Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

tak, já se tento měsíc chystám zajít pro boty sem ...

 

Mrkni ještě sem. Taky spolehlivý a běžci ověřený obchod. Mají příznivé ceny a mám pocit, že došlap ti také vyšetří .

Upraveno uživatelem Pavel K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdeš na Hervis? :) já jsem chtěl, musim kouknout jestli jsou ještě místa :D

 

 

 

 

 

Tak urcite. Chodime tak nejak pravidelne. Minuly rok jsme byli poprve. biggrin.gif No nevim jestli uz neni vyprodano. Velka udalost, perfektni atmosfera, opravdu skvely zazitek. kazdy bezec at uz hobik nebo profi Ti to potvrdi. Urcite to doporucuji. Nema smysl se honit za rekordama (akorad riskujes zraneni, tim jak o nekoho zakopnes), ale celou akci si uzit.

 

 

Mrkni ještě sem. Taky spolehlivý a běžci ověřený obchod. Mají příznivé ceny a mám pocit, že došlap ti také vyšetří .

 

Pavliku uz jsem to Ondimu postoval. smile.gif

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Hervis už je pro jednotlivce vyprodaný. Jde ještě běžet za různé nadace. Popř sledovat stránku Pimu na FaceBooku. Tam se občas objeví, že číslo někdo prodává. Nevím jak je to potom s vyzvednutím čísla. Je to tuším na OP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo na PIM šlo alespoň ještě přede dvěma roky převést na jiného běžce, pokud k tomu ten stornující měl zdravotní důvody - nahlásil, komu číslo přenechává a ten si ho mohl normálně vyzvednout na své jméno. Kdo zdravotní důvody neměl a byl jenom líný, tak potom kamarádi běželi na jeho jméno... Jestli zavedli kontrolu OP, tak to už ale tentokrát nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo na PIM šlo alespoň ještě přede dvěma roky převést na jiného běžce, pokud k tomu ten stornující měl zdravotní důvody - nahlásil, komu číslo přenechává a ten si ho mohl normálně vyzvednout na své jméno. Kdo zdravotní důvody neměl a byl jenom líný, tak potom kamarádi běželi na jeho jméno... Jestli zavedli kontrolu OP, tak to už ale tentokrát nepůjde.

 

No je pravda, ze nam loni vyzvedavala cisla znama a stavilo k tomu jen vytisteny potvrzovaci mail o platbe. Takze bezet na cizi osobu neni asi problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši kdybyste někdo nemohl a chtěl prodat číslo tak dejte vědět ;) už je plno :( škoda, na ISICA by mě vyšlo na 600 Kč:(

 

No myslim si, ze ho levneji uz nesezenes. Ja platil 615 Kc, coz byla cena do konce zari. Po byla 1000Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, používáte někdo Sport traker? Já o něm začal uvažovat v podobě hodinek, ale pak jsem si vzpomněl, že už mám sport traker na kolo, a sice Holux 245.

 

Ale protože s sebou na běh tahám telefon, tak jsem si našel aplikaci pro GPS od Nokie jelikož mám starší SE se Symbianem.

 

Máte s touto aplikací někdo zkušenosti? Líbí se mi, že mají možnost upload na net, na rozdíl od Holuxu, jejichž soft mi vůbec nevyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, používáte někdo Sport traker? Já o něm začal uvažovat v podobě hodinek, ale pak jsem si vzpomněl, že už mám sport traker na kolo, a sice Holux 245.

 

Ale protože s sebou na běh tahám telefon, tak jsem si našel aplikaci pro GPS od Nokie jelikož mám starší SE se Symbianem.

 

Máte s touto aplikací někdo zkušenosti? Líbí se mi, že mají možnost upload na net, na rozdíl od Holuxu, jejichž soft mi vůbec nevyhovuje.

 

Já používám toto: http://runkeeper.com/ Je to jednoduché, přehledné, umí to dělat informace, které potřebuji a pokud máš rád sdílení, tak RunKeeper ti umí hodit uběhnutou trasu i jako status na facebook :) Taky mi docela vyhovuje zvukové hlášení uběhnuté trasy, času a rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám Sports Tracker a super :) funguje parádně, to s FB umí taky :)

 

Jak jsi na tom s přesností? Já teda dost bídně. Občas mi ztratí satelit a pak mám na zkreslení trasy a to dost značné (z 2 km mi udělal 3,5 km).

 

Asi to bude telefonem a GPS čipem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi na tom s přesností? Já teda dost bídně. Občas mi ztratí satelit a pak mám na zkreslení trasy a to dost značné (z 2 km mi udělal 3,5 km).

 

Asi to bude telefonem a GPS čipem.

 

Hele já s přesností nemám problém. Max. pár metrů. Když pak koukam na net tak trasa odpovídá mapě. Mám telefon s GPS čipem (Nokia N8) plus ještě internet v mobilu tak nevim jestli to třeba nemůže být tim. Máš nejnovější verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využiju vlákna a zeptám se přítomných, jestli někdo nemá zkušenost s následujícim problémem. Poslední dobou i po lehkym výklusu tak po 2km mě začne docela výrazně bolet koleno při pohybu a následovně pak i v klidu bolí hlavně při doteku (pro představu - skoro jako kdyby bylo naražený). Botama bych řekl, že to neni. Kloubní výživu beru.. Druhá otázka je, jestli neznáte nějakého schopného pražského ortopeda se zaměřením hlavně na sport. A poslední, jestli tu má někdo zkušenost s Kinesio tejpovaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi na tom s přesností? Já teda dost bídně. Občas mi ztratí satelit a pak mám na zkreslení trasy a to dost značné (z 2 km mi udělal 3,5 km).

 

Asi to bude telefonem a GPS čipem.

 

Já používám Runkeeper na své Motorole Defy Plus s CyanogenMod 10 a taky mám přesnost v pohodě. Ale v jedné verzi CM10 byla nějaká chyba a místo obvyklých 10km mi bylo naměřeno 135km smile.gif

Ve verzi, kterou mám teď je to v pohodě.

 

Takže si myslím, že přesnost je kombinací těchto faktorů: citlivost GPS čipu, firmaru telefonu, a používaného softwaru na trackování (jak se softwarově vypořádá s ústřely).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využiju vlákna a zeptám se přítomných, jestli někdo nemá zkušenost s následujícim problémem. Poslední dobou i po lehkym výklusu tak po 2km mě začne docela výrazně bolet koleno při pohybu a následovně pak i v klidu bolí hlavně při doteku (pro představu - skoro jako kdyby bylo naražený). Botama bych řekl, že to neni. Kloubní výživu beru.. Druhá otázka je, jestli neznáte nějakého schopného pražského ortopeda se zaměřením hlavně na sport. A poslední, jestli tu má někdo zkušenost s Kinesio tejpovaním.

Zkus si procist Forum viz. www.behej.com na Behej.com kde najdes mnoho rad,ale nevim,jestli ti nejaka pomuze.

Beham nekolik let (pondeli,streda a patek 10-15km;utery 1hod.Squah;ctvrtek 1hod.80x25m bazen plavani) vcetne PIM a ruznych ultra 12-24hodin behu a prosel jsem hodne bolesti od kotniku,paty,holene,kolena az po dychani ovsem nikdy mi zadny Doktor popr.Ortoped nepomohl ani vyziva atd.

Vse odstoupilo postupne samo a dle meho nazoru na rehebilitaci je plavani nejlepsi zpusob.

Jinak Kinesio Tape ti pomuze jen chvilkove napr.na zavod,aby to nebolelo,ale nic neleci (treba Michaela Dimitriadu viz. Michaela Dimitriadu Kinesio Tape pouziva zhruba na kazdy zavod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...