Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jj, taky jsem to někde četl...ale já si dávám jen zkrácenou, tj. jen jeden cyklus pod 10 minut...naštěstí mám asi tlak v pořádku, žádné negativní účinky necítím, naopak se mi zdá, že líp regeneruju...

Nebo přestat chlastat. Teď jsem si místo druhý flašky vína otevřel olivovej volej. Ještě sem si říkal, jakou to má pěknou vinětu.

chodíš do špatnejch obchodů. to nejsou prodavačky ale podavačky. už jsem to tady jednou psal ale asi se to neztratí, v praze pro běžecký boty do triexpertu naproti floře. profíci co ti poradí

před 13 minutami, Ajaj napsal:

tady ten typ běhá s mechanikama. Pokaždé když postne nějakou fotku, tak skoro břečím

A čo je na tom? Veď ja tiež :D Akurát IWC GST mi v pondelok rozodrali kožu pri zápästí, lebo mi pod rukavicou zle sedeli na ruke...

Pri bežných tratiach má človek to prevýšenie tak plus-mínus v oku, nie?

Edited by wawrik

čo na tom, čo na tom?

ako chces naloadovat trasu na Strava a pak se kochat převýšením, tepama, délkou kroku/dopadu, atd., když máš mechaniky 😎

nenene, když sport tak jedině s elektronikou

Právě teď, Ajaj napsal:

nenene, když sport tak jedině s elektronikou

No, pokiaľ človek behá také nezmysly ako ty, tak to áno :D Chápem, že to nie je jedno, či urobíš 3500 alebo 5500 m... Normálnemu smrteľníkovi stačí vedieť, že sa o pol piatej musí otočiť, aby bol o pol šiestej umytý riad ešte pred návratom polovičky :D

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

@wawrik - budu to brat jako kompliment 😆

To by som teda poprosil. Veď ty pri jednom behu vybehneš tretinu výškových metrov môjho trojtýždňového treku... :crybaby:

Inak ja behať behám, teda, keď nemôžem ísť kvôli vetru a snehu na túru do kopcov. Teraz tak tri-štyrikrát do týždňa. Len tú motiváciu, aby ma to aj bavilo, hľadám ťažko.

U nás teda mrzne, dnes po dvoulete přestávce, 8kg nahoře a posledního měsíce lehkých (sakra těžkých po výpadku) vyklusu konečně trošku (pro mne) serióznejsi výsledek.
A odznáčky taky nějaký mám, i když jsem ještě před měsícem nevěděl, že něco takovýho vůbec je d5839642993288999a2f053c14a4c005.jpg2e40aef1a0c46c909549ad522fef0ce3.jpg

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Včera výběh po svátcích a bylo fajn, dokonce jsem se ani moc nezhoršil, ale chvilkami mě píchalo v boku, to už jsem pár let nezažil 😀

BBB0A9B8-7928-4442-B019-7A1A4C434444.jpeg

5C239198-88C1-4F1A-9608-5ECE980F9728.jpeg

Zdar pánové

Začal jsem doma využívat nevyužitý běžecký pás manželky a potřeboval bych poradit nějaké "jarmilky" na běhání. Je to dost tvrdé běhání/chození a obuv co mám doma to asi nějak nezvládá. Děkuji za nějaké tipy a nemusí to stát majlant,nevím jak dlouho u toho vydržím.