Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Tak jak jste dopadli v Brně?

Já 44:24 o 3/4 minuty horší než loni a i pocitově to nebylo ono. Takže moc spokojený nejsem i když celkové umístění je o 16 míst lepší než loni, Ale svádím to na rýmečku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem do poledního výběhu zařadil 5k 100% barefoot a byla to paráda! Nějakej ten puchýř bude, lýtka asi chvilku ucítím, ale stejně :)...Doběhnutí v NB Minimus bylo jako běh po polštáři...

Upraveno uživatelem Gulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem do poledního výběhu zařadil 5k 100% barefoot a byla to paráda! Nějakej ten puchýř bude, lýtka asi chvilku ucítím, ale stejně :)...Doběhnutí v NB Minimus bylo jako běh po polštáři...

To obdivuju. Probehnuti po travicce na boso po treninku mam rad, ale bezet normalne, to nechapu. :-) Ale obdivuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To obdivuju. Probehnuti po travicce na boso po treninku mam rad, ale bezet normalne, to nechapu. :-) Ale obdivuju.

 

No já nejdu na krev, že bych běhal delší vzdálenosti naboso po asfaltu. Lesní pěšinka, příroda, tam mě to baví....znám ale lidi, kteří běhají i v zimě, cesta necesta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat kluci, co a jak nejlépe pít při půlmaratonu?

Ja pri pulmaratonu nepiju nic. Pri maratonu mam vyzkouseno pit obycejnou bezbublinkovou vodu a jim k tomu banany a hrozinky a co 15km jeden carbosnack.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsou občerstvovačky, v půlce si dám decku neperlivé vody, spíš pro ten pocit a svlažení huby, než že bych potřeboval doplňovat tekutiny. Když občerstvovačky nejsou, tak s sebou nic netahám, napiju se až po závodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pri pulmaratonu nepiju nic. Pri maratonu mam vyzkouseno pit obycejnou bezbublinkovou vodu a jim k tomu banany a hrozinky a co 15km jeden carbosnack.

No jo ty ses ale starej mazak:-)

Já běhám teď tepřive druhej měsíc po deseti letech flákání:-) A takový vzdálenosti sem nikdy neběhal. Předminulý týden jsem běžel prvně dvacet a neměl sem sebou nic. Poslední dva km mě strašně bolely lýtka... Chytaly mě křeče...

Včera sem dal 21 a měl sem sebou půl litru ionťáku a banán... A zase poslední dva, tři km sem strašně trpěl... A cejtil sem nedostatek energie...

Běžel sem to cca dvě hodiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nové Suunto Ambit3 RUN dorazily.

Včera jsem je byl lehce otestovat a zažil jsem poměrně nepříjemné překvapení. Běžel jsem pro kešku, čili hodinky mě navigovaly k bodu zájmu. Dovedly mě k němu bez problémů. Po té co jsem odlovil a zastavil navigaci jsem běžel zpět. V té chvíli hodinky přestaly mít GPS signál (pro mě z neznámého důvodu, protože to byla potevřená krajina) a vzdálenost počítaly z akcelerometru. Když jsem zjistil po 3 km, že nemají GPS signál (neukazovalo mi to žádnou rychlost stoupání), tak jsem GPS zase zapnul, znovuzapnutím navigace k bodu. Po nalezení signálu ovšem hodinky nepokračovaly v načítání vzdálenosti, ale vzdálenost kdy neměly signál prostě připočetly. Takže výsledek byl místo reálně odběhnutých 10km zhruba 12,5km.

To jako, že když ztratím signál např v tunelu, tak po vyběhnutí z tunelu, budu mít vzdálenost vždy o ten tunel větší?? To snad ne.

 

Máte někdo nějaké podobné zkušenosti, nebo vysvětlení co se stalo?

 

Snažil jsem se ten výpadek signálu simulovat podobnými činnostmi jako jsem prováděl při běhu, ale zopakovat se mi to nepodařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, obdivuju Vaši vytrvalost a kázeň. Já včera dobíhal autobus a myslel jsem že umřu. A mám od včerejška vyzkoušené že se při běhu žádné hormony štěstí nevyplavujou. Sprintoval jsem určitě tak 200 metrů a když  se mi v cíli zavřely dveře těsně před nosem, fakt žádná euforie nepřišla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, obdivuju Vaši vytrvalost a kázeň. Já včera dobíhal autobus a myslel jsem že umřu. A mám od včerejška vyzkoušené že se při běhu žádné hormony štěstí nevyplavujou. Sprintoval jsem určitě tak 200 metrů a když  se mi v cíli zavřely dveře těsně před nosem, fakt žádná euforie nepřišla.

 

Ty bláho. Po 200 metrech chceš vyplavovat? :) To musíš pár desítek kilometrů přidat. ;) Asi tak 42. :) Alespoň mě se vyplavování stává(lo) jen v posledních metrech maratonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera přesně po 4 měsících jsem si dal 6km ve Voděradských bučinách. Čekal jsem, že po kilometru zhebnu, ale kupodivu jsem to dal vkuse (lehkým tempem). Poslední kilák byl trochu porod, co se kolen týče, ale dneska můžu chodit, tak je to OK. Pozítří jdu zas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...