Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Tvl, 80 kg .. já teď vážim 93. V nejběhavějším období před 5 lety, kdy jsem ještě k tomu hulil 40 denně, jsem vážil 86 a níž ani boha. Teď bych se rád dostal na 90, ale nedaří se .. možná bych měl přestat tahat ty činky a začít zase kouřit :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Gulas napsal:

:D no a teď navíc vidíš, že během to stejně nejde, tak si rovnou ušetři to trápení

@sido já tu váhu nějak neřeším a z fitka se osypu, co tam vlezu :D Jen mě štve, že bych se míň nadřel nebo běhal rychlej, kdybych měl o 5 kilo míň :D

tak přidej kolo ať proste víc spalis, je to jednoduchý 😂  ja osobně než abych se omezoval v jídle tak radši přidávám sport, blby je ze tělo je svině a za chvíli si zvykne na novou realitu a přestane pálit a tak je potreba nový impulz, aby zase pálilo a čím sem starší tím je to horší, teď sem na průměru 15h aktivity/tyden 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sido tak jsem tam to kolo přidal hned včera večer a pocitově jsem spálil tak 10 kilo :D jezdím jen mtb a ty kopce dost bolí, když nemám naježděno. Navíc mě málem sežrali psi, když jsem si to zkracoval přes takovou samotu a jak jsem jim ujížděl, tak jsem se objevil uprostřed lesa, kde očividně krmí a sledují zvěř a z posedu po mně začal hulákat nějakej nimrod, ať tam dlouho nezavazím, nebo jednu schytám.

Krásnej večer 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gulas napsal:

@sido tak jsem tam to kolo přidal hned včera večer a pocitově jsem spálil tak 10 kilo :D jezdím jen mtb a ty kopce dost bolí, když nemám naježděno. Navíc mě málem sežrali psi, když jsem si to zkracoval přes takovou samotu a jak jsem jim ujížděl, tak jsem se objevil uprostřed lesa, kde očividně krmí a sledují zvěř a z posedu po mně začal hulákat nějakej nimrod, ať tam dlouho nezavazím, nebo jednu schytám.

Krásnej večer 😅

@Gulas tak to si mě po ránu pobavil 😂 psu se ale bojím, takovýto “on je hodnej” moc neberu a myslivci to by mohlo byt ještě horší, broky v zadku nic moc 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to jasný, jen jsem se ještě nevyběhal natolik, abych běžel třeba 2 hodiny a nezačalo mě třeba táhnout koleno. No a páč teď radši běhám, tak do toho ještě napasovat hodiny na kole nedokážu. A hlavně bych podle mě víc jak 2 hod na mtb prostě teď nedal 😅

Jinak prakticky nepiju a moc nežeru. Jen mám od jakživa mlsnej jazyk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gulas napsal:

Je mi to jasný, jen jsem se ještě nevyběhal natolik, abych běžel třeba 2 hodiny a nezačalo mě třeba táhnout koleno. No a páč teď radši běhám, tak do toho ještě napasovat hodiny na kole nedokážu. A hlavně bych podle mě víc jak 2 hod na mtb prostě teď nedal 😅

Jinak prakticky nepiju a moc nežeru. Jen mám od jakživa mlsnej jazyk :D

A ted si vem, jak jsou na tom ti chudaci (ja 🤣), co zerou, pijou a jeste maji mlsnej jazyk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Gulas napsal:

Je mi to jasný, jen jsem se ještě nevyběhal natolik, abych běžel třeba 2 hodiny a nezačalo mě třeba táhnout koleno. No a páč teď radši běhám, tak do toho ještě napasovat hodiny na kole nedokážu. A hlavně bych podle mě víc jak 2 hod na mtb prostě teď nedal 😅

Jinak prakticky nepiju a moc nežeru. Jen mám od jakživa mlsnej jazyk :D

Tak choď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Harwey napsal:

alebo si zozen psa

Souhlas, včera se mi Staffbull vysmekl z karabiny na postroji, když jsem byl fandit na domácím vesnický fotbale. Jelikož jsme byli hned vedle naši stridacky tak se tam běžel podívat, proběhl kolem míče /oficiální match Ball Adidas Euro 2020 nebo M/S, nevím/. Jen jak kolem nej proběhl tak zasyčelo jak otevreš nachlazenou Plzeň v plechu po sichte. 
 

TLDR: mám to za 5.600 za míč nebo něco do klubové kasy. Je to skvělý pes, ani zlobit se na nej nedá. ❤️

 

F4F27FD7-3557-4D23-A4B1-FBA37B4906B8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, včera se mi Staffbull vysmekl z karabiny na postroji, když jsem byl fandit na domácím vesnický fotbale. Jelikož jsme byli hned vedle naši stridacky tak se tam běžel podívat, proběhl kolem míče /oficiální match Ball Adidas Euro 2020 nebo M/S, nevím/. Jen jak kolem nej proběhl tak zasyčelo jak otevreš nachlazenou Plzeň v plechu po sichte. 
 
TLDR: mám to za 5.600 za míč nebo něco do klubové kasy. Je to skvělý pes, ani zlobit se na nej nedá.
 
F4F27FD7-3557-4D23-A4B1-FBA37B4906B8.thumb.jpeg.243ca3c42eb5a00fdffb2c90a9853a82.jpeg

Hezký příběh

Každopádně mrkni co máš v pojištění domácnosti, mně takhle pojišťovna proplatila brýle, které naše bestie sežrala dceřině kamarádce


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Prochy68 napsal:

A ted si vem, jak jsou na tom ti chudaci (ja 🤣), co zerou, pijou a jeste maji mlsnej jazyk?

Ti maj aspoň radost ze života, ne? 🤣

@moco @Harwey Borci, chodit hodinový výšlapy bych si sice moc přál, ale není kdy. Jinak já si nestěžoval, že jsem tlustej :D jen jsme s @KFL řešili, že při hodinových výbězích ta váha prostě sama dolů nejde. Mých 80/185 mi přijde pro běžný fungování v cajku a přes léto s větším objemem jak v běhu, tak na kole tam tu sedmičku třeba protlačím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gulas musíš si udělat čas.  😀😀😀

Na hubnutí si v žádném případě nenech radit od @KFL.

Zákáže ti víceméně cokoliv jíst, taky budeš muset furt odpočívat.

A nechce už slyšet vůbec nic o přelomovejch dobrejch nápadech ohledně  "pálení tuku" .....

Mám kvůli němu furt 95 a odmítá za to přijmout odpovědnost! 

Snad jen má neskutečná věrnost a vrozená dobrota mi velí, abych u něj, jako u svého prvního a asi nejlepšího životního kouče zůstal.  🙂

Do doby, než jednoho z nás mrdne!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=9275]Gulas[/mention] musíš si udělat čas. 
Na hubnutí si v žádném případě nenech radit od [mention=6759]KFL[/mention].
Zákáže ti víceméně cokoliv jíst, taky budeš muset furt odpočívat.
A nechce už slyšet vůbec nic o přelomovejch dobrejch nápadech ohledně  "pálení tuku" .....
Mám kvůli němu furt 95 a odmítá za to přijmout odpovědnost! 
Snad jen má neskutečná věrnost a vrozená dobrota mi velí, abych u něj, jako u svého prvního a asi nejlepšího životního kouče zůstal. 
Do doby, než jednoho z nás mrdne!
 
 
 
 

Tvl, jsi zapomnel, ze ti naopak rikam, ze jis malo . Zhruba tak malo jako odpocivas. Koncim s tebou!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...