Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

ostuda, to bylo keců o běhu, po prvotní fázi , kdy jsem se dostal 3x do týdne, jsem 14dní neběhal:(, musím do sebe, a to hodně rychle.

 

Neboj, jakmile prekonas nam vsem vrozenou lenost, nebudes si dokazat tyden bez behu.

 

PS: Ja jsem si zvykl na svych oblibenych 10km. A jak vsichni treneri radi, v tempu aby nas to bavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou plochý nohy, chce to pořádný boty.

Na botách nešetři a vynech tvrdej podklad.

Člověče, káp si na to. Haxny mám dole úplně placatý. Jako malýmu capartovi se mi to učení lékaři snažili nějak fundovaně pokřivit, ale frajerům se to nepovedlo. Na botách "snad" nešetřím. Teď jsem pořídil NB 1064 a cca za rok a něco je pošlu do kontiku. Takže obměna celkem funguje. Jinak jsem asfalťák. Do lesa to mám MHD tak 45 min, autem je to za 15. Problém je, že běhám většinou po setmění, takže to beru přes město.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, káp si na to. Haxny mám dole úplně placatý. Jako malýmu capartovi se mi to učení lékaři snažili nějak fundovaně pokřivit, ale frajerům se to nepovedlo. Na botách "snad" nešetřím. Teď jsem pořídil NB 1064 a cca za rok a něco je pošlu do kontiku. Takže obměna celkem funguje. Jinak jsem asfalťák. Do lesa to mám MHD tak 45 min, autem je to za 15. Problém je, že běhám většinou po setmění, takže to beru přes město.

 

blikačku máš Leošu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče nemám. A kam se ta rachotina připíná? Ale kliftoni to snad nečekujó. Já nésem žádné bi-cyklista.

 

že ty jsi ten fantóm Brna přes kabelky? :)

hele Tome skvěle se běhá po chlastu, v neděli jsem dělal do noci "degustaci" a včera dopo letěch 15 km jak závodní chrt :D

 

to bych nedal Martine, značkoval bych celou trasu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...