Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

paráda! Dcera, 5r byla zatím na 2 závodech a měla problém pochopit, že není průšvih nebýt první, nebo alespoň na bedně. Jinak jí ta závodní atmosféra určitě baví. Musím se trochu rozhlédnout a přihlásit jí zase na nějakou vhodnou trasu okolo 400m. (jde jí zejména o medaile, heh)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci a borkyně vážené běžecké hvězdy, nechcete se někdo přidat na běžecký kemp Kaprun?

Auto mám, cena +- 9tis CZK 

středa - neděle 14. 6. – 18. 6. 2023

Běžecký kemp Kaprun 2023 - Running zone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, guzmic napsal:

Sen se mi splnil, první Ultra trail za mnou, čas bych nejradši vymazal, ale šlo mi o to, dokončit. Jsem šťastný jak dva grepy.

Screenshot_2023-05-27-17-41-16-41_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Resizer_16852118100871.jpeg

Resizer_16852118587661.jpeg

Gratuluju, supr vykon. Čas v ultra trailech nehraje žádnou roli, důležitý je dokončit a když k tomu mas dobrý pocit je to nejvic 👍🫡🍾🍺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky borci, jsem fakt šťastný. 👍

Borci kontrolní otázka, co mám zle nastavené že mi strava ukazuje víc výškových metrů než kolegům? Realita je cca těch+1600m

mám instinct jedničky 

Screenshot_2023-05-28-09-04-27-30_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Screenshot_2023-05-28-09-04-56-10_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, runner napsal:

No byl jsem,ale jenom 30. Cas mohl být lepší,ale i tak o par minut lepší než před 8lety. Nohám se i chtělo, ale hlava nebyla nachystana. 

Já byl v roce 2019 na 30 km (první delší závod) a včera jsem teda dal tu 50 tku a čas na 30 km jsem měl na chlup stejný, proto mi ta druhá část už moc nešla. Musím si zkusit koupit hrudní pás a začít si hlídat víc tepy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se musim podělit s ověřením teorie, že se pomalym během postupně zrychluje. Tuhle teorii jsem dlouho odmítal (asi jako Hopa) a vždycky běhal s jediným kritériem - abych u aktivity nechcípnul.

Od února jsem po půlroční pauze začal běhat znova, navíc s nějakejma kilama navíc, tak jsem si řek, že zkusím teda běhat pouze v zeleným pásmu hodinek. V podstatě takovej jakože Maffeton.

Časy 7:50-7:30 na kilometr, co mi nutí Garmin. Tempo, kdy se člověk stydí za běžeckej ohoz a cupitá jak naprcanej Harapes. Ale... funguje to :D.

Teď jsou to 4 měsíce, běhám obden a i když prakticky každej běh dám aspoň jeden kilák rychle (na mě rychle, tj. 5:00-5:30/km), tak se mi zkrátily při stejnym tepu časy na kilák - aktuálně jsem kolem 6:30/km při průměrný tepovce 135. Sem tam to proložím rychlejším během na celku s tepovkou do 155, občas i něco delšího (přes 10 km) s nízkou zátěží.

Sice moc nehubnu váhově, ale velikostí jo. Hlavní výhodu tohohle stylu spatřuju v tom, že i když dám třeba 10-12 km, můžu druhej den jít zas, protože mě nic nebolí. Dřív jsem po takovym běhu s průměrnym tepem 150-165 ležel den jak mátoha a nemoh jsem se pomalu hejbat. Teď pohoda. Takže radost! :)

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Taky to letos zkouším a dobrý. Vytrvalost už mi vychází v tempu 5:30 - 5:40, což konečně trošku připomíná běh :) Rege běhám s partnerkou, kterou jsem donutil začít běhat taky podle TF a i ona je spoko, když ji nic nebolí a nepřiběhne zrasovaná :D

Jednou týdně si teda ještě dávám intervaly, tempo nebo výběhy pro zpestření a trénink rychlosti.

A jinak mi teda váha taky neklesá, ale to holt beru tak, že pod 80 kg při 185 cm už by to chtělo jinou disciplínu ve stravování, než které jsem schopen.

Upraveno uživatelem Gulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KFL @Gulas dobře to děláte kluci 🫡👏👏 @Gulas s tou vahou je to přesně jak píšeš, musel by si trochu zamakat na stravě, případně až to půjde někdy rychlejší úseky tj. intervalove a tělo bude víc pálit… otázka je zda to ma smysl, na postavu je obecne lepší fitko než beh 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...