Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

[mention=27479]Beet[/mention]- blazen, normalni blazen. Uvedomujes si, ze nachodis co plno lidi nenabeha?
Tak to jsem asi ultramagor , ale já zase nejezdím na kole a3a061a5f6b66220b9acfec316a335db.jpg

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majitele dvou a vice zarizeni Garmin, mam dotaz. Uz tri dny mi nefunguje oboustranna synchronizace zarizeni s telefonem. Data jdou vzdy jen ze zarizeni do telefonu, ale ne z telefonu do zarizeni. Pozoruje nekdo stejne chovani?
Priklad: jdu behat s FR645, dobehnu. Vykon se mi prenese do telefonu, ale uz ne do vivosmart4. Opacne to same. Takze v telefonu a aplikaci mam zgroupovana data, coz je fajn, ale v zarizenich mam jen to, co jsem nachodil s jednotlivyma zarizenima. Tzn. ze ve FR645 mam dnes 23k kroku a ve vivosmart4 jen 1500... Trosku me to stve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

dnes jsem si dal 50min rychlé chůze na běhacím pásu a porovnal jsem s Fitbit Charge3 a jsou tam docela rozdílné výsledky

jen pro info k čemu by jste se více přiklonili? náramek/pás?   4.33km-510cal /5km-359cal

Díky

20210207_191501.jpg

Bez názvu.jpg

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vraby

jen mi přijde divný, že píše 4,3km a 510cal to je spíš na běh... těch +-350 km mi sedí víc.

to je těžko, mě ukáže aj telefon občas +-150m ale kalorie cca sedí vždy.

Ono to ale stejně asi počítá přes nějaký vzorec: hmotnost/čas/vzdálenost.

Pokud by jsi chtěl přesné data, chce to hrudní pás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jde ti o vzdalenost nebo calorie?


vzdalenost ti bude rozhodne ukazovat dobre pas. P.S. nevim jak naramek, ale napriklad hodinky (Garmin Fenix) se musi na pas zkalibrovat. Pak ukazuji stejne, i kdyz stridam rychlost behu (8-14kmh).

pokud ti jde o calorie, tak je to jedno, protoze jakykoli prepocet je jen marketingova kravina. Vstupuje tam do hry takovych faktoru (zavisle na danem jedinci), ze jakekoli zarizeni (delane na „prumerneho“) neukaze ani pribliznou hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ze sebe radost radost, po X tydnech jsem opět tam, kde jsem byl v září 🤣. Nový způsob tréningu měl za následek docela velký propad ve VOmax, které se teď zese začíná zase lepšit.

Screenshot_20210210_125816.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď zkouším denní doporučené tréninky na běh od Garminu a jsem s nimi spokojen, respektive mě serou a dávají mi čouda, ale pěkně mě to posouvá, zvláště, když si semnou Garmin pohrává v intervalech 🙂

Ale je to super věc, když už vás běh přestává bavit, protože např. běháte stejné trasy a stejné vzdálenosti. Garmin to umí pěkně okořenit a abych pravdu řekl, tak bych se sám asi nedonutil. Intervaly běhávám, ale zase z mé strany je to monotónní a furt běhám stejně, takže se rád nechám potrápit. Včera mi dal dokonce sám Garmin volno, že prej jsem toho naběhal dost 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...