Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Otazka na zkzsene.

1. Kde mute byt chyba, ze me po behu boli svaly nad achilovou patou, pod lytkem? Jen upozornuju, ze jsem nikdy moc nebehal a ted byl dvakrat od leta. Mozna si nohy zvyknou...?

2. V navaznosti na bod 1. Doporucite fakt skvele odpruzene boty? Jakoze fakt top papuce. A musi byt sirsi, mam siroke chodidlo.

Momentalne mam Nike Zoom Winflo 5. https://www.sportisimo.cz/nike/air-zoom-winflo-5/238766/https://www.sportisimo.cz/nike/air-zoom-winflo-5/238766/

Diky za pomoc.

Jeste doplnim, ze kdyby ty papuce osvedcene byly Adidasy, tak to by bylo ideal, na ty mam velkou slevu.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marfael

to je těžký....

léto bylo, před půl rokem, takže to chce běhat častěji.

Jaký děláš cvičení před a po běhu?

Široký boty jsou např. Topo, Altra, některý Inov a třeba Hoka Hoka má taky širší modely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, guzmic napsal:

@Marfael

to je těžký....

léto bylo, před půl rokem, takže to chce běhat častěji.

Jaký děláš cvičení před a po běhu?

Široký boty jsou např. Topo, Altra, některý Inov a třeba Hoka Hoka má taky širší modely.

Pred se lehce zahreju, ale neprotahuju. Hned po behu strecink 5 minut na protahnuti. 

Urcite to chce casteji, to je jasny, to budu. Spis nevim, jestli ty boty dobre tlumi, beham jen beton. Ale myslim, ze ty bolesti odezni po caatejsim behu, doufam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Marfael napsal:

Otazka na zkzsene.

1. Kde mute byt chyba, ze me po behu boli svaly nad achilovou patou, pod lytkem? Jen upozornuju, ze jsem nikdy moc nebehal a ted byl dvakrat od leta. Mozna si nohy zvyknou...?

2. V navaznosti na bod 1. Doporucite fakt skvele odpruzene boty? Jakoze fakt top papuce. A musi byt sirsi, mam siroke chodidlo.

Momentalne mam Nike Zoom Winflo 5. https://www.sportisimo.cz/nike/air-zoom-winflo-5/238766/https://www.sportisimo.cz/nike/air-zoom-winflo-5/238766/

Diky za pomoc.

Jeste doplnim, ze kdyby ty papuce osvedcene byly Adidasy, tak to by bylo ideal, na ty mam velkou slevu.

Achilovka (slacha) vede az do poloviny lytka. Takze te nejspíš bolí ona. Což je taky dost častý problem lidi co příliš rychle zvedli nabehane objemy + kaslou na poradne rozcviceni (ja)

P.S. mužů ti o tom napsat knihu, jak jsem to léčil a nevylecil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, máte někdo zkušenosti se značkou Bugatti, líbí se mi od nich jeden model, ale mám problém dohledat velikostní tabulku. Někde je č. 44 27,3 cm, někde až 28,7 cm, máte někdo s tou značkou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, sorondo napsal:

Zdravím pánové, máte někdo zkušenosti se značkou Bugatti, líbí se mi od nich jeden model, ale mám problém dohledat velikostní tabulku. Někde je č. 44 27,3 cm, někde až 28,7 cm, máte někdo s tou značkou zkušenost.

Já bych šel do ověřených značek, auto si taky nekoupíš La coste nebo lednici Pilsner Urquell (i když tam by to možná nebyl úplně zlý marketingový tah, když by ju při prodeji naplnili lahváčema)

Tak doporučuji zůstat u běžeckých bot, Mizuno, Assis, Adidas, Nike a jiné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Marfael napsal:

 

2. V navaznosti na bod 1. Doporucite fakt skvele odpruzene boty? Jakoze fakt top papuce. A musi byt sirsi, mam siroke chodidlo.

 

Já ti vřele doporučím Adidas Ultra Boost nebo Solar Boost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, jovani napsal:

uzivate aj nejaku klbovu vyzivu?

Kloubus nebo Geloren, minimálně 1x ročně, nicméně co mi přijde, že je lepší, tak kombinovat sporty.

Jinak po delší době jsem si splnil jeden cíl a to půl maraton přes Kubánkov pod 2 hod. :)

Screenshot-3.png

Upraveno uživatelem rolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aky konkretne?
ja som sem tam uzival Condrosulf, potom injekcie a hladam nahradu ...
neviem, ci je to stav po prekonani covid19, ale napr. hodinka na bike a mne ide hlavu rozdrapit, bolia ma lakte a prave rameno(kupodivu, klucnu kost som mal zlomenu na lavej ruke a ta ok)
pri beznom pohybe aj dlhodobom, problem nepocitujem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...