Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, rolas napsal:

Taky jsem si letos dal tu stovku (B7), ale s trochu větším převýšením :). Realita je 101km a 5 387 m stoupání. 


Krasny, krasny, krasny.

B7 jsem pred lety sel, ale od zacatku skoro do konce prselo. Takze to bylo spis takova tortura :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Pavel87 napsal:

Mizuno Wawe Ultima 11 - děs běs. Na novych botech se vydřelo polstrováni v patni oblasti a takto to skončilo. První negativní zkušenost s Mizuno, u Riderů nikdy žádný problém. 
 

Čím spolehlivým je nahradit? 

 

Napřed bych zkusil vyměnit ponožky, až pak boty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 8. 2020 v 9:53, Dagoberd napsal:

Ještě mne napadá, potřeboval bych malou nepromokavou běhací ledvinku jen na mobil. Nemáte tip? Nebo vcem nosíte mobil? 🤔

ja si v pracovnich odevech koupil neco hodne podobne tomuto: https://www.altima.cz/produkt/960-reflexni-ledvinka-zluta/?kategorie=20 ale mam dojem, ze to bylo levnejsi. mobil, toaletak, alumatka, hroznovy cukr a magnesium se tam v pohode vleze. mam iphone SE, ale ta kapsicka je hodne skladaci a myslim, ze by se do ni vlezlo i vetsi padlo :)

@rolas pekny casek. jake to letos bylo s temi startovnimi intervaly? tipoval jsem, ze to v uzkych stoupanich zpusobi mnohem vice front a cekani...

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pavel87 Na Wave Ultima 11 mám odbehano po silnici asi 1400km, furt a vypadají jako nový. Zavazuju je i s použitím vrchních dírek a na noze se ani nehnou. Pro radost jsem si koupil černý Skyrise, taky od Mizuna. Jsou znatelně lehčí a velmi pohodlný, oproti Ultime je víc cítit povrch. Oboje jsou běžecký papuče a poohlizim se po něčem rychlejším, třeba od Salmingu.

@Anela díky pane :). Tohle zkusím taky objednat.

Rolas a Ajaj, velká paráda, klobou dolů a ať Vám ten Punk běhá dal! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajaj Díky, před tvým výkonem klobouček, krásné tempo na 100. Jinak ten ročník si pamatuji, já tehdy nešel ale vím, že to tehdy hodně lidí vzdalo. Nám letos taky začalo pršet, ale až na smrku, ale sprchlo vydatně, nicméně počasí se pak uklidnilo,přesto dost lidí to taky vzdalo letos (50%).

@Anela Já B7 šel jen 2x a musím říct, že start dříve (16:30+-) jsem uvítal, nicméně přišlo mi to mnohem lepší v Řece, kdy jsem poprvé tam doslova stál, tak letos to relativně šlo, ale zase tím, že spousta lidi startovala před tebou, tak jsi je začal pomalu dostihovat později a někdy trochu zbrzdili, hlavně občerstvovačka v Krásné, ale pak od Ostravice už to bylo v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem začal běh-kafe-běh. To mne dost baví. 😆

Obecně můj běžecký život řídí poslední 1/2 rok Garmin, který je velmi kreativní a každý týden vymyslí něco extra. Takže v plánu mám: 4x4minx4:52 + 3x3min jog + 5x30sx4,15 + 4x60s jog. V 'nabídce' bývají ale i 30s intervaly s 200kroku/min. Klasický dvoustovky a tak podobně. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Dagoberd napsal:

Teď jsem začal běh-kafe-běh. To mne dost baví. 😆

Obecně můj běžecký život řídí poslední 1/2 rok Garmin, který je velmi kreativní a každý týden vymyslí něco extra. Takže v plánu mám: 4x4minx4:52 + 3x3min jog + 5x30sx4,15 + 4x60s jog. V 'nabídce' bývají ale i 30s intervaly s 200kroku/min. Klasický dvoustovky a tak podobně. 

 

Tvl. to je svahilština, nebo nějaká tajná šifra?

Těm kódům nerozumím ani prd.... já běhám celkem jednoduše, běžím, běžím běžím.....v půlce se otočím a běžím, běžím zpět. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...