Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Jde to nahoru. Pomalu ale jde to. Ted jeste at me neskoli rymicka, jako skoro kazdy rok koncem zimy...

Jojo, rymicka, postrach zimnej objemovej pripravy, tiez mi to vzdy narusi plany na jar.

Klop klop u mna tiez dobry, a vyzera to konecne na poriadnu zimnu objemovu prípravu :-)

02b05e0fff750bcf00f8b8b093c709f3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda letos zatím slabota, mám snad jen 100 km nějak mi nepřeje zdraví....

 

Chlapi, Anela, Beet atd. nedáme ve čtvrtek Lysou, odpoledne/navečer klidně i čelovky. :-)

Já v únoru zatím bez běhání díky kašli. :(

Takže já na Lysou tak někdy za měsíc. Snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

je to zatim dost daleko na to aby to zrusili

 

jsem docela zvedavy na dojmy, je to celkem kratky, ale dost intenzivni vykon. proti normalnimu behu. jak na to budes trenovat? schody a velky batoh?

Bude to nejdelších 400metru v mem životě.

Trénink tot otázka, určitě hodně schody a čím budou delší tím bude lepší, pak kopce budu muset najít nějaký dostatečně dlouhý a strmý. Asi mě to odkope zajít do fitka, kde to budu muset směřovat hodně na nohy, obavám se trochu co na to kolena.Asi bez zátěže. Uvidím musím se podívat po nějakém tréninkovém plánu.

Trochu mě to děsí, bude to sakra bolet. Ale je to výzva .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RedBull jsem byl jednou na stafete v Harrachove, pak i sam na cely. V Liberci loni take, neplanovane bez trenovani.

Zkusenosti jsou takove, ze tech "par" minut vicemene vydrzis se silou svalu co mas. Beham kopce, ale tohle je jine. Vzhledem k tomu ze tam je lanova sit, tak stejne lezes jinak. Doporucuji pouzivat i ruce. Idealne lezt od zacatku do konce stejne tempo.

Co omezilo me, a vetsinu mych znamych je dech a to hodne. Kdybych sel znovu, tak se zamerim nejvic na trenovani extremne kratkych a narocnych aktivit v maximalni zatezi, plus stale i vydrz pro zlepseni dychani. Kazdopadne schody treba od Vltavy ke Kavcim horam, jsou takovou prochazkou ruzovyn sadem :-)

Tot me zkusenosti, amatera, ktery si beha pro zabavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to uzij. Ja loni startovne dostal, ale i tak mi bylo lito travit tam cely den kvuli par minutam. Nicmene zkusit si to neni spatne. Atmosfera je zajimava. Jen v tom Harrachove to bylo i po trave, coz za deste bylo hodne zajimave. Tady proste "jen splhas".

Zpestreni v podobe M.Sonky ve vzduchu bylo zajimave a stoji za videni, alespon pro me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej, blbne nějak garmin connect, nebo moje hodinky?

v Dashboardu vidím pěkně shrnutí svého běhu se zkladními čísly včetně mapky. Při rozkliknutí aktivity se pak objeví:

Distance: 0,00 km
Time 0:00
Avg Pace 0 min/km
 
Edit: zřejmě to bude mým lokálním uploadem z 920XT přes wifi...
Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...