud si dobre pamatuju @Ajaj tady psal v minulosti ze to pouziva....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, sido napsal:

To vypadá dobře, jenže je to na Salomon batohy, jsou tam nějaké speciální poutka, musím někde do pořádného sportu a vyzkoušet co mají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, guzmic napsal:

To vypadá dobře, jenže je to na Salomon batohy, jsou tam nějaké speciální poutka, musím někde do pořádného sportu a vyzkoušet co mají...

jj je to tak 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, s pytlem od S bacha. Je to jen na jejich batohy a ještě ne na každý.

ja používám na hůlky už léta https://www.compressport.com/de/zubehoer-laufguertel/1486-free-belt-mini-black.html a maximální spokojenost. Ale ne každému to vyhovuje. Mě zase nevyhovuje hrabat někde na zádech, hlavně když mám hodně nacpaný batoh. Když je mám na tom opasku, tak o nich vůbec nevím. Jediná nevýhoda (která asi má řešení), je že je tam musím strkat i s rukavicemi (mám Shark od Leki), jinak jsou tam moc na volno a vypadnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ajaj napsal:

nejdrive musis mazat. Poradne. Pred behem. Pokud to nepomuze, tak pak teprve resit jine pradlo.

ja mam nejakych 10 spodnich veci a vetsina me sedre. Pokud namazu (lekarska vazelina), tak vse v pohode

Nu dobra, budu mazat. Diky za radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, sido napsal:

ahoj, ja na to moc netrpim, resp  trpim na odreniny ze sortek, takze mazu jen kdyz jdu neco fakt dlouheho nebo v lete

v zime beham merino boxerky na to elastaky, v lete kompresni sortky "elastaky" do pulky stehen a na to normalni sortky, spis jen pro pocit, nejak sem se nezzil s tim beha ciste v "elastakach" samotny sortky nemuzu ani v lete, protoze jak se potim tak sem si vzdy odre to kde odrenej byt nechces :D jelikoz sem celkem damicka, tak vyber vhodnych elastaku trval roky a jelikoz vyrobci obcas neco zmeni tak bude trvat asi porad, ted se drzim posledni tri roky compressportu, ktery me vyhovuje, ale mam problem s cenou a vydrzi, je to lehke, jemne, ale vydrzi max sezonu a to stridam minimalne dvoje... dlouho me vyhovoval x-bionics dnes UYN ale zmenili sev mezi nohama a uz pro mě nejsou, coz je skoda, protoze vydrzely neskutecne dlouho...

 

 

Dik za info. Ja mel nejake ibyc boxerky z Decathlonu, vse ok a najednou vse spatne. Odreny jsem byl tez nejen na stehnech. Compressport jsem koukal, cena je celkem mazec, ale kdyz to bude fungovat. Jeste mam doporuceni na Under Armour dlouhe "boxerky". Double ochrana-budu mazat a k tomu dlouhe "boxerky". Pro jistotu😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jak pises. ty dlouhy under armour trenky mam pri behani pod leginy a jsou super. Maji ploche švy, vyplati se je kupovat v packu na urbanstore, jsou tam dost casto v akci a jeste jdou kombinovat se slevovym kodem na 20 procent dolu ( URBAN20 ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, slabak napsal:

Dik za info. Ja mel nejake ibyc boxerky z Decathlonu, vse ok a najednou vse spatne. Odreny jsem byl tez nejen na stehnech. Compressport jsem koukal, cena je celkem mazec, ale kdyz to bude fungovat. Jeste mam doporuceni na Under Armour dlouhe "boxerky". Double ochrana-budu mazat a k tomu dlouhe "boxerky". Pro jistotu😀

UA mají výborný poměr cena/výkon a fungují. Nejraději mám materiál heatgear na sport a na denní nošení používám jejich bavlněné trenky a super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sjem včera běhal za motorkou, rozhýbával jsem motoveterána, a když už chytla, tak mi luplo v lejtku a po večerní návštěvě Emergency(už to nešlo vydržet), jsem dostal tyhle kamarády na měsíc. Juchů 🙂

 

IMG_0331.JPG

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 3. 2023 v 11:05, slabak napsal:

Zdravím, taky se ve svých 51 pokouším běhat, jde to ztuha, začátky jsou krušné. znáte to. Zatím jsem běhal jen na pás, vždy po posilovně, je to pro mě z pár důvodů jednodušší , než běhat venku. Jaké používáte spodní prádlo-trenky na běhání? Nedávno, netuším proč, jsem měl pěkně odřené/zpruzené vnitřní stany stehen. Mám pocit, že jsem měl stejné elastické boxerky jako vždy. Týden mazání Sudoku krémem to spravilo. Nicméně od té doby mám pocit, že se zase odřu. Chodím elastické boxerky do půlky stehen, přes to nějaké obyč kraťasy. Jak to máte vy? Samozřejmě jsem googlil, ale osobní zkušenost je lepší.

Díky  

Já nemažu vůbec, ale strašně rád používám naostro takový ty dvojitý kraťasy, co mají delší vnitřní elasťáky a volné kraťasy nahoře. Nebo když je teplo, tak elasťáky klasické taky naostro. Popř mám i běžecké Adidas kraťasy, ty mají všité slipy, to ale není nejpohodlnější (aspoň pro mě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ač nerad, tak musím uznat že jste měli pravdu a nepíše se mi to teda snadno.  :D 

tohle jsem měl utíkat a tak se tedy plním zadání. 

se mi zdá že mi nic moc není, ovšem ve všech zonách se projevuje nějaký dění.

a byl sem teda poměrně propocený, na to že jsem měl jen tričķo a s bundou. 

uvidíme, co se bude dít dál, budu poslouchat a nebudu spěchat.  

baví mne to. díky.

20230323_064026.jpg

Screenshot_20230323_114131_Connect.jpg

Screenshot_20230323_114217_Connect.jpg

Screenshot_20230323_114224_Connect.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hopa26- máš tam takovej malej problém…..

Měl jsi běhat intervaly. Což znamená jednu podmínku - mezi intervaly musí tep spadnou. Viz moje foto

což znamená - buď máš na prd běžeckou kondici (tep i po úplném zastavení neklesá dostatečně rychle)nebo jsi mezi intervalama nezpomalil dostatečně (i kdyby to měla být jen chůze) nebo jsi se dostatečně nerozehřál (ze záznamu tepu jsi poslal první interval už po 10minutách warm-up). Spíš si ale osobně myslím, že je to kombinace všeho 😂

ale palec nahoru, že jsi nepřepálil tempo a držel ho všechny intervaly stejný. Dost lidí první int přepálí a pak je nedokáže držet ve stejném tempu a odkvetou

P.S. každopádně piš dál 👍 a neboj se blbejch komentářů na netu

567BAAFB-D9FA-489D-BD59-59AABAC249E5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajaj , perfekt potřebuji vedení, je to jak píšeš. mezi tím rychlým úsekem jsem sice zpomalil, ale určitě málo. možná proto mi pak skočilo i nižší skore provedení. dám na to příště bacha a víc zpomalím.  díky!

a ještě, ten rozehřívací úsek je takovej bídnej, utíkám nejdřív z dolů a pak do táhlého kopce, takže asi to neumím utíkat s nízkým tepem. Se krotím, ale málo.  :D

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajaj Ozaj, to som sa chcel opýtať... Tie tréningové behy Garminu sú bez zahriatia? Som to včera vyskúšal, prikázal bežať 140 bpm, a keď som vyštartoval, prvé štyri minúty v kuse vykrikoval, že nízky tep...

Inak výsledkom behu bolo tempo z kategórie lepší priemer, ale s tepmi o 25-30 bpm nižšími ako inokedy, čo mi príde ako kravina.

Na druhej strane ma to motivuje dnes vyštartovať na beh znova, aby som tým hodinkám dokázal, že ukazujú nezmysly. Čím aspoň dočasne vyriešili môj problém s chýbajúcou motiváciou :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte, ja som paranoik :D

Jo, a veselá historka z nakrúcania: pri tom behu (ø5:05 min/km) ma predbehla nejaká mamička, čo tlačila detský športový vozík a ešte pri tom telefonovala :D Táto potupa ide samozrejme tiež na vrub hodinkám a ich tréningovým príkazom.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Ajaj napsal:

@hopa26- máš tam takovej malej problém…..

Měl jsi běhat intervaly. Což znamená jednu podmínku - mezi intervaly musí tep spadnou. Viz moje foto

což znamená - buď máš na prd běžeckou kondici (tep i po úplném zastavení neklesá dostatečně rychle)nebo jsi mezi intervalama nezpomalil dostatečně (i kdyby to měla být jen chůze) nebo jsi se dostatečně nerozehřál (ze záznamu tepu jsi poslal první interval už po 10minutách warm-up). Spíš si ale osobně myslím, že je to kombinace všeho 😂

ale palec nahoru, že jsi nepřepálil tempo a držel ho všechny intervaly stejný. Dost lidí první int přepálí a pak je nedokáže držet ve stejném tempu a odkvetou

P.S. každopádně piš dál 👍 a neboj se blbejch komentářů na netu

567BAAFB-D9FA-489D-BD59-59AABAC249E5.png

@Ajaj mas obecne pravdu, ja bych řekl ze @hopa26 má v tomto případě tepovku měřenou asi  z ruky tudíž nic moc přesnost, když se podíváš na kadenci i tempo tak v tom pomalem úseku šel pomaleji, takže dobrý ✌️.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sido pomaleji asi ano, ale furt rychleji, než hodinky požadovali. zamerim se na to vic, sem fakt rad ze to se mnou koumete. 

po dobehnuti sem sel na veslo. ten proces spociva v napiti se, prevleknuti bot, tricka, kalhot a nastaveni kolik pojedu. 

trva to tak 3 minuty a tep mi spadne pod 100.

zajimave je, od doby co beham, ze mi klesa tep i pri spani.  

@wawrik ok, tak si to nech, ty chrte!  :D

received_740227554173152.jpeg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...