Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Ajaj napsal:

ty vole, von se šel jen protáhnout za 3:12 😂😂😂 @sido - gratulace k pěknýmu tréninku @Prochy68- měl jsi pravdu. Jdu se věnovat chlastu

 

@Ajaj díky, ale tak marathon dá zabrat vždycky, kor tady ty pražský kostky, letos to hnali postaru přes Příkopy, Vaclavak, Národní tj. dohromady snad 8km po kostkach možná víc..to je teda takový běžecký Paris-Rubaix, kor v těch karbonovejch supr botách je to extra hnus 🫣

zpet k tématu věk, zde trochu statistiky…

63borcu v kategorii 45+ mělo lepší čas než 3:12, v kategorii 50+ 39 borcu, 55+ 6, 60+ 6, 65+ 1 a to za 3:06 🙋‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt nádhera, to by se dalo označit za neutrální split, ne?
Já jsem bohužel maraton od 2020 neběžel a mám k tomu teď dost respekt. Můj kámoš, co mě občas vytáhne na ostřejší tréning běhá pod Honzou Pernicou. S Pernicou jsem si teď poslechl podcast Štrekaři asi z r 2021, má to tragický zvuk, ale opravdu velmi zajímavé informace. Detaily tréningů elitních běžců, aktuální trendy, nuance s občerstvováním, regenerací, nebo specifika tréningu v Keni. doporučuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, ismit napsal:

Tohle je fakt nádhera, to by se dalo označit za neutrální split, ne?
Já jsem bohužel maraton od 2020 neběžel a mám k tomu teď dost respekt. Můj kámoš, co mě občas vytáhne na ostřejší tréning běhá pod Honzou Pernicou. S Pernicou jsem si teď poslechl podcast Štrekaři asi z r 2021, má to tragický zvuk, ale opravdu velmi zajímavé informace. Detaily tréningů elitních běžců, aktuální trendy, nuance s občerstvováním, regenerací, nebo specifika tréningu v Keni. doporučuju. 

jo tak to je vtipny, to me nenapadlo, presne, je to neutral spilt 😉 

ad Perna, jeden z nejlepsich treneru vubec a jeste ke vsemu je otevreny vsechno sdilet verejne, coz je v ceskych pomerech kde kazdy dela tajnosti dost unikat. Nechal sem si od nej pred lety sestavit plan, kdyz sem se chtel dostat na marathon pod 3h on me presvedcil ze neni to problem pri dostatku casu a vule zvladnout i po 40tce, dneska ma uz nejakou skupinu, rikaji tomu PernaSystem nebo jak a snad pry i ty treninky sou dostupny na nejakych socialnich sitich🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, 

asi pred mesiacom som zacal behat a vcera pri behu som si citil ze ma hryzie prava topanka. Po navrate domov som si vsimol ze sa mi presuchala vnutorna stielka na pate. Topanky Adidas Galaxy 5, lacne topanky na zaciatok. Myslite ze ma zmysel ich reklamovat alebo opravovat ?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau borci, musím se trochu pochlubit, doma to nikoho nezajímá 😟 tak aspoň tady. Na to, že ještě před rokem bylo moje maximum na 10km asi 54 min tohle mi udělalo radost, ale nasral mě 8 km za 5:18 jinak by to bylo pod 50.

Screenshot_2023-05-11-18-52-34-90_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

čau borci, musím se trochu pochlubit, doma to nikoho nezajímá 😟 tak aspoň tady. Na to, že ještě před rokem bylo moje maximum na 10km asi 54 min tohle mi udělalo radost, ale nasral mě 8 km za 5:18 jinak by to bylo pod 50.

Screenshot_2023-05-11-18-52-34-90_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

krásný, ale ta tepovka to je panecku průměr :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ajaj napsal:

👍 pekny. Vidis, ze to jde i po rovine 

Díky, občas to zkusím trochu napálit a mám radost, když se mi to povede, pokud sezóna bude dobře pokračovat, tak na podzim to musím pod 50 lupnout (aspoň teda doufám).

O víkendu jsem se měl postavit na první 50 tku no v práci mě nedali dovolenou, tak jsem se odhlásil a snad odstatuju za 14 dní Valašský hrb 54 km a +1850m registrace zaplacená, tak ladím formu. 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, guzmic napsal:

Mám jen hodinky Sunto....ale šel jsem na krev, to zas jo. Ale zase jsem ještě junior do 40 let 😂

jooo tak to rozumim, nahodny generator tepovky 😁  desitka na krev, to je spravny 🫡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...