Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Potřebuju jen čas +-10 sec....na to mi stačí i moje oblíbené mechaniky + používám apk v mobilu, ať vidím trasy a profil kde běhám.

Ty hodinky jsem chtěl jen na naší běžeckou ligu a trail tour cz/sk tam se funguje na strave.

Mám stravu v mobilu, ale často mi tam vypadne gps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, mobil mi sem tam taky vypadnul, u hodinek se mi to myslim zatim nestalo. jak pise andy, nejake levne forerunnery ti budou uplne stacit. ale bacha, aby te to nezacalo nahodou bavit (nebo jak pise moco, stanes se otrokem) a budes za chvili hledat vyssi (nejvyssi) model.

data do stravy se synchronizuji pres propojeny garmin ucet. s garminem se to pres jeho appku do stravy syncne pekne, predpokladam, ze totez bude umet polar a suunto. myslim, ze kluci z prace co maji hujawej, xiaomi, samsung a tyhle smart znacky maji s automatickou synchronizaci problem a zapinaji si radeji strava appku v mobilu a pak resi, ze jim hodinky a mobil davaji ruzna cisla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja presel od Polaru ke Garminu. Jedna rozhodujici vec byla (pro nekoho mozna zbytecna ci nadbytecna) upozorneni z mobilu behem zaznamu trasy (behu). Polar to neumi a myslim ze zadny z jejich modelu. Obcas beham misto obeda v pracovni den a hodi se videt, zda vola ci pise zakaznik a mam zastavit, nebo je to jen nejaky nesmysl co pocka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ajaj napsal:

Polar patri k top sport hodinkam. Dival jsem se co ty tvoje umi a rozhodne bych do toho sel

Díky, vezmu je na zkoušku.... už jsem vyhodil peníze za větší blbosti.

@milhauszn

Tak to je mi celkem fuck.... když běhám, nechci se nechat otravovat, hovory a sms si přečtu v půlce trasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Jinak 2500 je fajn cena, pokud jsou v pořádku. Vydrž baterie je super - nepoužívám notifikace z mobilu, na GPS odjedou cca 7-8 hodin, měření spánku a vydrží v pohodě těch 7-8 dni.
Pás si kup pokud chceš mít hodinky v držáku na kole nebo ti vadí , že musí být hodně utažené. Osobně používám historickou H6 od Polaru a sem tam Scosche Rhythm. Pěkně měří i plavání - bazén a vcelku i venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...