Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

ahoj, mám nějaký ten standardní od Garminu s ANT+
baterku starou jsem měřil, měla asi 3.1 V, ale pro jistotu jsem dal novou. Klasicky to naběhne tak v 10. nebo třeba až v 15. minutě, 
Aha, Garmin (dole) a Strava (nahoře) to průměrují jinak. 
Každopádně ty hodnoty tepu jsou strašně nízké. Takhle natrénováno nemám 😉

image.png.0aecd7a237e795a60253506064a5319e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem mel tenhle problem s Garmin HRN run2, cca po roce uplne kraviny, bud 180 a vejs nebo pdobne jako ty a vyresil sem to tak, ze sem ho odnesl prodejci, cekal 30dnu pry na nejakou diagnostiku a pak dostal novy, ktery fungoval normalne  nez me ho rozkousal pes 🥴

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 2. dlouho jsem používal ten černý (blíž k NB) a přehodil jsem na něj novější snímač. TEĎ jsem to přehodil na ten novější pruhovaný. Proč jsem s tím experimentoval? ten novější bruálně smrděl, a to i po vyprání. Takže ano, občas jsem to i pral, haha. Tak jsem zvědavý na dnešní statistiku. 

271180737_272439328291305_7608443966942709756_n.jpg

268979393_2436331009832141_2966365203196333516_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA beham s Fenix 6X a pás HRM Tri.....zhruba každy piaty výbeh ho mrdnem aj s bežeckymi handrami do pračky a operiem ho. Už ho mam dva roky a bez problemov funguje. Pri 10km vybehu a tempe 5min mam priemerne tepy okolo 140, VO2 55...holt beham rocne 1700km uz nejakych sedem rokov a kondička je paradna, len treba vydržat. Plus do toho 6500km bajk.....Ked si spomeniem na svoje zaciatky :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já HRM Tri taky pravidelně pral a po roce se mi začaly odlepovat snímače, nic hrozného, všechno fungovalo, ale nevím jak by to pokračovalo a rozvíjelo se dále, kdybych v tom pokračoval.
Při reklamaci hodinek jsem pás přihodil do reklamovaného balíku, napsal, že se odlepují snímače a dostal jsem nový hrudní pás HRM Pro….ten už raději peru jen v ruce. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já běhám pravidelněji asi od 2011. S praním to moc nepřeháním a možná i proto mi bunda Adidas z toho roku pořád  nádherně drží (s elasťáky už je to horší, ty jsem asi už 3x zašíval na prdeli)...
ok, tak teď už to ukazuje trochu rozumnější hodnoty s novějším (smradlavějším) pásem.
i když ten začátek, kde sbíhám z kopečka je podle mě taky trochu mimo.
image.png.57639a19ad3a63259194d2d61b091823.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se chytám kde čeho, abych ulevil a hlavně dlouhodobě stabilizoval ty své bolavé nohy. Do vložek na míru určitě půjdu.

Další krok je úvaha o širokých botách. Našel jsem u nás tři značky s tímto sortimentem:

Altra https://www.funrun.cz/14_altra

Joe Nimble https://cz.joe-nimble.com

Topo https://www.trisportshop.cz/topo

Víte ještě o nějakých jiných? Jaké máte zkušenosti s těmi třemi zmíněnými?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...