Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Covece, začít můžeš vždy.. My začali asi dva měsíce zpátky a docela dobrý. Žena začala na 2km a ted je na pohodu na 7km obden. Na zhubnuti to urcite je, ale nezanedbat jidlo. Nepřehánět a vše s rozvahou.

 

Jo a o vikendu byl článek, že by se běžecké boty měly měnit po 100-150km tj. v našem případě každé dva měsice.. To bych se za chvíli nedoplatil.. Jaký na to máte názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska zas po půl roce úplně nanovo. Půlhodinka přes kopec k řece, malé kolečko a po schodech zase přes kopec domů. Nebolí mě nic konkrétního, ale tak nějak celkově je mi na umření. Ty opakované začátky jsou peklo  :suicide_anim:

 

Jinak běžel jsem v Asicsech, co už 1000 km nejspíš mají. Přestože mám i novější boty, v těchhle se mi pořád běhá nejlíp a žádné negativní vlivy na sobě nepozoruju...

Výměnu bot po 150 km považuju za výmysl prodavače, který vám potřebuje rychle vnutit nové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo a o vikendu byl článek, že by se běžecké boty měly měnit po 100-150km tj. v našem případě každé dva měsice.. To bych se za chvíli nedoplatil.. Jaký na to máte názor?

 

Já měním boty po 1000-1500km, podle toho jak subjektivně vypadají.

 

150km je opravdu nesmysl. To by leckdo potřeboval dvoje nové boty na měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scifi, nerad bych popisoval, jaká moudra jsem už od prodavačů obuvi vyslechl - tak jako taky by to patřilo do jiného vlákna  ^_^

chodíš do špatnejch obchodů. to nejsou prodavačky ale podavačky. už jsem to tady jednou psal ale asi se to neztratí, v praze pro běžecký boty do triexpertu naproti floře. profíci co ti poradí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chodíš do špatnejch obchodů. to nejsou prodavačky ale podavačky. už jsem to tady jednou psal ale asi se to neztratí, v praze pro běžecký boty do triexpertu naproti floře. profíci co ti poradí

No jo, když v Triexpertu zase nemají všechny boty, co potřebuju. Jinak o nich vím a patrně půjdu brzy konzultovat nějaký barefoot model.

 

Oskočili jsme si na víkend do Freštátu a ejhle, Beskydská sedmička. Přiznejte se kdo našel odvahu ... Bylo mi špatně za závodníky, když jsem je po skončení závodu viděl v kempu.

 

http://www.beskydskasedmicka.cz/2013/hlavni

Děs běs. Mně stačilo vyběhnout si v rámci svého okruhu schody z Podolského nábřeží k Jedličkovu ústavu na Vyšehradě... Nechápu, jak někdo může dávat takový krpály  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo přestat chlastat. Teď jsem si místo druhý flašky vína otevřel olivovej volej. Ještě sem si říkal, jakou to má pěknou vinětu.

ako bolo povedane, ma cenu zacat a ak si nebehal, na zaciatku staci aj rychla, intenzivna chodza. Jeden rok som skusal pouzivat pri behu zavazie na zapastiach (od 1kg - 1,7kg na jednu ruku, beh od 7 do 10km) a s tymto som schudol najrychjelsie, az mi to manzelka zakazala.

Chlastat by som neprestal, pokial uz mas nieco natrenovane, mohla by to byt skoda. Z variant i) nebehat a prestat chlastat ii) behat a chlastat je urcite lepsia ta druha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusal ste niekto na behanie five fingers alebo vivobarefoot?

 

Před dvěma měsíci jsem si pořídil tyhle: http://www.vivobarefoot.cz/produkty/panske/evo-lite-m-40-grey-yellow

Nemůžu si stežovat. Ze začátku si připadáš jako blbec, co neumí běhat, ale časem se to zlepší. Není dobrý ze začátku přejít úplně na barefoot, aby ses nezranil.

O víkendu jsem s nima běžel svůj první barefoot závod v Praze na Grand Prix 10km a celkem spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Zacalo me docela bavit behat, v terenu, po kopcich, za kazdeho pocasi... Moje stavajici, vlastne ani ne trekove, boty na tuto zabavu uz prestavaji byt to prave orechove a zacal jsem se divat po necem specializovanejsim. Existuje nejaka rozumna (levnejsi) alternativa k botam, jako jsou Salomon speedcros, spikecross, xa pro ultra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...