Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

na to uz jsem pred lety zavedl jednoduchou teorii - pokud dokazu odbehnou desitku v case svyho veku, tak jsem na tom fyzicky OK

P.S. dikybohu jsem ale toto pravidlo objevil az kdyz mi bylo 40 🙂 to se to jeste dalo…..I kdyz predstava, ze v 60 to musim dat za hodinu, je uz docela vyzva 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci důchodci, kdo se dneska hecnul na marathon? já šel jako vodič s kamosem a hned to má jinej náboj když člověk nejede na plnej knedlík :) šli jsme to jako roboti  🫡

IMG_8361.thumb.jpeg.4f706c33495ca89c921f3324157f6a60.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, petr_cha napsal:

To je moc pekne! ..jak se to vubec dela, odecitas casy a vzdalenost kazdych 200 metru nebo rovnou nejak sledujes kadenci a udrzujes stabilni krok... to prece nejde dat jen podle pocitu 🙂
 

hele vůbec, to má runczech po 5km úsecích, takže to je v pohodě, vís +- kolik chceš mít na tu 5tku a to jde celkem v pohodě udržet stabilně když mas tempo nabehany 🙋‍♂️

tady strava ukazuje lip jednotlivý km, nejsem robot, teda skoro 😂IMG_8364.thumb.png.94b586ca00105878b14694e3dceb0394.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, milhauszn napsal:

To je hodne dobre, na tu vzdalenost to takto udrzet. Jis pri tom i neco?
A jeste dotaz, meris tep? To by me zajimalo, s jakym dokazes toto bezet.

Odesláno z mého SM-S901B pomocí Tapatalk
 

jj jasne, tohle bez doplnění sacharidů nejde, tentokrat na 4gely od Maurtenu 8,16,24,32km zapijel sem vodou, protože z těch jejich jontaku se mě děla blbě… třeba ultra chodím bez gelu nebo jen jako záchranu ale tam mám vyzkoušený od GU  s kofeinem a chutnají jako kafe 😂

tepovka je vidět v pravem sloupci dnes průměr 160tepu, kdybych běžel na sebe byl bych nekde kolem 169tepu.. ale obecne ji neřeším, poznám +- kdy už je hrana na který bych to nevydržel…

Upraveno uživatelem sido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ja chápem, že keď má niekto natrénované, beží rýchlo... Ale udržať rovnaké tempo milión kilometrov bez vodiaceho bežca v rozmedzí ±5 s, alebo na 8 km sa vliezť do troch sekúnd, to je čistá úchylka :D

Idem ja radšej s Prochym na tie šachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, wawrik napsal:

Ako ja chápem, že keď má niekto natrénované, beží rýchlo... Ale udržať rovnaké tempo milión kilometrov bez vodiaceho bežca v rozmedzí ±5 s, alebo na 8 km sa vliezť do troch sekúnd, to je čistá úchylka :D

Idem ja radšej s Prochym na tie šachy...

je to tak 😂

jednu dobu když sem se vracel do formy sem behal s vodicema, jejich tempo nebudu komentovat, lítá jim tom 10s sem tam, výsledný čas vždy dodrzeli, ale ty změny tempa sou strašný kor když na to člověk spoléhá a nemá dostatečnou rezervu jako má vodič 🙋‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ja chápem, že keď má niekto natrénované, beží rýchlo... Ale udržať rovnaké tempo milión kilometrov bez vodiaceho bežca v rozmedzí ±5 s, alebo na 8 km sa vliezť do troch sekúnd, to je čistá úchylka
Idem ja radšej s Prochym na tie šachy...
Spis na to pivo, tohle uz je mimo me chapani

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...